Perfekcyjny Moment - Tomasz Mól

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Perfekcyjny Moment - Tomasz Mól

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 2 400 zł

Fotografując czuję, że jednoczę się z chwilą obecną. Zatrzymuję nieustannie i co raz to szybciej biegnący czas. Łącząc się z otaczającym światem czuję jak przenika mnie pozytywna energia. Czerpiąc inspirację z dotykającej mnie miłości otwieram się na nowe jej doznania.

Staram się przewidzieć wszystkie momenty oraz utrwalić je w jak najbardziej magiczny sposób dając dowód na ich realność.

Wybrałem sam taką drogę ponieważ dla mnie wszystko zaczęło się od miłości. Wypracowałem sobie tym samym wyjątkowy styl, który niesie za sobą dyskretną dbałość o przemyślaną budowę kompozycji kadru, uchwycone momenty, które wywołują zachwyt i zdumienie, a wszystko to w jak najbardziej naturalny i przemyślany sposób, który oferuję tym wszystkim cudownym i pogodnym ludziom.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
2 400 zł
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
W większości przypadków pobierany jest zadatek.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
9
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Perfekcyjny Moment - Tomasz Mól

4.3
6 opinii
6 opinii
Profesjonalizm
(5)
(1)
Jakość/cena
(5)
(1)
Polecasz to?
(5)
(1)
zaneta250822
Autor: Żaneta
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NIE POLECAM! Fotograf wystawił Nas na 3 tygodnie przed ślubem w szczycie sezonu ślubnego (ślub 25.08.2022) ! Wysłał Nam sms-a z informacją że nie wykona reportażu ślubnego i po tym kontakt się urwał - nie odpisywał na wiadomości, nie odbierał telefonu ANI NIE ZWRÓCIŁ ZADATKU! Zero empatii z jego strony ani poczucia odpowiedzialności! Przez P.Tomka musieliśmy ponieść olbrzymie koszty finansowe i zdrowotne ,aby znalezc kogoś innego ,aby upamiętnił Nasz dzień.

Zgłoś nadużycie
mentoseq84
Autor: Tomasz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Tomku, Tomku... troszke o Tobie... fotograf z pasją i talentem, dzięki któremu możesz wykonywać tak fenomenalne zdjęcia jak te z naszego wesela, prezentacja rewelacyjna, to zasługa Twoja i otaczającego Nas krajobrazu, zauważyłem, że podczas zdjęć zwracasz uwagę na każdy, nawet Dla nas mało istotny detal, potrafisz uchwycić ten "Perfekcyjny moment"... Nasze zdjęcia to pamiątka na całe życie, jeszcze raz dziękujemy, Tomek i Sylwia, pozdrawiamy

Zgłoś nadużycie
biolyxx
Autor: Mariusz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wraz z mężem polecamy Tomka Móla jako fotografa na uroczytość wesela. Jest bardzo miły, potrafi sie dostosować do pary a przede wszystkim robi piękne albumy z dobrych materiałów skórzanych. Również zdjęcia są robione na wysokiej jakości papierze. Ma bardzo konkurencyjną ceną za swoje usługi. Spokojnie możemy powiedzieć że wybralibyśmy go jeszcze raz. 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 32-600

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt