• Menu od: 19 900 zł
 • Pojemność (miejsca siedzące): 140
 • Pojemność (stojąca): 350

Jeśli zamierzają Państwo zorganizować swoje przyjęcie weselne w oryginalnym i urokliwym wnętrzu - Pałac Żeleńskich jest do tegu celu wymarzonym obiektem. Dom ten oraz wiekowy park nadają miejscu specyficzny klimat, pozwalający na realizację przyjęć zarówno we wnętrzu jak i w ogrodzie.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Pałac Żeleńskich i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Pałac Żeleńskich

4.8 3 opinii
Autor: Zofia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Organizowaliśmy wesele w namiocie w ogrodzie Pałacu Żeleńskich. Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni! Miejsce jest przepiękne, absolutnie wyjątkowe i ma niepowtarzalny klimat. Jedzenie było bardzo smaczne, obsługa pracowała bez zarzutu. Przede wszystkim jednak miejsce jest zarządzane przez wspaniałego menadżera - Pana Grzegorza. Pan Grzegorz był niezwykle zaangażowany, pomocny, zadbał o każdy szczegół i to w ogromnej mierze dzięki niemu nasze przyjęcie było tak udane. Potrafił świetnie doradzić ale też był skłonny pójść na kompromisy i zgodzić się na nasze propozycję, przy takiej współpracy organizacja wesela to czysta przyjemność :)

Zgłoś nadużycie
Autor: Marta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najpiękniejsze miejsce jakie sobie mogłam wymarzyć na mój ślub. Ceremonia odbyła się w pięknym i zadbanym zabytkowym Parku , a przyjęcie w wnętrzach Pałacu. Czasu na zorganizowanie wesela mieliśmy bardzo mało ponieważ była to spontaniczna decyzja ale trafiliśmy w ręce Pana Grzegorz który dopiął wszystko na ostatni guzik. Nawet sprawdzał czy kokardy na krzesłach są równo zawiązane :-) Pełen profesjonalizm. Przez większość przyjęcia Pan Grzegorz był wspierany przez Panią Pauline , która swoim uśmiechem i luzem wprowadzała bardzo miłą atmosferę na naszym przyjęciu, wszystkie nasze prośby były odrazu spełniane.Do dnia dzisiejszego nasza rodzina i znajomi wspominają nasze wesele. pomimo tego że minął prawie rok.  Myślimy że to miejsce nie mogło trafić na lepsze osoby jakimi są Paulina i Grzegorz.

Zgłoś nadużycie
Autor: Kasia
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

W zeszłym roku byłam świadkową na przyjeciu weslenym mojej najlepszej przyjaciółki a zarazem siostry. Wesele odbyło się w przpięknym miejscu jakim jest Pałac Żeleńskich w Grodkowicach. Ania i Kevin nie mogli sobie wymarzyć lepszego miejsca na własne wesele. Dodam że przemieżyli pół świata żeby ten najważniejszy dzień w życiu przeżyć w tym miejscu. Nad przebiegiem całości przyjęcia i wszystkich imprez związanych z weselem dla gości z Stanów Zjednoczonych czuwał najukochńszy i najlepszy organizator jakiego mogła Ania sobie wymażyć czyli p. Grzegorz Król. W 100% zadbał o każy szczegół związany z weselem, śmiałyśmy się na początku że to z nim Ania,  początkowo bierze ślub bo zadawał wiele pytań aby w dniu przyjęcia Młodzi nie musieli się o nic martwić. Jak mówił tak też było , wyprzedzał myśli Pary Młodej o krok. Oczywiście nie on sam o to zadbał ponieważ ekipa ludzi którzy tworzą ten obiekt jest najbardziej profesjoną obsługą jaką w życiu widziałam. Ale przede wszystkim dzięki p. Grzegorzowi i p. Paulinie ten obiekt żyje pełnią życia, a dania w nim podawane są na miarę kulinarnego oskara.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wielu sukcesów.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Taras, Namiot na wesele, Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Parking, Piękny krajobraz, Wartość kulturowa, Zakwaterowanie dla gości, Plac zabaw dla dzieci
Od jakiej ceny można zamówić menu?
199,00
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy wynajem mebli i dekoracje są wliczone w cenę wynajmu?
Tak, wynajem obejmuje także meble
Czy obiekt posiada własną kuchnię / catering?
Własny katering
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
5:00
Czy Młoda Para może zorganizować tort we własnym zakresie?
Możliwość organizacji tortu we własnym zakresie
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
Tylko jedna uroczystość dziennie
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja wstępna do 7 dni - bezpłatnie. Do 3 dni po podpisaniu umowy wpłacany jest zadatek, płatności można dokonać przelewem , gotówką , kartą.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
15 lat
Jaka jest minimalna liczba gości na weselu?
Brak
Maksymalna liczba gości w trybie bankietowym (na miejscach siedzących):
140 - wnętrza, 250 namiot
Maksymalna liczba gości w trybie koktajlowym (stojącym):
350
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze
Czy jest możliwe, aby Para zatrudniła własnego DJ i / lub fotografa?
Tak, istnieje możliwość aby Para Młoda zatrudniła swojego Dj lub fotografa. W przypadku braku podwykonawców, opiekunowie obiektu udostępniają kontakty do Dj lub fotografa.
Jeśli masz możliwość zakwaterowania dla gości w tym samym miejscu, jaka jest liczbą pokoi?
30 miejsc noclegowych

Adres

Miasto: 32-015
Powiązane tagi:
 • Sale weselne
 • Ogród
 • Taras
 • Namiot
 • Miejsce na ceremonię
 • Parkiet
 • Parking
 • Plac zabaw
 • Piękny krajobraz
 • Wartość kulturowa
 • Własny katering
 • Średnie ceny
 • All inclusive
 • Ślub w plenerze