Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta Madrid Fotograf i kamerzysta Madrid

Ekspertyza Nelsona Marquesa stanowi punkt odniesienia na poziomie fotografii ślubnej na całym świecie. Podkreśla elegancję i dynamikę w każdym z nich, dzięki osobie, która czuje pasję do tego, co robi. Ta pasja prowadzi go do doskonałości w każdej pracy i gwarantuje, że zachowasz najlepszą pamięć o swoim ślubie.

Jego studio znajduje się w centrum Madrytu . Celem jego pracy jest opowiadanie za pomocą małych obrazów opowieści o miłości takiej jak Twoja. On sam zapewnia, że są one „utajonymi narracjami” w granicach artykułu.

Pracuj w taki sposób, że prawie nie zauważysz, że jest wokół ciebie. Ta funkcja sprawi, że Ty i Twoi goście będą się relaksować, nie biorąc pod uwagę, że fotografujesz. Ponadto innym aspektem, który go określa, jest jego bliskość do ciebie, która pozwala mu wchłonąć każdy szczegół, każde spojrzenie, każdy pocałunek i każdą małą historię twojego wielkiego dnia.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Nelson Marques Photography i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Nelson Marques Photography

4.4 6 opinii
Autor: Ana
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Pobraliśmy się w lipcu tego roku i wynajęliśmy zdjęcia NELSON MARQUES. Polecam zobaczyć kilka pełnych albumów, a nie tylko jeden, oprócz obejrzenia pełnej treści ślubu dostarczonego przez niego USB. Widzieliśmy tylko album, który nam pokazano i podobało nam się, ale zdjęcia naszego ślubu okazały się nieoczekiwane. Moje zdjęcia są w większości nieostre, nie oprawione, są też odcięte głowy lub moja suknia ślubna w wielu kawałkach, a ja nie usunąłem markiz na skórze ani nie zmiękczyłem skóry twarzy ani nie usunąłem sygnału parkowania podczas wysiadania z samochodu , rzeczy, które są zwyczajowe na zdjęciach ślubnych. Dali mi także nieuporządkowane zdjęcia USB. Poprosiłem go kilka razy, żeby je zamówił, i to było na próżno.

Galeria online, w której zdjęcia są zawieszone w niskiej rozdzielczości 15 dni po ślubie, dzięki czemu można je zobaczyć za pomocą hasła, są również niechlujne i nie można ich zobaczyć na żadnym urządzeniu MAC lub Android, chyba że pobierzesz Chrome
Mój ślub był po południu, więc większość uroczystości była w nocy. Nie używał lampy błyskowej, więc zdjęcia nocy nie są warte wiele, mają dużo hałasu, który nazywają (rozmazane) .. Poza tym wiele zdjęć nie ma sensu, jak kilka zdjęć, w których panna młoda jest zakryta, uścisk od chłopak z ojcem przykryty inną osobą, zdjęcie pustej tacy z przekąskami, stół z wciąż niewykorzystanymi salvataconami, zdjęcie farmy podczas uzupełniania przez pracownika montażu mebli, zdjęcie za rogiem ze zdjęciami rodzinnymi, zdjęcie para trzymająca balon i przecinająca balon, zdjęcie wyciętego ciasta, a ich ręce są przykryte wazonem itp. Jest wiele zdjęć gości zrobionych bez smaku, tun tun, zdjęcia, na których ludzie wychodzą z zabawnymi twarzami, są zdjęcia, na których nie wiesz, co chcesz złapać, ponieważ ludzie wychodzą z tyłu lub nie ma uśmiechu, podniecenia, przytulenia, lub coś w tym rodzaju, jest nawet zdjęcie palcem na obiektywie. Jest kilka zdjęć gości na pierwszym planie, prawie wszyscy są z daleka. Brakuje mi zdjęć wielu szczegółów ślubu, a jego wymówką jest to, że gdybym chciał czegoś szczególnego, musiałem mu powiedzieć, zdjęcia koszy, które umieściłem z pashminami dla kobiet, pasek przygotowanych mojito, czekoladowe fondue, dziewczyna obdarowująca dzieci prezentami, z sześciometrowego stołu, który wszyscy zebraliśmy pełne deserów ze szklanymi wazonami z kwiatami, jest tylko jeden, a desery nie są doceniane, ponieważ są zabierane z niewłaściwego miejsca, panna młoda tańczy wśród stoły z bukietem, zdjęcie pana młodego z matką chrzestną w kościele przed wejściem panny młodej, zdjęcie twarzy pana młodego, gdy panna młoda wchodzi do kościoła, pocałunek nowożeńców ....

Zazwyczaj fotograf ślubny kręci około trzech tysięcy zdjęć, a ten fotograf rzuca tylko te, które ci daje, to znaczy fotograf ślubny robi ekran z tych, które nie są warte, a ten człowiek daje ci wszystko, warte lub nie, łącznie w moim przypadku 807 zdjęć.

Belén był tym, który zajął się wszystkimi procesami kontraktowania z nami, tym, który uczy próbki, itp. Towarzyszy fotografowi w dniu ślubu jako asystent, a kiedy powiedział nam, że również rzucił zdjęcia, ale w moim przypadku kilka zdjęć powinno było zostać wyrzuconych, a my podkreśliliśmy, że wyjście z kościoła chcieliśmy także zdjęcia z przodu ( fotograf odwraca je na plecy), a on nam nie dał. W kilku domowych fotografiach widziana jest z rękami za plecami jako jeszcze jeden gość, lub w fajerwerkach, które rzucamy po tańcu, który widzimy w innym domowym zdjęciu między nami a ogniem ...

Fotograf nie jest zbyt dostępny, aby rozmawiać przez telefon tylko z kontami z numerem telefonu, który jest jej, a wszystkie wątpliwości i pytania są do niego wysyłane, a następnie ponownie odpowiada tym, co mówi.

Jeśli zamówisz album, wiesz, że układ nie jest przez nich tworzony, zgodnie z tym, co powiedział mi asystent, laboratorium robi to bezpośrednio, to jest praca, którą fotograf ślubny zwykle wykonuje, ponieważ był na weselu, zrobił zdjęcia i powinien je jeszcze bardziej poprawić, jeśli to zrobił, do drukowania. W tym przypadku tak nie jest.

Dał mi wiele czarno-białych zdjęć, a kiedy o nie poprosił, dał mi je, ale napisał do mnie: „Zrobiłem to z przyjemnością, bo nigdy nie muszę tego robić”.
W żadnym momencie nie poszli do mojego planera ślubnego i nie byli zainteresowani tym, co przyszło w dowolnym momencie, i że mieli czas z poprzedniego dnia. Co więcej, byli na kolacji, siedząc na kanapie w strefie tanecznej bez robienia zdjęcia i czekania na obiad. Zapytali mojego planera ślubu na kolację dwa razy, a ona odpowiedziała, że najpierw otrzymają gości (logicznie). Mój planista ślubny skomentował mi, że uciekają od nikogo nie wiadomo, gdzie brzmiała piosenka do dostarczenia bukietu i na szczęście mam zdjęcia z tej chwili, ale z tańca między stolikami, które zrobiłem przed dostawą, nie. Można go również zobaczyć w wideo domowej roboty spóźniającym się na walca, o którym nikt nie wie.

Dzień przed ślubem zatrzymaliśmy się w gospodarstwie rolnym, prywatnej posiadłości rodziny, aby opowiedzieć im, gdzie każdy szczegół poszedł i jak będziemy wchodzić w każdej chwili, aby wiedzieli dokładnie, jak będzie wyglądał ślub, i z telefonem naszego planera ślubnego, aby zadać jakiekolwiek pytania. Dzień zdaję sobie sprawę, że umieścił na stronie internetowej typu Instagram dwa zdjęcia dnia ślubu (którego nie dał mi usb) i kolejne zdjęcie mojej farmy na dzień przed ślubem, które musiał zrobić podczas Rozmawialiśmy o tym, jak będzie ślub i bez naszej zgody.

Na spotkaniu, które mieliśmy 15 dni przed ślubem, zostaliśmy wezwani do kawiarni, oprócz podania im szczegółów ślubu, kontaktu z planistą ślubu itp., Zostaliśmy na ślubie w miejscu ślubu, na plaży ( jesteśmy z Madrytu) tydzień naszego powrotu z miesiąca miodowego, szczególnie w czwartek tego tygodnia. Jakie jest nasze zaskoczenie, że pisząc WhatsApp z plaży na godzinę, odpowiedziałem, że niemożliwe, że do drugiego tygodnia sierpnia nic. Przejechaliśmy 600 km z dzieckiem na post-mieszkanie i znaleźliśmy je. Według nich nie pozostajemy w określonym dniu ...

Jako obserwację, powiedz, że adres nie wskazuje siedziby lub CIF firmy lub NIF fotografa, a faktura wskazuje, że zarejestrowana siedziba ma ją w Szwajcarii.

Moje doświadczenie było bardzo negatywne. Polecam nie decydować się tylko na ładną stronę internetową lub na wiele wykładów fotografa i poprosić o pokazanie kompletnych prac z kilku różnych ślubów.

Na swojej stronie internetowej reklamuje się jako fotograf, który „na każdym zdjęciu uchwycimy wiadomość, szczegół, marzenie, staranną wizję uczuć”, tego właśnie oczekiwałem iw moim przypadku tak nie było.

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem zdjęć z mojego raportu ślubnego, nie mam problemu.

Zgłoś nadużycie
Autor: ap3110
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

To, co pozostało ze szczególnego momentu, uroczystości, wydarzenia, to dokumenty graficzne, materiały audiowizualne, teksty, obrazy i oczywiście pamięć. Pamięć zwykle dotyczy tych intensywnych momentów, które dominują w akcie i trwają całkowicie w naszym umyśle, niestety, przez ograniczony czas, ale jest ich więcej, są niezliczone szczegóły, fakty, których bohaterowie nie doceniają, ani goście, i przechodzą Niezauważone, ale nadające zdarzeniu rzeczywiste znaczenie, ponieważ oznacza, że magia tkwi w tych drobnych szczegółach. 15 czerwca 2013 r. Nelson dał nam to na zawsze, małe szczegóły naszego ślubu, których nikt nie doceniał, a które były częścią naszego życia. Religijny akt małżeństwa, zdjęcie z rodzicami, z przyjaciółmi, przy krojeniu ciasta, taniec, który zawsze będzie w naszej pamięci, i oczywiście Nelson pokazał nam to na zawsze, ale nigdy nie byłby w stanie docenić wyglądu emocji rodziców, łez radości ze strony naszych przyjaciół, szczerości, przyjaźni, szczęścia, i to właśnie obraz po obrazie uchwycił oko Nelsona i dał nam tak, że zawsze pamiętamy. Nie rozumiem techniki, wiem tylko, że twoje zdjęcia miały wszystko. Stąd składam gratulacje za pracę, którą nam dał, za tę kolekcję uczuć i niezatarte wspomnienie najszczęśliwszego dnia naszego życia.

Zgłoś nadużycie
Autor: MARTA
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dla nas było to zobaczyć pracę Nelsona i wiedzieć, że chcemy, żeby był naszym fotografem ślubnym, nie mieliśmy wątpliwości. To tylko oglądanie pracy! Gdy tylko go spotkaliśmy, wiedzieliśmy, że wszystko będzie świetnie, jego leczenie, jego wykształcenie, jego profesjonalizm, sympatia ... wszystko! Sprawiliśmy, że stało się to wspaniale, naturalnie, czuliśmy się bardzo komfortowo przez cały czas. W dniu ślubu wiedzieliśmy, że dokonaliśmy wspaniałego wyboru. Ale na tym się nie kończy, kiedy dali nam pracę ... nadal jestem podekscytowany, spełnili wszystkie nasze oczekiwania ze wspaniałymi, niezapomnianymi! Nelson umiał uchwycić każdą chwilę, każdy gest, każde spojrzenie, I LOVE. Pozostawił nam dzieło sztuki na całe życie. Polecam je bez wątpienia!

Nelson dziękuję!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
3 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Trabajo solo

Adres

Miasto: 28001