Opis

Wiązanki i dekoracje ślubne.

Szczegóły

Opinia/i (4)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.2 4 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najlepsza firma z jaką miałam kontakt podczas organizowania naszego wesela. W Rednaomi zamówiłam komplet - bukiet ślubny, butonierki dla Pana Młodego, świadka oraz tatusiów, a także dekorację auta i sali weselnej. Podczas spotkania opowiedziałam jak wyobrażam sobie dekorację, potem otrzymałam propozycje ze zdjęciami i wybrałam co podobało mi się najbardziej. Oczywiście miałam problem z fotografem, ale Pani z Rednaomi podzwoniła po zaufanych osobach i pomogła znaleźć zastępstwo. A w dniu wesela wszystko zgodnie z planem. Dostaliśmy też prezent na noc poślubną. Super!

Zgłoś nadużycie
Przez pn071423s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Polecam! z całego serca red naomi, moja siostra skorzystała z usług kwiaciarni i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bukiet dostarczony punktualnie, przed czasem. Siostra dostała dodatkowy bukiet dla świadkowej z frezji i róż. Ja również skorzystam z usług tej kwiaciarni.

Zgłoś nadużycie
Przez zielonamrowkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NIE KORZYSTAJCIE z usług tej firmy. Straszne przeżycie w dniu ślubu: wyączone komórki nie odbierają, kwiatów nie ma, po 3 godz poślizgu nagle sie pojawiają ...Oszukują że z kims to usliali ale z kim skoro ani ja jako Panna Młoda ani Pan Młody nic nie. Wiązanki na stoły w innej kolorystyce i z innymi kwiatami niż było ustalone, obeschłe butonierki, inny kształt bukietu Panny Młodej. Kochani, nie pozwólcie by taka firma psuła Wam i innym ten dzień!!!! NIE KUPUJCIE u nich, nawet ziemi do kwiatków! Panna Moda - ślub 05.08.2017

Zgłoś nadużycie
Przez rondelek666s
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Odradzam i przestrzegam!!! Same problemy! Rozmowy mailowe ciągnęły się miesiącami, jednak kontakt był względnie sprawny i na bieżąco - pomijając sytuację, kiedy przez miesiąc była cisza, co, jak ustaliłam, wynikało z wewnętrznych problemów z obsługą i niesympatyczną sytuacją związaną z wyjazdem za granicę szefowej. Ok, miałam jeszcze czas, dałam szansę, różnie w życiu bywa. Chociaż było to nieco podejrzane. Po jej powrocie wszystko wróciło do normy, doszło też do spotkania "na żywo", w celu omówienia szczegółów zamówienia - wydawało się, że sympatycznie i konkretnie. I tylko do tego momentu było ok. Kiedy chciałam sfinalizować - i sformalizować! - współpracę, zaczęły się wykręty, że niby moje maile przestały docierać, że choroba, szpital, zapracowanie - cuda wianki. Ostatecznie zostałam poinformowana, że pani Aneta, zarządzająca interesem, zdaje się, w pojedynkę, ze względów osobistych rezygnuje z pełnienia swoich obowiązków i przekazuje je komuś innemu. Nowa pani miała się ze mną skontaktować - i cisza. Na dwa miesiące przed ślubem zostałam pozostawiona bez kwiatów i zmuszona do nerwowych poszukiwań nowej firmy florystycznej. Nie ma żadnych informacji o siedzibie firmy, spotkania organizowane na mieście, niespójności w numerach telefonów (inny na stronie, inny na Facebooku - zmieniony dopiero po mojej interwencji), najczęściej jednak wszystkie pozostające głuche. Wszystko to powinno zapalić czerwoną lampkę alarmową. Szkoda nerwów, nie warto ryzykować klęski na własnym ślubie i weselu.

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Lista wszystkich lokalizacji Red Naomi w Mazowieckie:

Warszawa