Ptaszarnia to wiodąca w Polsce pracownia, w której wytwarzamy ozdoby i dodatki ślubne takie jak wianek ślubny, opaska ślubna, bukiet ślubny, czy dekoracje sali weselnej. Znajdziesz tu ozdoby ślubne do włosów ze sztucznych oraz z żywych kwiatów – gotowe oraz na indywidualne zamówienia.

MISJA
Tylko taki świat, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością będzie miejscem harmonijnym i pięknym. W Ptaszarni za punkt honoru stawiamy sobie zadowolenie każdej osoby, która decyduje się na wybór naszej pracowni. Poprzez nieustanną obserwację świata oraz wychwytywanie tego co wartościowe, ponadczasowe i aktualne, pomagamy tworzyć wizerunek, którego nie sposób wypracować poprzez ozdoby z oferty masowej. 

RELACJE
Osoby odwiedzające Ptaszarnię są źródłem inspiracji i wiedzy o rynku. Poprzez możliwość kontaktu z ludźmi nasza oferta staje się jeszcze bogatsza i jeszcze skuteczniej zaspokaja Wasze potrzeby. 

KOOPERATYWNOŚĆ
W celu ukazania swojej oferty w szerokim kontekście, wśród piękna otaczającego świata, podejmujemy współpracę z fotografkami, fotografami ślubnymi i modelkami z całego kraju. Efekty ich prac możecie podziwiać w naszym portfolio.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI
W radości piękne jest to, że można się nią bez ograniczeń dzielić z innymi. Dlatego, nasza praca to nie tylko wianki na ślub i ozdoby, czy oprawa wesel i ślubów. Zajmujemy się działaniami pedagogicznymi, szkoleniowymi i warsztatowymi oraz podpowiadamy ciekawe rozwiązania. 

NASZE WARTOŚCI
Wiemy doskonale jakim okazjom towarzyszą tworzone przez nas ozdoby, dlatego możecie być pewni, że mając je blisko siebie otrzymujecie od nas zupełnie bezpłatnie: miłość, empatię i piękno.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Ptaszarnia Wedding&Design i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Ptaszarnia Wedding&Design

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Godziny pracy pracowni są ruchome, preferujemy wizyty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym:)
W cenę wliczone są:
Inne
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8 lat

Adres

Miasto: 20-400