Live Art by Anya&Davide

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Live Art by Anya&Davide

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Wartość główna: Oryginalność

LIVE ART by Anya & Davide - Malowanie na żywo podczas wesela + 2 gotowe obrazy dla Pary Młodej!

Zaproś sztukę na Twoje wesele! Poprzez wyraziste kolory uwiecznimy na płótnie energię tego szczególnego dla Was wydarzenia, a stworzone przez nas obrazy zostaną dla Was jako niepowtarzalna pamiątka ślubu. Nasza oferta obejmuje nie tylko kilkugodzinne malowanie na żywo, ale również dwa ukończone tego samego dnia obrazy dla Młodej Pary - pierwiastek żeński Yin i męski Yang w formie sztuki na płótnie, stworzonej poprzez dwa osobne pędzle i odmienne techniki, które wyrażą celebrację związku i miłości, ze specjalną dedykacją dla Panny Młodej i Pana Młodego!

LIVE ART by Anya&Davide to artystyczny projekt Anny Truskolaskiej i Davide Canepa oparty na malowaniu na żywo w przestrzeni publicznej. Nawiązujący do ekspresjonizmu abstrakcyjnego performance polsko-włoskiej pary artystów zaczyna się na czystym płótnie i wychodzi poza to, co widzialne. W formie jazzowej improwizacji, na oczach widzów powstają sugestywne obrazy, które portretują emocje wieczoru.

O nas

Nazywamy się Anya Truskolaska i Davide Canepa, jesteśmy polsko-włoską parą artystów. Zajmujemy się malarstwem zawodowo od ponad 14 lat i od naszego przyjazdu do Polski 7 lat temu regularnie wystawiamy obrazy w Trójmieście i Warszawie. Wcześniej nasze prace można było zobaczyć w Londynie, Rotterdamie, Barcelonie, Rzymie oraz Genui. Nasze obrazy zostały docenione przez kolekcjonerów sztuki m.in. w USA, Włoszech, Szwajcarii, Szwecji, Holandii i Rosji. Poza malarstwem studyjnym, od 2018 zajmujemy się również profesjonalnym malowaniem na żywo, nie tylko podczas wesel, ale tez innych wydarzeń, jak imprezy firmowe, otwarcia galerii, konferencje, festiwale. 


Nasza oferta jest nietypowa, ponieważ w jej cenie zawiera się nie tylko występ, ale też prezent dla Młodej Pary w formie sztuki! Ponadto proponujemy Wam zupełnie innowacyjną atrakcję, która na chwilę obecną jest bardzo rzadko spotykana w Polsce i z pewnością zaskoczy Waszych gości. Dostaniecie na pamiątkę dwa duże, abstrakcyjne dzieła sztuki współczesnej malowane ze specjalną dedykacją dla Młodej Pary - dlatego też każdy z naszych obrazów jest inny i jedyny w swoim rodzaju, tak jak ludzie dla których malujemy. Jesteśmy na rynku sztuki od lat i zbudowaliśmy własny, charakterystyczny styl. Zawsze dbamy o to, aby nasze obrazy, zarówno te tworzone w pracowni jak i malowane na żywo, były najwyższej jakości i w swojej formie ponadczasowe, aby z powodzeniem przetrwały próbę czasu. Wybierając naszą ofertę inwestujecie w sztukę!

Dojeżdżamy w każdy zakątek Polski i nie tylko! Wystawiamy faktury.

Odwiedźcie nas na Instagramie liveartanyadavide, gdzie znajdziecie zdjęcia naszych prac, relacje z wernisaży oraz z malowania na żywo. Zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Krótko podaj, jaką główną cechę Twojej firmy chciałbyś podkreślić?
Oryginalność
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
All inclusive
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Pracuje Pan/Pani sama czy z innymi profesjonalistami?
Jesteśmy zespołem
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
Brak ograniczeń
Czy świadczysz usługi w:
Atrakcje weselne
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność po wykonaniu usługi
Jakie rozrywki i atrakcje Państwo oferują?
Inne
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
14
Jakimi językami obcymi się Państwo posługują?
Angielski, Włoski, Polska

Opinie o Live Art by Anya&Davide

4.8
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
x-d
Autor: Paweł
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetna i niespotykana atrakcja. Malowanie na żywo wypadło naprawdę pięknie i jesteśmy zadowoleni ze skorzystaliśmy z usług LIVE ART by Anya&Davide, polecamy wszystkim!

Zgłoś nadużycie
Dziękujemy pięknie ! Cieszymy się, że malowanie się podobało, jest nam bardzo miło!
eka1bllw
Autor: Agnieszka
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo ciesze się,ze wybraliśmy LIVE ART by Anya&Davide na nasz ślub, to była najlepsza decyzja! Kochamy sztukę i chcieliśmy stylową i pełną klasy atrakcję , co artyści zapewnili już od pierwszej minuty. Goście byli zaczarowani ich malowaniem na żywo a obrazy wyszły cudownie. Ania i Davide są bardzo sympatyczni i kontaktowi, do tego oboje mówią też po angielsku i włosku,co ucieszyło naszych zagranicznych gości. Co najlepsze to artyści z prawdziwego zdarzenia – sprzedają prace w całej Europie. Już planujemy wybrać się na ich następna wystawę i zakupić więcej obrazów. Wielki talent, profesjonalizm i charyzma! Szczerze polecam! Agnieszka

Zgłoś nadużycie
Bardzo dziękujemy za te piękne słowa! To była dla nas przyjemność i cieszymy się, ze obdarzyli nas Państwo zaufaniem. Pozdrawiamy serdecznie
martakos
Autor: Marta
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Miałam okazje oglądać malowanie na żywo podczas wesela przyjaciół, mega! Polecam serdecznie Anie i Davide - naprawdę świetna para o wielkim talencie. Myślę,ze wkrótce będzie o nich głośno!

Zgłoś nadużycie
Bardzo nam milo! Pozdrawiamy serdecznie i polecamy się na przyszłość :)
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt