Firmy
Premium

Zespół pałacowo – parkowy w Rozalinie to dawna posiadłość Rozalii z książąt Lubomirskich Rzewuskiej. Dzisiaj, po ponad 150 latach, otwiera dla Państwa swoje podwoje. W bliskiej odległości od Warszawy odkrywamy zachwycający park i XIX-wieczny pałac projektu Henryka Marconiego. To połączenie elegancji i klasyki. 

Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych na wyłączność na najwyższym poziomie. Oferujemy gotowe i sprawdzone rozwiązania, choć bardzo cenimy sobie spotkania z Parami Młodymi, gdy słuchamy i rozmawiamy o ich oczekiwaniach i wymarzonych wizjach. Tworzymy wtedy konkretną ofertę, opartą o wszelkie życzenia, również kulinarne. Mówiąc wprost, szyjemy przyjęcia na miarę, uwzględniając często przeróżne prośby naszych Klientów.

Przyjęcia weselne odbywają się w profesjonalnym, konstrukcyjnie zabudowanym, luksusowym całorocznym namiocie bankietowym o powierzchni ok. 750 m2, z kryształowymi żyrandolami i elegancką białą galą, wraz nowo wybudowaną, klimatyzowaną salą sceniczną z miejscem dla zespołu i parkietem o powierzchni ponad 130 m2. Namiot połączony jest z kameralnym, historycznym pałacem, w którym Państwo Młodzi otrzymują m.in. dwie sypialnie pałacowe do swojej dyspozycji, z widokiem na polanę ze strefą chillout i piękny zabytkowy park, porośnięty starodrzewiem. Realizujemy także wyjątkowe ceremonie zaślubin w plenerze.

Słyniemy z dbałości o każdy szczegół, wyrafinowanych smaków serwowanych potraw oraz kompleksowej, indywidualnej obsługi na najwyższym poziomie. Gościom weselnym oferujemy miejsca noclegowe w hotelu butikowym klasy premium a Parom Młodym przeróżne, wysmakowane atrakcje dodatkowe.

Pałac Rozalin to unikalne, wyjatkowe miejsce, gdzie gwarantujemy cudowne, niezapomniane chwile w towarzystwie tylko swoich, zaproszonych gości. Jeśli Twoim drogowskazem są marzenia o pięknym i niezapomnianym przyjęciu, bądź nietypowym spotkaniu wymagającym prywatności i chwili skupienia wybór tego miejsca jest właściwy. 

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Taras, Namiot na wesele, Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Parking, Piękny krajobraz, Wartość kulturowa, Zakwaterowanie dla gości, Plac zabaw dla dzieci, Dla niepełnosprawnych
Jaka jest maksymalna ilość gości, którą może pomieścić ten obiekt?
Podczas przyjęcia weselnego przy okrągłych stołach to ok. 260 osób.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
Brak ograniczeń
Czy Młoda Para może zorganizować tort we własnym zakresie?
Możliwość organizacji tortu we własnym zakresie
Czy Młoda Para może zorganizować napoje we własnym zakresie?
Możliwość organizacji alkoholu we własnym zakresie
Jakie są możliwości zakupu napojów (open bar, opłata za napój, itp.)?
Open bar znajduje się w ofercie, Część napojów zawarta w cenie
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
Tylko jedna uroczystość dziennie
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkim rezerwacji terminu jest podpisanie umowy rezerwacyjnej i wpłata zaliczki. Formy płatności to: gotówka, karta płatnicza, karta kredytowa, przelew bankowy.
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Zespół pałacowo - parkowy w Rozalinie to prywatna posiadłość, specjalizująca się w organizacji przyjęć weselnych na wyłączność, na najwyższym poziomie. Po spotkaniu z Parą Młodą i wysłuchaniu szczegółów tworzymy konkretną ofertę, opartą również o wyjątkowe życzenia kulinarne. Szyjemy przyjęcia na miarę, uwzględniając często przeróżne prośby naszych Klientów. Dedykowana przestrzeń to zabytkowy park, porośnięty starodrzewiem oraz historyczny Pałac z 1857 roku. W naszej kuchni bardzo dbamy o smak i jakość serwowanych przez nas potraw, Szef Kuchni zamawia jedynie produkty najwyższej jakości od wyselekcjonowanych dostawców, sami np. wypiekamy chlep, wędzimy i pieczemy mięsa, ryby, wędliny, konfitury, wszelkie kiszonki i dodatki, a kompozycja dania na talerzu to małe dzieło sztuki :) Przygotowujemy także stacje live cooking jak np. serwowanie udźca wieprzowego/dziczyzny, stacja z siekanymi tatarami, stół ze staropolskimi smakami itp. Nasze indywidualne podejście do każdego zapytania stanowi duży wyróżnik na tle konkurencyjnych obiektów, ponieważ dla nas każde przyjecie jest inne, tak jak każda Para Młoda i jej najważniejszy dzień w życiu.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5 lat
Jaka jest maksymalna liczba miejsc siedzących?
Przy okrągłych stołach ok. 260-300.
Jaka jest maksymalna liczba osób, którą można zaprosić na przyjęcie typu koktajl party?
W przestrzeniu namiotu bankietowego nawet 600 osób, natomiast we wnętrzach historycznego Palacu ok. 80 osób.
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze
Czy jest możliwe, aby Para zatrudniła własnego DJ i / lub fotografa?
Tak, Para może po swojej stronie zapewnić oprawę muzyczną oraz sprzęt techniczny (nagłośnienie, oświetlenie), fotografa, dekoracje, bufet słodki oraz tort.
Czy w cenie wynajemu powierzchni jest dodana cena za menu czy jest liczona osobno?
Nasza oferta określa kwotę za osobę w ramach pakietu, w skład którego wchodzą wszelkie koszty jak np. wynajmu na wyłączność, wyposażenia przestrzeni (m.in. agregat prądotwórczy, meble, stoły, krzesła, nakrycie, pokrowce itp.), menu eleganckiej 4-daniowej kolacji serwowanej oraz bufetów zimnych i ciepłych, uzupełnianych do końca wydarzenia wraz z dodatkowym daniem serwowanym do stołu w trakcie nocy, napoje bezalkoholowe, obsługa techniczna i managera. Dodatkowo płatny jest serwis - obsługa na najwyższym poziomie - 1 kelner dedykowany do 1 stołu (serwis liniowy, synchroniczny).
Jeśli masz możliwość zakwaterowania dla gości w tym samym miejscu, jaka jest liczbą pokoi?
Hotel butikowy dysponuje 17 pokojami (13 dwuosobowych + 4 trzyosobowe = łącznie 38 osób). We wnętrzach historycznego Pałacu znajduje się apartament dedykowany Parze Młodej oraz dodatkowa, druga sypialnia.

Adres

Miasto: 05-831
Powiązane tagi:
 • Hotele
 • Ogród
 • Taras
 • Namiot
 • Miejsce na ceremonię
 • Parkiet
 • Parking
 • Plac zabaw
 • Dla niepełnosprawnych
 • Piękny krajobraz
 • Wartość kulturowa
 • Ekskluzywne ceny
 • All inclusive
 • Zakwaterowanie dla gości
 • Ślub w plenerze