26

Opis

LadaMoment Dekoracje to kwiaty, kolory, subtelność, to nasza pasja. Tworząc dekoracje, tworzymy opowieść o Was.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, staramy się podążać za Wami, co pozwala nam opowiedzieć osobistą historię każdej pary.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są Państwa godziny pracy?

  Możesz napisać do nas o dowolnej porze! Jeżeli nie odpowiemy od razu to znaczy, że pracujemy nad kolejną piękną realizacją. Gdy skończymy, odpowiemy szczegółowo na wszystkie Twoje pytania.
 • W cenę wliczone są:

  Transport, Dostawa, Montaż, Demontaż
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  Działamy w tej branży od 3 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (11)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 11 opinii
Przez ilona.kucma1s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam Wszystkim Parom Młodym planującym wesele. Dziewczyny wykonują profesjonalnie kompleksowe usługi dekoratorskie. Są to osoby bardzo konkretne, kompetentne, mające doskonałe wyczucie estetyczne co sprawi że dekoracja Waszej sali będzie piękna i niepowtarzalna. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Dziewczyny przede wszystkim potrafią słuchać i zaskoczyć. Współpraca z nimi to sama przyjemność. Polecam z całego serca.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

LadaMoment Dekoracje organizowało mój ślub w czerwcu. Zaangażowanie jakie widziałam na sali i w kościele podczas dekoracji utwierdziło mnie w przekonaniu, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. I tak było!!! Wszystko tak jak chciałam, a nawet o wiele więcej. Joasia stanęła na wysokości zadania!! Za co jej jestem bardzo wdzięczna.

Potrafi słuchać, nie narzuca swojej wizji, dopytuje dokładnie o każdy szczegół, potrafi też bardzo dobrze doradzić, szczególnie w kwestii kwiatów. Dzięki jej propozycjom moja wiązanka wytrzymała 4 dni po ślubie!! Po za tym jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała w bardzo fajnej i luźnej atmosferze :) 

Osobiście polecam z całego serca!!! 

Vikingowie <3

Zgłoś nadużycie
Przez 0dziewcina0s
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Planując swój ślub przeglądam różne oferty ale tylko dekoracje LadaMoment tak bardzo przypdały mi do gustu! Widać, że Panie nie przywiązały się tylko do ejdnego stylu a potrafią dostosować się do gustu Klientów. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zapału. 

Zgłoś nadużycie
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Będąc gościem na weselu  mojej znajomej  furorę oprócz pary młodej wywołał wystrój  kościoła jak i również sali. Nigdy dotąd nie widziałem takiej palety kolorów. Prostota a zarazem elegancja z nutką retro. Wszystko współgrało ze sobą doskonale .Widok przyprawił  mnie o zachwyt. Organizując swoje wesele  w przyszłości nie muszę szukać daleko, firmy która  sprosta  wszystkim moim   oczekiwaniom. Firma LadaMoment Dekoracje zrobi to za mnie. Firma LadaMoment Dekoracje to dobry wybór.

Zgłoś nadużycie
Przez kuzminskis
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziekujemy Pani Asi za wystrój kościoła i sali weselnej. Wszystkie nasze sugestie zostały wziete pod uwagę. Jednym zdaniem pełen profesjonalizm.

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Przyjęcie w sekretnym ogrodzie w ranczu Debry, czyli ślub w plenerze Oli i Emila!
Przyjęcie w sekretnym ogrodzie w ranczu Debry, czyli ślub w plenerze Oli i Emila!
 • #Średnie ceny