Pałac Rozalin

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Pałac Rozalin

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Pojemność (miejsca siedzące): 260-260
  • Pojemność (stojąca): 600-600

Zespół pałacowo – parkowy w Rozalinie to dawna posiadłość Rozalii z książąt Lubomirskich Rzewuskiej. Dzisiaj, po ponad 150 latach, otwiera dla Państwa swoje podwoje. W bliskiej odległości od Warszawy odkrywamy zachwycający park i XIX-wieczny pałac projektu Henryka Marconiego. To połączenie elegancji i klasyki. 

Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych na wyłączność na najwyższym poziomie. Oferujemy gotowe i sprawdzone rozwiązania, choć bardzo cenimy sobie spotkania z Parami Młodymi, gdy słuchamy i rozmawiamy o ich oczekiwaniach i wymarzonych wizjach. Tworzymy wtedy konkretną ofertę, opartą o wszelkie życzenia, również kulinarne. Mówiąc wprost, szyjemy przyjęcia na miarę, uwzględniając często przeróżne prośby naszych Klientów.

Przyjęcia weselne odbywają się w profesjonalnym, konstrukcyjnie zabudowanym, luksusowym całorocznym namiocie bankietowym o powierzchni ok. 750 m2, z kryształowymi żyrandolami i elegancką białą galą, wraz nowo wybudowaną, klimatyzowaną salą sceniczną z miejscem dla zespołu i parkietem o powierzchni ponad 130 m2. Namiot połączony jest z kameralnym, historycznym pałacem, w którym Państwo Młodzi otrzymują m.in. dwie sypialnie pałacowe do swojej dyspozycji, z widokiem na polanę ze strefą chillout i piękny zabytkowy park, porośnięty starodrzewiem. Realizujemy także wyjątkowe ceremonie zaślubin w plenerze.

Słyniemy z dbałości o każdy szczegół, wyrafinowanych smaków serwowanych potraw oraz kompleksowej, indywidualnej obsługi na najwyższym poziomie. Gościom weselnym oferujemy miejsca noclegowe w hotelu butikowym klasy premium a Parom Młodym przeróżne, wysmakowane atrakcje dodatkowe.

Pałac Rozalin to unikalne, wyjątkowe miejsce, gdzie gwarantujemy cudowne, niezapomniane chwile w towarzystwie tylko swoich, zaproszonych gości. Jeśli Twoim drogowskazem są marzenia o pięknym i niezapomnianym przyjęciu, bądź nietypowym spotkaniu wymagającym prywatności i chwili skupienia wybór tego miejsca jest właściwy. 

Niezależnie od celu, z jakim do nas przyjeżdżasz dopilnujemy byś poczuł się po prostu wyjątkowo!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Pojemność gościa
Tryb bankietu (siedzenie)
Maksymalna liczba gości w trybie bankietowym (na miejscach siedzących):
260-260
Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Taras, Namiot, Miejsce na ceremonię, Parkiet, Parking, Wartość kulturowa, Zakwaterowanie dla gości, Plac zabaw, Piękny krajobraz, Dla niepełnosprawnych
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze
Czy masz dostępność zakwaterowania w dniu wydarzenia?
Zakwaterowanie dla gości
Jeśli masz możliwość zakwaterowania dla gości w tym samym miejscu, jaka jest liczbą pokoi?
17
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
All inclusive
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
Brak ograniczeń
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkim rezerwacji terminu jest podpisanie umowy rezerwacyjnej i wpłata zaliczki. Formy płatności to: gotówka, karta płatnicza, karta kredytowa, przelew bankowy.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5

Opinie o Pałac Rozalin

3.3
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(1)
(1)
Jakość/cena
(1)
(1)
Polecasz to?
(1)
(1)
gosia_asia92
Autor: Małgosia
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Byłam gościem weselnym w Pałacu Rozalin. Hotel czysty i zadbany. Restauracja Oficyna bardzo dobre jedzenie, pięknie podane. Ładnie wyglądało i bardzo dobrze smakowało! Obsługa na wysokim poziomie. Wnętrza pałacu oraz ogród przepiękne! Wspaniałe miejsce na taką uroczystość oraz spacer od poranku. Polecam!

Zgłoś nadużycie
anja.dudkiewicz
Autor: Anna
1
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Stanowczo ODRADZAM i OSTRZEGAM PARY MŁODE przed organizowaniem przyjęcia w tym miejscu. Na zorganizowanie w Pałacu naszego międzynarodowego przyjęcia skusiła na urocza lokalizacja – nie mieliśmy niestety pojęcia, że współpraca z Pałacem Rozalin przerodzi się w istny koszmar.

Klienta traktują z wyższością dbając tylko i wyłącznie o swoje interesy. Zero zrozumienia i logicznego myślenia ze strony właścicieli. W obliczu pandemii na każdym kroku próbowali narzucić bardzo niekorzystne zapisy do umowy zasłaniając się prawnikami. Finalnie nasze przełożone o rok wesele nie mogło się odbyć z powodu pandemii, ale zmuszeni byliśmy dochodzić zwrotu naszych pieniędzy na drodze sądowej – oczywiście sprawę wygraliśmy w 100%. Sama właścicielka przyznała, że mają w toku kilka innych spraw sądowych z parami… nie trzeba chyba lepszego dowodu na podsumowanie ich podejścia do klienta. Mam nadzieję, że nikomu już nie zrujnują przygotowań do najpiękniejszego dnia w życiu tak jak nam. Omijać z daleka!

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 05-831

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt