1/4
1 od 4 Zdjęcia
1 od 4 Zdjęcia
1 od 4 Zdjęcia
1 od 4 Zdjęcia

Czy lubisz tego usługodawce? Podziel sie tym!

podobni usługodawcy

Opis

POKAZY BARMAŃSKIE - Jedyne w swoim rodzaju spektakle na poziomie światowym przygotowywane przez mistrza barmańskiego. Show, którego nie da się zapomnieć i które koniecznie trzeba zobaczyć.
Revolution bar wprowadzi państwa gości w wymiar gdzie poznacie sposób na oszukanie grawitacji i który do tej pory był poza zasięgiem ich wyobraźni, a dreszcze i emocje sa na porządku dziennym.
KOKTAJLE Z CZTERECH STRON ŚWIATA - Karta Koktajli jakiej jeszcze w Polsce nie było. Świeżość , jakość, perfekcyjność przygotowania oddadzą klimat najbardziej oddalonych zakątków z całego świata. 
Coctaile wedzone, karbonizowane, na bazie alkoholi infuzowanych, syropów własnej produkcji. Indeks topowych coctaili serwowanych w najlepszych barach na świecie. A może tak Koktajl podany w Słoiku, karafce? Czy butelce? Tylko w Revolution bar nowatorski serwis Drinków w niestandardowym szkle.
EKIPA Z PASJĄ - Nasza grupę tworzą najbardziej profesjonalni oraz utalentowani barmani którzy znają barową rzeczywistość od podszewki. Lata praktyki, a przede wszystkim pasja oraz serce włożone w prace pozwoliło nam udokumentować nasze sukcesy nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na świecie. 


W naszej ofercie miedzy innymi:
* Profesjonalni barmani z wieloletnim stażem, którzy będą serwować koktajle w efektownym dla oka stylu.( zarówno w stylu klasycznym jak i working flair)
* Mobilny Bar Z funkcją wyświetlania Grafiki tj. imiona, zdjęcia, loga itp.
* Całonocny serwis energicznych i orzeźwiających koktajli alkoholowych oraz bezalkokoholowych na bazie świeżych owoców, ziół, konfitur, syropów, likierów, bittersów oraz alkoholi infuzowanych.
* Pełen asortyment szkłą potrzebnego do serwisu koktajli ( long glass, whisky glass, Martini glass, hurricane i wiele innych)
* Karta Koktajli z podświetlonym opisem oraz zdjęciami
* Szeroki asortyment alkoholi z możliwością dopasowania do Państwa gustu. Na specjalne zamówienie sprowadzamy również alkohole niedostępne na polskim rynku. w naszej ofercie m.in. Likier Agwa de Boliwia z Liści Koki.
* Pokaz Barmański ( Flairshow) Indywidualny oraz w Tandemie.
* Welcome drink powitalny cocktail na bazie wina musującego, świeżych owoców, biterssów, likierów
* dojazd na terenie całej Polski.

Szczegóły

Opinia/i (0)

0.0
0 opinii

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Najnowsze nowości redakcyjne

Ślub w plenerze, przy dzwiękach skrzypiec oraz wesele w Zagrodzie. Wspaniałe połączenie. Nie przegap!
Ślub w plenerze, przy dzwiękach skrzypiec oraz wesele w Zagrodzie. Wspaniałe połączenie. Nie przegap!

Lista wszystkich lokalizacji Revolution Bar w Pomorskie:

Wincentego Rzymowskiego 14 81-451 Gdynia