Łukasz Dziopa Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Łukasz Dziopa Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 2 500 zł

Jeśli przeglądacie naszą stronę, z pewnością nie znajdujecie się tu bez powodu. My – Inga i Łukasz – jesteśmy tu dla Was. Jeśli zechcecie, na zawsze uwiecznimy najważniejsze chwile Waszego życia – zapiszemy obrazy, przyczynimy się do utrwalenia wspomnień.

Każdy z Was ma indywidualne spojrzenie na świat – my także jesteśmy dwoma różnymi charakterami, więc nieco inaczej patrzymy przez aparat. To wszystko sprawia, że razem tworzymy harmonijny duet. Z przyjemnością utrwalamy teraźniejszość, aby móc do niej wracać w przyszłości.

Co nas wyróżnia? Umiejętność dopasowania się do świata oraz osób, które znajdują się przed obiektywem. Nasze wyczucie artystyczne sprawiają, że dzięki nam zyskacie wyjątkową pamiątkę na lata – zdjęcia, do których będziecie mogli wracać w gronie bliskich lub samotności. Uchwycimy nawet najsubtelniejsze chwile, aby zagwarantować możliwość powrotu do tych najcudowniejszych przeżyć, które zdarzają się kilka razy na całe życie.
Radość, szczęście, wzruszenie, zwątpienie – nic się przed nami nie ukryje! Jako artyści i rzemieślnicy prosimy o zaufanie – to dla Was każdego dnia stajemy się jeszcze lepsi. Pasja, wyobraźnia, nieograniczone możliwości, wieloletnie doświadczenie to nasze najmocniejsze strony.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
2 500 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
0:30
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłacenie zadatku :) Podpisanie umowy może odbyć sie drogą internetową
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2011
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Łukasz Dziopa Fotografia

4.9
11 opinii
11 opinii
Profesjonalizm
(11)
Jakość/cena
(11)
Polecasz to?
(11)
rudzkimarcin
Autor: Marcin
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Inga i Łukasz to kwintesencja profesjonalizmu i estetyki !

Zdjęcia wykonują tak przepiękne i przesiąknięte estetyką oraz gracją iż Michał Anioł był by mile zaskoczony oglądaniem ich dzieł.

Szczerze i gorąco polecam tych Fotografów. Osoby korzystające z ich usług będą mile zaskoczone efektem końcowym a każde przeglądane zdjęcie będzie napawać i rozkoszować głębią naszej ludzkiej duszy.

Zgłoś nadużycie
Dziękujemy bardzo Asiu i Marcinie
dawidekrobak
Autor: Dawid
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecamy! Gdy poraz pierwszy zobaczyliśmy pracę tych fotografów od razu zauważyliśmy, że wyróżniają się spośród innych. Potrafią uchwycić najpiękniejsze momenty. Na zdjęciach widać prawdziwe emocje. Uwielbiamy przeglądać zdjęcia wykonane przez tą parę. Z każdym zdjęciem przenosimy się wspomnieniami do pięknych chwil z naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecamy Ich usługi wszystkim tym, którzy chcą mieć nietuzinkowe, pełne emocji zdjęcia.

Zgłoś nadużycie
Bardzo gorąco dziękujemy
olcek15
Autor: Aleksandra
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Odkąd poznałam Ingę i Łukasza 8 lat temu, wiedziałam że to właśnie oni kiedyś będą upamiętniać „Ten Dzień”. I tak też się stało, co niezmiernie nas cieszy, każde zdjęcie, które wykonali, pokazuje to co najważniejsze, EMOCJE Przez ten ciężki czas, który do ostatnich dni był niepewnym czasem, wiedzieliśmy że zyskaliśmy przyjaciół i ogromne wsparcie, w momentach załamania zawsze podnosili na duchu i służyli nam dobra radą. Są nie tylko niewyobrażalnie zdolnymi fotografami, ale i wspaniałymi ludźmi o tak dobrych sercach, że każdemu życzymy tylko takich ludzi spotykać na swojej drodze. Czas spędzony z nimi, w dniu ślubu i podczas sesji sprawił że wszystkie „nerwy” odeszły na bok, zostawiając tylko szczęście które widać na każdej z fotografii. Reportaż przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, wręcz brakuje nam słów by opisać nasz zachwyt. Jesteście niesamowici.

Dziękujemy z całego serca: za czas, za rozmowy i wsparcie, za wasze zaangażowanie oraz za serce włożone w każdą fotografie, ale przede wszystkim, za waszą dobroć Jeśli ktokolwiek stoi przed wyborem fotografa, niech wie że tych dwoje, to najlepszy wybór! ️

Zgłoś nadużycie
Bardzo dziękujemy Pani Olu.
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 25-430

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt