Pensjonat Karino

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Pensjonat Karino

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

To on z wszelką dokładnością i precyzją przygotowuje dania dla naszych gości. Jest on szczególnie przywiązany do kulinarnej sztuki kuchni regionalnej, której często można zasmakować tylko w Bieszczadach. U nas możecie Państwo rozkoszować podniebienie wykwintnymi daniami i cieszyć oczy elegancją podania. Kelnerzy, którzy w naszej restauracji stają się przyjaciółmi gości, zaskoczą Państwa serdeczną i profesjonalną obsługą.

Zapraszamy Państwa również do unikalnego miejsca, jakim jest oranżeria, znajdująca się przy restauracji. Kawa jest tutaj zaparzana z sercem, podawana z największą uprzejmością, kosztowana w niezwykle kameralnym i ciepłym miejscu… Z całą pewnością nigdzie nie smakuje lepiej.

Śniadania serwujemy w godzinach 8-11. Jest to suto zastawiony szwedzki stół z kącikiem wyrobów domowych i regionalnych. Ze szczególną troską dbamy o to, by każdy nasz klient znalazł na stole coś co lubi najbardziej.

W restauracji organizujemy również:

  • Wesela
  • Przyjęcia okolicznościowe
  • imprezy firmowe
  • konferencje, szkolenia
  • biesiady regionalne, ogniska, grille, pieczenie prosiaka, barana
  • bale sylwestrowe

Dla naszych gości hotelowych udostępniamy również pub w piwnicy. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, gdzie można się odstresować po męczącym dniu. Do Państwa dyspozycji oddajemy również „pokój gier” (bilard, piłkarzyki).

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Taras, Parkiet, Basen, SPA, Parking, Zakwaterowanie dla gości, Plac zabaw, Piękny krajobraz

Opinie o Pensjonat Karino

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 38610

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt