• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Nowoczesna, mobilna i efektywna obsługa barmańska imprez – wykonywana przez profesjonalistów z międzynarodowym doświadczeniem uzyskanym w Indiach oraz na Wyspach Kanaryjskich.

Szczycimy się unikalną propozycją dla młodych par organizujących przyjęcia ślubne. Zapewniamy profesjonalną obsługę barmańską do ostatniego gościa oraz niesamowity pokaz barmański : „Flair show”
Robimy Duże Wrażenie… a potem dodajemy parasolkę :-)

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 5 opinii
Autor: tomaszcz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na wstępie chcielibyśmy podziękować za najlepszy serwis, który zachwycił wszystkich gości na naszym przyjęciu weselnym. Profesjonalne podejście, pyszne drinki i wiecznie goszczący uśmiech na twarzy Tomka to jedne z wielu zalet Pimp my Bar. Zaprezentowany pokaz okazał się strzałem w 10! Jesteśmy zadowoleni w 100% ze współpracy i nie mamy żadnych zastrzeżeń! A Pimp My Bar możemy określić w samych superlatywach! Polecamy!! 

Zgłoś nadużycie
Autor: urmagd00
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniałe drinki, cudowny pokaz barmański i mega zadowoleni goście weslni. Dzięki wielkie jesteście wielcy :) Porofesjonalizm na najwyższym poziomie !!!

Zgłoś nadużycie
Autor: zmonii3
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najlepsi!!! Mieliśmy przyjemność gościć Pimp My Bar na naszym weselu: przepyszne drinki, zaskakujący pokaz (z bardzo faaajną muzyką) i przede wszystkim uśmiechnięty Tomek. Dziękujemy, że byliście z nami :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są możliwości zakupu napojów (open bar, opłata za napój, itp.)?
Open bar znajduje się w ofercie
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem abyśmy zarezerwowali nasza usługę dla Państwa w danym terminie jest odpisanie z nami umowy oraz wpłata zaliczko około +/- 500 pln.
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów i zdjęć z pewnością odpowiedzi będą tam zawarte. Ponadto jesteśmy jedyną firmą w Polsce działająca już w dwóch krajach. Jakość naszej pracy oraz wygląd barmanów jak i baru jest dla nas priorytetem.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6

Adres

Miasto: 61