Poświatowska Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Poświatowska Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Cześć! 

    Mam na imię Żaneta, jestem fotografem na pełen etat, co oznacza, że bez względu na porę dnia fotografuję innych ludzi i to co ich otacza, opowiadam ich historie. Kocham swoją pracę, choć nadal jest moim hobby i największą pasją. 

Specjalizuję się w fotografii ślubnej i rodzinnej, ale zajmuję się również sesjami narzeczeńskimi, fotografią indywidualna, biznesową itp.

Podczas sesji dla Was, jestem tam, gdzie są emocje i chwile konieczne zapamiętania. Fotografując staram się uwiecznić momenty, które z wielką przyjemnością będziecie wspominać. Chwile, które trwają tak krótko, a do końca życia pozostaną na zdjęciach. Tak, abyście mogli chwalić się nimi nawet własnym wnukom.

Pochodzę z małej miejscowości Gołdap (woj. Warmińsko- Mazurskie) – obok granicy Rosyjskiej :). Obecnie pracuję i mieszkam w Suwałkach. Chociaż na zdjęcia mogę dojechać na drugi koniec Polski! Nic nie stoi na przeszkodzie.

W dziedzinie fotografii jestem samoukiem, ale odbyłam dużo kurów i warsztatów, m.in. Krzysztof Krawczyk, Niezłe Aparaty Jacek Siwko, Ann Podsiedlik, Malachite Meadow i wielu innych, i ciągle szukam inspiracji.

Od niedawna jestem szczęśliwą Panią Falecką (pod tym nazwiskiem możecie także znaleźć moje prace).

 

Jeśli chcielibyście mnie poznać, a nawet spotkać się na kawę, piszcie śmiało !

 

Opinie o Poświatowska Fotografia

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt