Revolution Bar

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Revolution Bar

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Młodym parom organizującym wesele proponujemy wystrzałowe uzupełnienie przyjęcia. Nasza obecność podkreśli wyjątkowość niepowtarzalnego startu w nowy etap życia. Inspiracje czerpiemy z najlepszych i najbardziej modnych lokali świata. Oferujemy także niezapomniane emocje i nieszablonowe drinki na wieczór panieński lub kawalerski.

Dzień ślubu dla młodej pary to z jednej strony najwspanialszy dzień w życiu, z drugiej jednak to ogromna dawka stresu związana z organizacją tak ważnego wydarzenia. Nasza firma pomoże zmniejszyć stres nowożeńców zajmując się kompleksową organizacją baru weselnego oraz zapewniając do obsługi najlepszych barmanów z wieloletnim doświadczeniem.

Barman zadba o Państwa zaplecze alkoholowe oraz pomoże w doborze odpowiednich trunków dopasowanych do Państwa preferencji smakowych. Nasz mobilny bar wyposażony jest we wszelkie niezbędne akcesoria oraz szkło.

Nasz Bar weselny to również ukłon w stronę najmłodszych. Nasi barmani będą przygotowywać bezalkoholowe, kolorowe  koktajle.

Nasza Koncepcja baru weselnego sprawi, że Wasze przyjęcie weselne stanie się legendą wśród gości i zapisze się na stałe w kartach Waszego nowego etapu życia.

Nasza firma zadba o każdy detal, aby zapewnić prawdziwie profesjonalną  i bezproblemową obsługę baru na Weselu.

POKAZY BARMAŃSKIE - Jedyne w swoim rodzaju spektakle na poziomie światowym przygotowywane przez mistrza barmańskiego. Show, którego nie da się zapomnieć i które koniecznie trzeba zobaczyć.
Revolution bar wprowadzi państwa gości w wymiar gdzie poznacie sposób na oszukanie grawitacji i który do tej pory był poza zasięgiem ich wyobraźni, a dreszcze i emocje sa na porządku dziennym.
KOKTAJLE Z CZTERECH STRON ŚWIATA - Karta Koktajli jakiej jeszcze w Polsce nie było. Świeżość , jakość, perfekcyjność przygotowania oddadzą klimat najbardziej oddalonych zakątków z całego świata. 
Coctaile wedzone, karbonizowane, na bazie alkoholi infuzowanych, syropów własnej produkcji. Indeks topowych coctaili serwowanych w najlepszych barach na świecie. A może tak Koktajl podany w Słoiku, karafce? Czy butelce? Tylko w Revolution bar nowatorski serwis Drinków w niestandardowym szkle.
EKIPA Z PASJĄ - Nasza grupę tworzą najbardziej profesjonalni oraz utalentowani barmani którzy znają barową rzeczywistość od podszewki. Lata praktyki, a przede wszystkim pasja oraz serce włożone w prace pozwoliło nam udokumentować nasze sukcesy nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na świecie. 


W naszej ofercie miedzy innymi:
* Profesjonalni barmani z wieloletnim stażem, którzy będą serwować koktajle w efektownym dla oka stylu.( zarówno w stylu klasycznym jak i working flair)
* Mobilny Bar Z funkcją wyświetlania Grafiki tj. imiona, zdjęcia, loga itp.
* Całonocny serwis energicznych i orzeźwiających koktajli alkoholowych oraz bezalkokoholowych na bazie świeżych owoców, ziół, konfitur, syropów, likierów, bittersów oraz alkoholi infuzowanych.
* Pełen asortyment szkłą potrzebnego do serwisu koktajli ( long glass, whisky glass, Martini glass, hurricane i wiele innych)
* Karta Koktajli z podświetlonym opisem oraz zdjęciami
* Szeroki asortyment alkoholi z możliwością dopasowania do Państwa gustu. Na specjalne zamówienie sprowadzamy również alkohole niedostępne na polskim rynku. w naszej ofercie m.in. Likier Agwa de Boliwia z Liści Koki.
* Pokaz Barmański ( Flairshow) Indywidualny oraz w Tandemie.
* Welcome drink powitalny cocktail na bazie wina musującego, świeżych owoców, biterssów, likierów
* dojazd na terenie całej Polski.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Po podpisaniu Umowy, należy przelać 10% zaliczki na wskazane konto bankowe.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
10
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Revolution Bar

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 81-451

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt