Makeupownia Marzena Tarasiewicz

Z zaangażowaniem poświęcam się wizażowi i stylizacji, bo w nich właśnie odnalazłam swoją pasję. Przygodę z modą zaczęłam kilkanaście lat temu i nieprzerwanie trwa ona do dziś. Najbardziej intrygującą częścią mojej pracy są metamorfozy i poszukiwanie nowych rozwiązań dla wyrażenia osobowości danej Klientki przez strój i makijaż. Doświadczenie i intuicja podpowiada mi, że każda kobieta może dobrze wyglądać i czerpać z tego niekłamaną przyjemność. Umiejętności i kwalifikację zdobywałam na różnych płaszczyznach, co pozwala mi w sposób całościowy zająć się kreacją wizerunku zaczynając od analizy kolorystycznej, poprzez dobór fryzury i makijażu, aż po wybór stylizacji podkreślającej atuty. Wskażę i nauczę jak wyrazić siebie – stylem, kolorem, dodatkami… po prostu własnym stylem.

Wyzwaniem dla mnie, pomimo wieloletniego doświadczenia, jest stylizacja Panien Młodych – dla nich to wyjątkowy moment, zatem moja odpowiedzialność za tworzenie historii ich wymarzonego dnia wzrasta ponadprzeciętnie. Jako wizażystka specjalizuję się w makijażach wieczorowych, ślubnych oraz w makijażu fotograficznym. Każdy z nich jest źródłem doświadczenia i uczy perfekcji wykonania.
Wiem, że aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek muszę stale dokształcać się, podnosić swoje
kwalifikacje oraz być otwartą na nowości branżowe, trendy i techniki co z przyjemnością czynię.

Wszelkie dowody Waszej sympatii i zadowolenia utwierdzają mnie w przekonaniu że to co robię ma sens, że dbanie o wygląd to nie próżność, ale pozytywna siła i energia, która może odmienić czyjeś życie na lepsze.

Pozwólcie wprowadzić się w mój magiczny świat kolorów i stylu.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Makeupownia Marzena Tarasiewicz i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Makeupownia Marzena Tarasiewicz

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 11-041

Podobne firmy

Makijaż ślubny | Olsztyn

Marta Anna Parciak Mistrz Polski Makijażu Beauty Forum 2016 oraz V-ce Mistrz Polski Beauty Forum. POLSKA YOUTUBERKA znana w internecie jako ZMALOWANA - www.youtube.com/zmalowana  See +

Makijaż ślubny | Olsztyn
1

Ukończyłam Europejską Szkołę Stylizacji i Wizażu Select w Warszawie oraz wiele szkoleń u Magdaleny Pieczonki i Kingi Szewczyk Kolorowe Kredki.  Zawodowo wizażem zajmuję się od 2013 roku.  W ofercie: Makijaże ślubne i okolicznościowe Warsztaty makijażu indywidualne i grupowe See +