• Cena usługi Średnie ceny

Fotografia – mój zawód, moja pasja.

Fotografia ,malarstwo ,grafika i film to media za pomocą ,których artysta stara się pokazać swoją wizję. Każde z nich jest jednakowo dobre na swój sposób. Jednak jeżeli chcemy uchwycić ulotną chwilę, ten jeden niepowtarzalny moment to fotografia jest najlepsza z nich. Jeśli w odpowiednim momencie nie naciśniesz spustu aparatu, stracisz okazję ,która już nigdy się nie powtórzy , bo nie ma dwóch takich samych chwil.

Fotografią zajmuję się od dziecka, jest to mój zawód i codzienna przyjemność. Mój tato zajmował się zawodowo fotografią i często zabierał mnie ze sobą do swojego studia, gdzie w ciemni zgłębiałem tajniki zawodu. Z czasem i ja postanowiłem pójść w jego ślady. Ostatnio zajmuję się głównie fotografią ślubną ,którą po prostu uwielbiam. W Lutym 2015r moja praca została doceniona - zostałem zaproszony do członkostwa w WPJA – Organizacja zrzeszająca najlepszych fotografów ślubnych na świecie.

Możliwość poznania nowych ludzi za każdym razem gdy idę na sesję, ślub czy do studia jest dla mnie bezcenna.

Pozwól mi się sfotografować...

Photography - my job, my passion.

Photography, painting, graphic arts and film ,are the media through which the artist is trying to show his vision. Each is equally good in their own way. However, if you want to capture a fleeting moment ,photography is the best of them. If you do not press the right moment the camera shutter button, you will lose the opportunity, which will never happen again...

I'm in photography since childhood, this is my job and daily pleasure. My dad worked in professional photography and often took me with him to his studio, where he researched the darkroom tricks of the photography. With time, and I decided to follow in his footsteps. Recently I deal with mostly wedding photography, which I just love. In February 2015, my work was appreciated - I was invited to join the WPJA - organization bringing together the best wedding photographers in the world.

The opportunity to meet new people every time you go for a session, a wedding or a studio for me is priceless.

Let me take a picture of ...

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj RAPHAEL NEWMAN STUDIO i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o RAPHAEL NEWMAN STUDIO

4.9 9 opinii
Autor: Dawid
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy ogromną przyjemność korzystać z usług zarówno Marcina jak i Rafała. Obaj są niesamowici ! Marcin doskonale potrafi uchwycić moment, zmobilizować gości do współpracy. W tak stresującym dniu potrafił rozładować napięcie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Zdjęcia są przepiękne! Magiczne! Rafał zaś wiedział co robi i miał pomysł na sesję plenerową,aczkolwiek był też otwarty na nasze propozycje. Całość materiału pięknie oprawiona, również jeśli chodzi o opakowania. Czas realizacji krótki a efekty niesamowite. Polecamy z całego serca! Dzięki Chłopaki!

Zgłoś nadużycie
Autor: Agnieszka
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Rafał- fotograf godny polecenia, ma niebanalne pomysły, do tego jest profesjonalistą, dzięki czemu zdjęcia z naszego ślubu i wesela oraz sesji narzeczeńskiej każdy ogląda z zachwytem. Współpracę można określić jako wzorową, w luźnej i niestresującej atmosferze. 

Zgłoś nadużycie
Autor: Jagoda
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeżeli chcecie mieć profesjonalną, współczesną, spontaniczną i mega sympatyczną oprawę fotograficzną ślubu, wesela i pleneru, a w dodatku bardzo oryginalne, naturalne i nowoczesne zdjęcia w bardzo atrakcyjnej cenie to wybierzcie Rafała. Zdjęcia cudne! 

Jesteś najlepszy! :) 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2000
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rozmowa telefoniczna , umowa ,zaliczka ...
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Fotografia Ślubna to jedyna rzecz ,którą się zajmuję (poza rodziną oczywiście:) . Jest to moja codzienność , przyjemność moje całe życie...
Jak długo działają Państwo w tej branży?
10 Lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Jest Nas Trzech :) Ale na ślubie raczej jeden z nas
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
2-4 Miesiące

Adres

Miasto: