6

Opis

Hotel Pałac w Rymaniu zaprasza wszystkich miłośników historii i dobrego smaku. Pałac, którego historia sięga 1751 roku został odrestaurowany i rozbudowany tak, aby zabytkowym wnętrzom nadać formę współczesnego, hotelowego komfortu. 

Trzygwiazdkowy hotel Pałac w Rymaniu położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 6 pomiędzy Szczecinem a Koszalinem. Nie sposób ominąć Pałac nie zauważywszy go z drogi. 

Jednocześnie otoczenie zabytkowego parku, zielonych łąk i pól sprawia, że przekraczając próg pałacu poczują się Państwo wyciszeni i zrelaksowani wyjątkową atmosferą tego miejsca. Miejsca, gdzie klimat tworzą nie tylko mury i wygodne sprzęty, ale przede wszystkim ludzie - otwarci, życzliwi i gościnni. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy:Mówią, że 
kuchnia jest sercem każdego domu. Tak jest również w Pałacu w Rymaniu. To tutaj kucharze przygotowują niezwykłej urody i wyjątkowego smaku dania, dla których inspirację czerpią przede wszystkim z rodzimych przepisów. 


Po pałacowych korytarzach snuje się aromat pysznej czarnej kawy kusząc każdego napotkanego gościa. 

I wino. Które najlepiej smakuje w piwnicznej winiarni. 
W gronie przyjaciół, przy wspólnych rozmowach. Zwłaszcza to, które poleca swoim autorytetem znawcy i smakosza Pan Marek Kondrat... 

Szczegóły

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Najnowsze nowości redakcyjne

Sesja ślubna w zamku i ogrodach królewskich. Marzysz o takich zdjęciach!
Sesja ślubna w zamku i ogrodach królewskich. Marzysz o takich zdjęciach!
Najlepsze wesele! Agnieszki i Grzegorza!
Najlepsze wesele! Agnieszki i Grzegorza!

Lista wszystkich lokalizacji Pałac w Rymaniu w Zachodniopomorskie:

ul. Koszalińska 2 78-125 Rymań