Cześć! 

    Mam na imię Żaneta, jestem fotografem na pełen etat, co oznacza, że bez względu na porę dnia fotografuję innych ludzi i to co ich otacza, opowiadam ich historie. Kocham swoją pracę, choć nadal jest moim hobby i największą pasją. 

Specjalizuję się w fotografii ślubnej i rodzinnej, ale zajmuję się również sesjami narzeczeńskimi, fotografią indywidualna, biznesową itp.

Podczas sesji dla Was, jestem tam, gdzie są emocje i chwile konieczne zapamiętania. Fotografując staram się uwiecznić momenty, które z wielką przyjemnością będziecie wspominać. Chwile, które trwają tak krótko, a do końca życia pozostaną na zdjęciach. Tak, abyście mogli chwalić się nimi nawet własnym wnukom.

Pochodzę z małej miejscowości Gołdap (woj. Warmińsko- Mazurskie) – obok granicy Rosyjskiej :). Obecnie pracuję i mieszkam w Suwałkach. Chociaż na zdjęcia mogę dojechać na drugi koniec Polski! Nic nie stoi na przeszkodzie.

W dziedzinie fotografii jestem samoukiem, ale odbyłam dużo kurów i warsztatów, m.in. Krzysztof Krawczyk, Niezłe Aparaty Jacek Siwko, Ann Podsiedlik, Malachite Meadow i wielu innych, i ciągle szukam inspiracji.

Od niedawna jestem szczęśliwą Panią Falecką (pod tym nazwiskiem możecie także znaleźć moje prace).

 

Jeśli chcielibyście mnie poznać, a nawet spotkać się na kawę, piszcie śmiało !

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Poświatowska Fotografia i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Poświatowska Fotografia

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą