Manufaktura Ślubna Organizacja wesel

  • Cena usługi Ekskluzywne ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Tworzymy wyjątkowe dekoracje ślubne.

 Sprawimy, że ten Jedyny dzień w Waszym życiu będzie wyglądał idealnie !

Pragniemy być z Wami w Tym ważnym dla Was dniu aby wszystko było perfekcyjne tak jak Wasza miłość.

 Zapraszamy do kontaktu - bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pomożemy stworzyć przepiękne aranżacje sali, papeterię, upominki dla gości itd.

Manufaktura Ślubna

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Manufaktura Ślubna Organizacja wesel i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Manufaktura Ślubna Organizacja wesel

4.8 4 opinii
Autor: Marta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Czasem w naszym życiu spotykamy Anioły, Natalia to jeden z nich! Zniechęceni po wcześniejszym doświadczeniu z "firmą organizującą śluby" postanowiliśmy spotkać się z Natalią i sprawdzić, co Jej "Manufaktura Ślubna" może nam zaproponować. Natalia okazała się być osobą bardzo profesjonalną, spotkanie z Nią było starannie przygotowane, konkretne i przemiłe. Postanowiliśmy powierzyć Manufakturze kompleksową organizacje najważniejszego dnia w naszym życiu. Była to jedna z mądrzejszych decyzji w naszym życiu. Manufaktura Ślubna spełnia marzenia, jest otwarta na propozycję, profesjonalna. Natalia potrafi pogodzić wizje klienta, wybrane przez niego miejsce i dodać całej kompozycji elegancji, modnego powiewu i spójności. Natalia zaprojektowała nasz ślub, na każdym etapie szczegółowo omawiając każdy jego element tak, abyśmy nie czuli, że coś dzieje się niejako poza nami. Na wszystko mieliśmy wpływ, choć warto Natalii zaufać, bo jest najlepsza! W piątek odbył się nasz ślub po 1,5 roku przygotowań, wiedzieliśmy, że dekoracje, kwiaty itp. będą piękne, ale to, co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Byliśmy porażeni i prze szczęśliwi. Wszystko było jeszcze cudowniejsze niż myśleliśmy. Cudowne jest to, że na pomoc Manufaktury Ślubnej może pozwolić sobie niemal każdy, ceny są przystępne, a Natalia zawsze szuka najbardziej korzystnej oferty. Przez całe 1,5 roku Natalia czuwała nad nami, troszczyła się o swoją parę młodą, dodawała otuchy. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości czy skorzystać z usług MANUFAKTURY ŚLUBNEJ to my krzyczymy z całych sił: TAAAAAAAAAAAAAAK!!!!! DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO! Emotikon smile

Zgłoś nadużycie
Autor: Kasia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Manufaktura Ślubna spełnia marzenia. Doskonała realizacja projektów, piękna papeteria, wyjątkowe zaproszenia, dekoracje i kwiaty sprawiły, że naszym ślubem byli oczarowani wszyscy goście. Każdy detal, pomysł, wykonanie, zostały docenione nie tylko przez nas ale przede wszystkim przez gości z różnych stron świata : Włoch, Francji, Brazylii, Szwajrcarii, a nawet Indii. Natalia Zielińska to profesjonalna wedding plannerka, konsultantka ślubna, ale przede wszystkim osoba pełna pomysłów, które realizuje nie zapominając o żadnym detalu. Jeśli ktoś marzy o weselu, w które ktoś włoży całą energię, sercę, czas, a przy tym w dniu ślubu przywita Was uśmiechem i dobrymi radami - niech nie waha sie ani chwili i wybierze Manufakturę Ślubną. Polecamy z całego serca. K&M

Zgłoś nadużycie
Autor: Karina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dzięki Manufakturze Ślubnej nasza sala weselne była najpiękniejszym miejscem na świecie. Natalia jest najcudowniejszą konsultantką, która w mojej gorączce przedślubnej dodawała otuchy i uspakajała przy atakach paniki  bukiety, papeteria, candy bar i pomoc w dogrywaniu szczegółów wesela jest nieoceniona, nasi goście byli zachwyceni, a my jeszcze bardziej Było bajkowo i tak jak sobie wymarzyłam!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podczas podpisywania Umowy klient wpłaca 1/4 zaliczki całości aranżacji.
Czy jest możliwość zobaczenia poprzednich realizacji?
W salonie lub na stronie internetowej
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Jaka jest cena Państwa usług?
w zależności od ilości zamawianych elementów
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Zajmujemy się aranżacją ślubną i dbamy o każdy detal stąd nasze hasło: "Kochaj. My zajmujemy się szczegółami". Wszystkie elementy wykonujemy w naszej pracowni: kompozycje kwiatowe, papeterię, podziękowania dla gości, itp., dzięki temu mamy pełną kontrolę nad spójnością dekoracji i jakością świadczonej usługi. Realizacje można zobaczyć na naszej stronie internetowej lub fb.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3,5 lat

Adres

Miasto: 61-131