LadaMoment Dekoracje

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

LadaMoment Dekoracje

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

LadaMoment Dekoracje to kwiaty, kolory, subtelność, to nasza pasja. Tworząc dekoracje, tworzymy opowieść o Was.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, staramy się podążać za Wami, co pozwala nam opowiedzieć osobistą historię każdej pary.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Możesz napisać do nas o dowolnej porze! Jeżeli nie odpowiemy od razu to znaczy, że pracujemy nad kolejną piękną realizacją. Gdy skończymy, odpowiemy szczegółowo na wszystkie Twoje pytania.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3

Opinie o LadaMoment Dekoracje

4.9
11 opinii
11 opinii
Profesjonalizm
(11)
Jakość/cena
(11)
Polecasz to?
(11)
ilona.kucma1
Autor: Ilona
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam Wszystkim Parom Młodym planującym wesele. Dziewczyny wykonują profesjonalnie kompleksowe usługi dekoratorskie. Są to osoby bardzo konkretne, kompetentne, mające doskonałe wyczucie estetyczne co sprawi że dekoracja Waszej sali będzie piękna i niepowtarzalna. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Dziewczyny przede wszystkim potrafią słuchać i zaskoczyć. Współpraca z nimi to sama przyjemność. Polecam z całego serca.

Zgłoś nadużycie
agataa.modzelewskaa
Autor: Agata
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

LadaMoment Dekoracje organizowało mój ślub w czerwcu. Zaangażowanie jakie widziałam na sali i w kościele podczas dekoracji utwierdziło mnie w przekonaniu, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. I tak było!!! Wszystko tak jak chciałam, a nawet o wiele więcej. Joasia stanęła na wysokości zadania!! Za co jej jestem bardzo wdzięczna.

Potrafi słuchać, nie narzuca swojej wizji, dopytuje dokładnie o każdy szczegół, potrafi też bardzo dobrze doradzić, szczególnie w kwestii kwiatów. Dzięki jej propozycjom moja wiązanka wytrzymała 4 dni po ślubie!! Po za tym jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała w bardzo fajnej i luźnej atmosferze :) 

Osobiście polecam z całego serca!!! 

Vikingowie <3

Zgłoś nadużycie
0dziewcina0
Autor: Angelika
5
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Planując swój ślub przeglądam różne oferty ale tylko dekoracje LadaMoment tak bardzo przypdały mi do gustu! Widać, że Panie nie przywiązały się tylko do ejdnego stylu a potrafią dostosować się do gustu Klientów. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zapału. 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt