• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

THE SHOTS OF LOVE tworzy dwójka para fotografów. Fotografią zajmujemy się od lat, natomiast w zespole pracujemy od 2012 roku. Pracujemy głównie na terenie województwa śląskiego, opolskiego oraz małopolskiego. Na życzenie dojedziemy w każde miejsce w Polsce lub zagranicę. Jesteśmy legalnie działającą firmą. Pracujemy na najlepszym sprzęcie dostępnym na rynku, co jest gwarancją materiału który Państwu oddajemy.

Dlaczego dwóch fotografów?

Ceremonia ślubna jest postrzegana jako jedne z najważniejszych i najpiękniejszych momentów życia każdej Pary. Wiemy jak ważne jest uchwycenie na fotografii wszystkich ulotnych chwil, które stają się wspaniałymi wspomnieniami, dlatego zdecydowaliśmy się na pracę w duecie. Dwóch fotografów to gwarancja uchwycenia chwil z dwóch różnych perspektyw – kobiecej i męskiej. Zdjęcia są pamiątką na całe życie. Powinny oddawać przemijające w dniu ślubu chwile i emocje, które będą powracały każdorazowo po spojrzeniu na fotografie.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.8 1 opinia
Autor: daniel_uk1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Anna & Danny

‚We had an English-Polish wedding, and had to arrange everything from the UK via Skype and email. Michał and Dorota were great – they were really friendly and put us at ease, and we knew after our first Skype meeting that we had made the right choice! The photos they produced are amazing, and their reportage style captured the fun of the day – everyone looks natural and happy. We asked whether Michał and Dorota could take some old-fashioned portrait photos as part of our photoshoot, and they came out perfect, with such professional attention to detail. I would recommend THE SHOTS OF LOVE to anyone thinking of getting married in Poland, or even in the UK!’

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
3800
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
0:30
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zadatek 400zł oraz podpisanie umowy.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
2 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
THE SHOTS OF LOVE to dwója fotografów. Małżeństwo. Dwa spojrzenia, kobiece oraz męskie. Zawsze wykonujemy reportaż we dwójkę, co daje gwarancję świetnego materiału.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
9

Adres

Miasto: 42-610
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Fotografia reporterska