Ogród Przysmaków

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Ogród Przysmaków

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Wybierając Ogród Przysmaków na swoje przyjęcie weselne, Ty, Twoja ukochana osoba i wszyscy Twoi goście przeżyjecie niezapomniane chwile w komforcie, spokoju i przepięknej okolicy. Położony w Chludowie, zaledwie 18 km od centrum miasta, hotel i restauracja Ogród Przysmaków oferuje wysokiej jakości usługi, w tym dostępność dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Poproś o wycenę już teraz i odkryj wszystko, czego możesz doświadczyć i osiągnąć w Ogrodzie Przysmaków.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki rodzaj miejsca na wesele najbardziej by Ci odpowiadał?
Ślub miejski, Ślub w ogrodzie
Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Zakwaterowanie dla gości, Dla niepełnosprawnych
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Ogród Przysmaków

2.0
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
maria.nowak910
Autor: Alina
2
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zalety:

1.Ładne miejsce, duży parking z tyłu za restauracją na polanie, ładny wystrój wnętrza.

2. Dobre jedzenie bez sensacji jelitowo żołądkowych, więc kuchnia na plus.

Wady:

1. Cena zmieniła się w ciągu doby o 25%. Na zwróconą uwagę, pani manager powiedziała, że w internecie jest stara cena ze stycznia. Tylko, że ja dzwoniłam dzień przed złożeniem zamówienia (czerwiec), aby potwierdzić cenę i co ona obejmuje.

2. Wesela można dokładnie uzgodnić, jest dużo czasu, ale stypy organizuje się w ciągu 2-3 dni i trudno z góry przewidzieć liczbę gości. Dzień przed stypą o godz. 14 zadzwoniłam, aby zmniejszyć rezerwację o 10 osób. Niestety pani manager powiedziała, że nia ma takiej możliwości, że muszę zapłacić za wszystko co zamówiłam a nieskonsumowaną resztę dostanę zapakowaną. Na pytanie dlaczego, dostałam odpowiedź, że złożyłam zamówienie specjalne, którego oni normalnie nie mają w ofercie i już częściowo zaczęli przygotowania. Tylko, że ja nic nie wymyślałam innego, tylko wybrałam z tego co oferowała restauracja.

Zatem dwa minusy za stosunek do klienta.

3. Osoby zamawiające imprezy powinny razem z wyceną także żądać gramatury dań, bo porcja i porcja to nie to samo. Zapłaciłam ostatecznie za 70x2=140 porcji. Gości łącznie z małymi dziećmi było 48. Rosołek podano w małych bulionówkach ok.200 ml w ilości mniej niż 50 porcji. W słoik zapakowano mi 2,5 litra zwrotu. Surówek postawiono 10 trójniaków (połączone 3 małe miseczki) po ok 100g w jednej miseczce, czyli 30 małych porcji. Podobna ilość warzyw gotowanych. Zwrotu otrzymałam po jednym styropianowym pudełku każdej surówki (500-700 gram). Mięso zebrano tylko to co zostało na stole, zapomniano o tych 20 osobach, których nie było. Plasterki karkówki przekrojone na pół robiły za 2 porcje.

Zatem profesjonalizm na niskim poziomie, tyłem do klienta.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 62001

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt