• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Ptaszarnia to wiodąca w Polsce pracownia, w której wytwarzamy ozdoby i dodatki ślubne takie jak wianek ślubny, opaska ślubna, bukiet ślubny, czy dekoracje sali weselnej. Znajdziesz tu ozdoby ślubne do włosów ze sztucznych oraz z żywych kwiatów – gotowe oraz na indywidualne zamówienia.

MISJA
Tylko taki świat, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością będzie miejscem harmonijnym i pięknym. W Ptaszarni za punkt honoru stawiamy sobie zadowolenie każdej osoby, która decyduje się na wybór naszej pracowni. Poprzez nieustanną obserwację świata oraz wychwytywanie tego co wartościowe, ponadczasowe i aktualne, pomagamy tworzyć wizerunek, którego nie sposób wypracować poprzez ozdoby z oferty masowej. 

RELACJE
Osoby odwiedzające Ptaszarnię są źródłem inspiracji i wiedzy o rynku. Poprzez możliwość kontaktu z ludźmi nasza oferta staje się jeszcze bogatsza i jeszcze skuteczniej zaspokaja Wasze potrzeby. 

KOOPERATYWNOŚĆ
W celu ukazania swojej oferty w szerokim kontekście, wśród piękna otaczającego świata, podejmujemy współpracę z fotografkami, fotografami ślubnymi i modelkami z całego kraju. Efekty ich prac możecie podziwiać w naszym portfolio.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI
W radości piękne jest to, że można się nią bez ograniczeń dzielić z innymi. Dlatego, nasza praca to nie tylko wianki na ślub i ozdoby, czy oprawa wesel i ślubów. Zajmujemy się działaniami pedagogicznymi, szkoleniowymi i warsztatowymi oraz podpowiadamy ciekawe rozwiązania. 

NASZE WARTOŚCI
Wiemy doskonale jakim okazjom towarzyszą tworzone przez nas ozdoby, dlatego możecie być pewni, że mając je blisko siebie otrzymujecie od nas zupełnie bezpłatnie: miłość, empatię i piękno.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Godziny pracy pracowni są ruchome, preferujemy wizyty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym:)
W cenę wliczone są:
Inne
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Ptaszarnia to setki modeli ozdób i dodatków ślubnych a także możliwość szerokiego kreowania zamówień indywidualnych poprzez poręczny konfigurator. Ozdoby tworzone ze sztucznych kwiatów wyglądają jak żywe, co potwierdzają dziesiątki opinii Klientek wyrażane na stronie pracowni na Facebooku. Produkty Ptaszarni, mimo, że to 100% handmade podlegają zasadom reklamacji i zwrotu jak w przypadku sklepów sprzedających produkty fabryczne, a współpracy towarzyszą bezpłatne porady projektantki-stylistki.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8 lat

Adres

Miasto: 20-400

Podobne firmy

Wesellove Dekoracje Ślubne

Artykuły dekoracyjne | Lublin
4

Wyjątkowe dekoracje tworzone specjalnie dla Was, wszystko zaprojektowane z precyzją i starannością by spełnić oczekiwania Młodej Pary.  See +

Green Bottles / Lasy w słoikach

Artykuły dekoracyjne | Toruń

Kompozycje żywych roślin zamkniętych w szklanych naczyniach. We wnętrzu musi ustalić się odpowiedni poziom wody (podlewamy las tylko na początku), a utworzy się samowystarczalny ekosystem. W środku naczynia tworzy się efekt cieplarniany, po okresie wstępnym las zaczyna żyć własnym życiem :) Chcesz mieć... See +

Po Prostu Pięknie

Usługi dekoratorskie | Lublin

Nazywam się Elżbieta Stasicka i bardzo się cieszę, że mam przyjemność gościć Cię na stronie mojej pracowni architektury krajobrazu i florystyki Po Prostu Pięknie. Mam nadzieję, że czas spędzony na stronie pracowni będzie dla Ciebie przyjemny, a wrażenia miłe. Wszystkie nasze prace i projekty powstają... See +

Powiązane tagi:
  • Artykuły dekoracyjne
  • Średnie ceny