Osada Rybacka Sereczyn

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Osada Rybacka Sereczyn

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

OSADA RYBACKA SERECZYN

Jesteśmy rodzinną restauracją położoną w malowniczym otoczeniu lasów, stawów oraz łąk. Nasza doświadczona załoga dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić smakowe potrzeby gości, nawet tych najbardziej wymagających. Bazujemy na naturalnych, świeżych produktach, a naszą specjalnością są ryby własnej hodowli, którą zajmujemy się już od 17 lat. Restauracja jest idealnym miejscem dla osób, które chcą spędzić czas na łonie natury, nie wyjeżdżając daleko od miasta. 

Nastrój panujący w Osadzie stwarza ją miejscem idealnym do zorganizowania swojego wymarzonego i niepowtarzalnego wesela. Dysponujemy dwoma salami, z tego jedna z nich położona jest tuż nad stawem, z której można podziwiać całą panoramę krajobrazu. Łącząc rustykalność z nowoczesnością jesteśmy pewni, że wystrój sal sprawi, że każdy gość będzie oczarowany nimi. Na tle innych lokali wyróżniamy się niekonwencjonalnym menu, w którym przeważają potrawy rybne oraz z dziczyzny. Planujemy każdy szczegół, począwszy od dekoracji, a kończąc na obsłudze, tak aby móc zapewnić Parze Młodej wesele marzeń. Urokliwy staw w blasku nocnych lamp  doda magii całej uroczystości. Dysponując tak zjawiskowym terenem jesteśmy w stanie zapewnić miejsce na ślub cywilny w otoczeniu przyrody, na świeżym powietrzu. Kropką nad „i” jest perfekcyjna organizacja oraz zaangażowanie doświadczonej, młodej obsługi.

Opinie o Osada Rybacka Sereczyn

1.0
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
apiechota59
Autor: Agata
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Czas czekiwania w niedziele około 2 godzin. Na posiłek trochę długo. Pstrąg filet tak chudy że aż przeźroczysty. I totalny brak organizacji

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 95200

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt