• Cena usługi Średnie ceny

Spełnij swoje marzenia o ślubie i weselu w Bieszczadach, zorganizuj ze mną swój wymarzony dzień Rzeszowie lub dowiedź się jak działam na całym Podkarpaciu.

Nazywam się Kamila Taracińska i jestem Konsultantem Ślubnym.

Moją misją jest niesienie pomocy każdej Młodej Parze w potrzebie, dlatego jestem tu po to, aby pomóc zorganizować Wasz wymarzony dzieńPowiedzcie mi jak mogę Wam pomóc, a dostosuję odpowiedni pakiet do Waszych preferencji.

Nie chcecie pełnego pakietu? Żaden problem! Specjalnie dla Was stworzę pakiet szyty na miarę, abyście mogli ze spokojem planować razem ze mną Waszą uroczystość.

Będę planować z Wami - bez Was by tego nie było :)

Dla mnie najważniejsze jest Wasze zadowolenie i dobro, o które walczę przy organizacji. Staram się wsłuchać w Wasze potrzeby i zrealizować je jak najlepiej.

Dlatego bardzo bym chciała poznać Was jak najlepiej.

Opowiedzcie nam jakbyście chcieli, aby ten dzień wyglądał. Co byście chcieli, aby się na nim znalazło a czego byście na pewno nie chcieli. O czym od dawna marzycie.

  • Nie macie czasu lub chęci na organizację wesela? Skorzystajcie z kompleksowej organizacji Dnia Ślubu.
  • Macie czas, ale macie problem z dopięciem kilku elementów lub mieszkacie daleko od miejsca uroczystości? Skoczystajcie z częściowej organizacji Dnia Ślubu.
  • Nie chcecie się martwić w Dniu Ślubu wszelkimi obowiązkami i nie macie kogo poprosić o pomoc lub chcecie, aby Wasi najbliżsi spędzili ten dzień z Wami? Skorzystajcie z koordynacji Dnia Ślubu.
  • Chcecie zorganizować ślub i wesele w Bieszczadach? Skorzystajcie z naszych możliwości.
  • Marzycie o ślubie w plenerze lub w namiocie? Napiszcie, a pomogę!
  • Potrzebujecie pomocy doraźnej, bo wyskoczył bardzo pilny i nagły temat, na który nie macie czasu lub wiedzy? Skorzystajcie z mojego ślubnego S.O.S.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie lub online - w zależności od tego jaki kontakt preferujecie, abyśmy mogli się lepiej poznać i dopasować odpowiednio ofertę do oczekiwań :)

Stwórzmy razem coś pięknego <3

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj My Little Wedding i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o My Little Wedding

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Każdy pakiet dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta, rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłaty zadatku.
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Szkolimy się u najlepszych: Wytwórnia Ślubów, rekomendowana przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Kamila Romanow Weddings, Alex Deco.

Adres

Miasto: 36

Rzeszów/Ustrzyki Dolne/Cisna/Polańczyk i okolice (Podkarpacie)

Podobne firmy

Konsultanci ślubni | Rzeszów
Szybka
odpowiedz
2

Pragniecie wesela będącego spełnieniem WASZYCH marzeń, ale nie macie wolnych 300 godzin aby WSZYSTKO ZORGANIZOWAC? Mieszkacie za GRANICĄ, a organizacja na odległość nie jest TAKA PROSTA? Zależy Wam na weselu z elementami SENTYMENTALNEJ PODRÓŻY przez historię Waszej MIŁOŚCI? Oczekujecie pełnej... See +

Konsultanci ślubni | Rzeszów
Szybka
odpowiedz
3

SPOSIAMO Wedding Planners -  Rzeszów | Agencja ślubna SPOSIAMO zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i wesel. Nasze 6 letnie doświadczenie, świetna znajomość rynku i branży ślubnej sprawia, że nasze realizacje są zawsze na wysokim poziomie. Cenimy czas naszych klientów, dlatego nie tylko organizujemy... See +

Konsultanci ślubni | Rzeszów
Szybka
odpowiedz
5

Jestem konsultantką ślubną i zajmuję się organizacją i koordynacją uroczystości ślubnych, a także innych uroczystości rodzinnych i biznesowych, w tym eventów, szkoleń i konferencji. Udane przyjęcie to kwestia dobrej organizacji i zaangażowania. Niepowtarzalność wydarzenia to zasługa ciekawego pomysłu... See +

Konsultanci ślubni | Kolbuszowa
11

TieVeil tworzą młodzi ludzie, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Planowane przez nas uroczystości są zawsze dopięte na ostatni guzik, ponieważ cechuje nas wyjątkowa dbałość o szczegóły. Śledząc najnowsze trendy branży ślubnej, wsłuchując się w oczekiwania i potrzeby Narzeczonych,... See +

Powiązane tagi:
  • Konsultanci ślubni
  • Średnie ceny