My Precious

ZIWA 2018
23

Opis

Pracownia florystyczna  My Precious powstała z miłości do kwiatów i piękna natury. Dzięki niej możemy  tworzyć dla Was niesamowitą grę kolorów, odcieni i zapachów w wykonywanych  przez nas kompozycjach.

Dzień ślubu to dzień przywołujący  wiele najpiękniejszych wspomnień .Pragniemy więc pomóc Wam w realizacji Waszych marzeń i pomysłów . Uważnie Was słuchając dobieramy kompozycje wpasowujące się w styl oraz podkreślające piękno ceremonii i przyjęcia weselnego.

Wasz uśmiech i zadowolenie jest dla nas ogromną satysfakcją.

Głównym obszarem naszych działań jest Dolny Śląsk  i Opolszczyzna, ale dojazd poza granice tych regionów nie jest dla nas problemem. 

Zapraszamy  serdecznie 

Szczegóły

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x5

Opinia/i (7)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 7 opinii
Przez mrrrowka77s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniała i najlepsza! Nie musiałam się niczym martwić, w 100% spełniła moje oczekiwania. Znajomi, którzy od kilkunastu lat zajmują się kwiatami i współpracują z setkami florystek byli zdumieni talentem Asi, stwierdzając, że niewiele osób w Polsce potrafi przygotowywać tak piękne kompozycje. Asia zna się świetnie na kwiatach i potrafi je cudownie komponować. Dysponuje również pięknymi dodatkami, które urozmaicą kwiatowe kompozycje i wystrój sali weselnej. Poza tym jest wspaniałą i ciepłą osobą z którą w tych stresujących momentach przed ślubem można się zrelaksować miłą rozmową. Nie można również zapomnieć o przesympatycznym mężu Joanny, który doradza i pomaga w sprawach technicznych. Serdecznie polecam, wszyscy goście weselni byli zachwyceni, a ja i mój mąż najbardziej! Pozdrawiam! 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Asia to niesamowicie ciepła osoba. Podczas przygotowań do ślubu współpraca z takimi ludźmi to niesamowita pomoc i ulga. Moj wybór padl na gipsowke,  a Asia wydobyla z niej cale piekno w dekoracji kosciola, samochodu, w bukiecie slubnym i innych dodatkach. Jesli nie chcecie oklepanych pokrowcow na krzesla w kosciele i bukietów na mikrofonie to wybierzcie My precious. Wyzsza pólka, naturalnie i pieknie i w dobrej cenie. Polecam!!!! 

Zgłoś nadużycie
Przez martynxo.93s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Asia jest niesamowita! Robi piękne, romantyczne kompozycje kwiatowe i idealnie dekoruje salę. Miałam najpiękniejszy bukiet ślubny! Zawsze słuchała moich pomysłów i oczekiwań i zrealizowała je rewelacyjnie! Polecam z całego serca!!!

Zgłoś nadużycie
Przez ela_szymszons
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Asię wybrałam bo byłam pewna że mogę jej powierzyć przygotowanie i dopracowanie szczegółów (a na to zwracam ogromną uwagę) tego najważniejszego dnia. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam że nadajemy na tych samych falach i możemy gadać godzinami! Asia doradzi i zaproponuje również sporo swoich rozwiązań i dekoracji, kreatywność pierwsza klasa! Z całego serca polecam!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzystałam z usług My Precious podczas własnego ślubu i mogę polecić firmę w 100%. Ciepła, życzliwa, pełna pomysłów i przede wszystkim z rewelacyjnym gustem Pani Joanna czyni CUDA! Bukiet ślubny przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, nawet mój mąż był nim zachwycony. Każdy kto zleci obsługę florystyczną My Precious może spać spokojnie, będzie lepiej niż sobie możecie wyobrazić! :)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji My Precious w Opolskie:

49-314 Pisarzowice