MDR gry

10

Opis

Ślub to wyjątkowy dzień, na który narzeczeni czekają z niecierpliwością, dlatego prezent jaki podarujemy nowożeńcom powinien być tak samo wyjątkowy i niepowtarzalny.
Kwiatki choć piękne szybko więdną, a słodkie czekoladki dokładają zbędnych kilogramów. A może by tak pójść inną drogą i podarować Młodej Parze chwile pełne szczęścia....?
Zastanawiacie się jak? Mamy idealny produkt!
Gierki Małżeńskie  - pełna humoru gra planszowa sprawi, że niejedno życie małżeńskie nabierze dodatkowych rumieńców. Dodatkowo rysunki Andrzeja Mleczki dodadzą pikanterii w damsko - męskich rozgrywkach. Konkurencje wydobędą z małżonków skrywane dotąd tajemnice, sprawdzą jak dobrze się znają, czy potrafią ze sobą współdziałać, a może będą rywalizować? Jedno jest pewne, czeka ich świetna zabawa we dwoje oraz w gronie znajomych.  

Zapraszamy do przeczytania recenzji magazynu ZANKYOU o grze planszowej "Gierki Małżeńskie" 
http://www.zankyou.pl/p/gierki-malzenskie-na-codzien-i-od-swieta-swietna-zabawa

 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?

  Sklep internetowy
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  139 zł
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Gierki Małżeńskie - gra planszowa ilustrowana rysunkami Andrzeja Mleczki to idealny pomysł na prezent ślubny dla Młodej Pary. Czasami warto przełamać stereotypy i zamiast pięknych kwiatów i słodkich czekoladek, podarować prezent, który będzie pamiątką na lata. Gierki Małżeńskie to doskonały humor w czystej postaci, a mnogość zadań jakie czeka na rozgrywających nie pozwoli im się nudzić. Planszówka łączy, pozwala się jeszcze lepiej poznać i, o ile to w ogóle możliwe, pokochać jeszcze bardziej. Podaruj uśmiech i chwile pełne szczęścia:)

Opinia/i (1)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.8 1 opinia
Przez mala-mi88s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Moja przyjaciółka dostała w prezencie ślubnym grę planszową "Gierki Małżeńskie". Taki upominek wywołał u wszystkich gości duże zaciekawienie, pośród pięknych kwiatów i słodkich czekoladek przewinęło się coś innego i intrygującego. Zadowoleni Młodzi nie wytrzymali i z ciekawości, zaraz po pierwszym tańcu, rozpakowali grę, żeby zobaczyć co kryje się w środku;) Trzeba przyznać, że jest to oryginalny i jak najbardziej trafiony pomysł na prezent ślubny dla Nowożeńców. Taki przyjemny powiew świeżości. Pomysłowa gra, duża ilość elementów, szalenie kolorowa i wciągająca. Bardzo dobrze wykonana, będzie prawdziwą pamiątką na lata i przyda się wieczorami. Co ciekawe, do rozgrywki może zasiąść nawet 4 pary, więc fajnie można spędzić czas w gronie znajomych. Szczerze polecam, od pewnego czasu jest to mój sztandarowy prezent ślubny;)

Zgłoś nadużycie
 • #Średnie ceny
 • #Kolekcje autorskie
 • #Sklep on-line