One Day by Marta Nestorowicz

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

One Day by Marta Nestorowicz

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

One Day by Marta  Nestorowicz  to firma rodzina powstała według pomysłu Marty Nestorowicz ,która dzięki swojej pasji do florystyki wpisała się już na stałe do czołówki firm florystycznych czy dekoratorskich w województwie Opolskim i nie tylko.

Jak pracujemy ?

Oferujemy różnorodność usług każde zapytanie jest indywidualnie wyceniane. W drodze konsultacji z klientem staramy się dopasować 

nasze usługi do Państwa oczekiwań w ramach określonego budżetu.Naszym zadaniem jest przygotowanie oprawy florystycznej zgodnie z obowiązującymi trendami jak również ze sztuką florystyki.Jesteśmy zespołem,który pracuje z pasją oraz ze 100% zaangażowaniem w powierzone zadanie. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym dniem jest dzień ślubu dla każdej Pary Młodej . 

Jak zamówić wykonanie  usługi od czego zacząć ?

Pierwszym krokiem żeby zamówić u nas wykonanie dekoracji  weselnej czy eventowej jest rezerwacja terminu.W tym celu prosimy o kontakt  telefoniczny,celem sprawdzenia dostępności terminu.

Jak zamówić wycenę ?

Każda wycena jest inna, wpływ na cenę ma wiele czynników takich jak  pora roku, rodzaj wybranych kwiatów ich dostępność,miejsce ceremonii czy miejsce Państwa zamieszkania,im więcej informacji Państwo nam przekażą tym krótszy będzie proces analizy i przedstawienia Państwu wstępnej oferty . Minimalny koszt  realizacji 3000 zł

Wynajem elementów stałych :

Posiadamy szereg elementów dekoracyjnych takich jak krzesła,ścianki,drzwi ozdobne,kandelabry,postumenty,greenery,dywany,klęczniki ect , wszystkie te elementy można u  nas zamówić do aranżacji Państwa ceremonii. 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaką usługę Państwo oferują?
Bukiet ślubny, Dekoracje kwiatowe na ślub, Kwiaty na salę weselną, Fascynatory, Przypinki dla gości weselnych, Dekoracje na samochód ślubny, Inne
Prace oparte są na stałej ofercie czy istnieje możliwość realizacji autorskiego projektu bukietu ślubnego?
Realizacja autorskich projektów
Czy oferują Państwo usługę dekoracji także w innych częściach kraju?
Tak, zajmujemy się także dekoracją
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Oferujemy różnorodność usług każde zapytanie jest indywidualnie wyceniane. W drodze konsultacji z klientem staramy się dopasować nasze usługi do Państwa oczekiwań w ramach określonego budżetu.Naszym zadaniem jest przygotowanie oprawy florystycznej zgodnie z obowiązującymi trendami jak również ze sztuką florystyki.Jesteśmy zespołem,który pracuje z pasją oraz ze 100% zaangażowaniem w powierzone zadanie. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym dniem jest dzień ślubu dla każdej Pary Młodej .Pierwszym krokiem żeby zamówić u nas wykonanie dekoracji weselnej jest rezerwacja terminu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny,( Tel 665-758-342) celem sprawdzenia dostępności terminu. Każda wycena jest inna, wpływ na cenę ma wiele czynników takich jak pora roku, rodzaj wybranych kwiatów ich dostępność,miejsce ceremonii czy miejsce Państwa zamieszkania,im więcej informacji Państwo nam przekażą tym krótszy będzie proces analizy i przedstawienia Państwu wstępnej oferty .
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2015

Opinie o One Day by Marta Nestorowicz

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 45-709

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt