Makeupownia Marzena Tarasiewicz

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Makeupownia Marzena Tarasiewicz

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Z zaangażowaniem poświęcam się wizażowi i stylizacji, bo w nich właśnie odnalazłam swoją pasję. Przygodę z modą zaczęłam kilkanaście lat temu i nieprzerwanie trwa ona do dziś. Najbardziej intrygującą częścią mojej pracy są metamorfozy i poszukiwanie nowych rozwiązań dla wyrażenia osobowości danej Klientki przez strój i makijaż. Doświadczenie i intuicja podpowiada mi, że każda kobieta może dobrze wyglądać i czerpać z tego niekłamaną przyjemność. Umiejętności i kwalifikację zdobywałam na różnych płaszczyznach, co pozwala mi w sposób całościowy zająć się kreacją wizerunku zaczynając od analizy kolorystycznej, poprzez dobór fryzury i makijażu, aż po wybór stylizacji podkreślającej atuty. Wskażę i nauczę jak wyrazić siebie – stylem, kolorem, dodatkami… po prostu własnym stylem.

Wyzwaniem dla mnie, pomimo wieloletniego doświadczenia, jest stylizacja Panien Młodych – dla nich to wyjątkowy moment, zatem moja odpowiedzialność za tworzenie historii ich wymarzonego dnia wzrasta ponadprzeciętnie. Jako wizażystka specjalizuję się w makijażach wieczorowych, ślubnych oraz w makijażu fotograficznym. Każdy z nich jest źródłem doświadczenia i uczy perfekcji wykonania.
Wiem, że aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek muszę stale dokształcać się, podnosić swoje
kwalifikacje oraz być otwartą na nowości branżowe, trendy i techniki co z przyjemnością czynię.

Wszelkie dowody Waszej sympatii i zadowolenia utwierdzają mnie w przekonaniu że to co robię ma sens, że dbanie o wygląd to nie próżność, ale pozytywna siła i energia, która może odmienić czyjeś życie na lepsze.

Pozwólcie wprowadzić się w mój magiczny świat kolorów i stylu.

Opinie o Makeupownia Marzena Tarasiewicz

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 11-041

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt