Zapewniamy bardzo wysoki poziom florystyczny wszystkich wykonanych przez nas prac . Pracujemy zgodnie z najnowocześniejszymi trendami florystycznymi-dyktowanymi przez światowych kreatorów mody florystycznej . Mamy doskonałe przygotowanie zdobyte dzięki ukończeniu studiów na Akademii Rolniczej o Kierunku Ogrodnictwo . Jednocześnie nieustannie doskonalimy swoje umiejętności,uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach kończących się uzyskaniem certyfikatów .

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Kwiaciarnia Staszów Dolce Vita i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Kwiaciarnia Staszów Dolce Vita

4.9 7 opinii
Autor: Zenon
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kwiaciarnię "Dolce Vita" w Staszowie polecamy bardzo!!!
Nasza opinia nie wiaże się w żaden sposób z tak miłym wydarzeniem, jakim jest ślub (przepraszamy!), ale w życiu mamy chwile i radosnie, i przykre, które nie sposób pominąć milczeniem.
Korzystaliśmy z usługi "D V" w związku z pogrzebem w rodzinie, który miał miejsce 12. 07.2019 r. właśnie w Staszowie i na którym nie mogliśmy być osobiście. Koniecznie chcieliśmy dostarczyć na ten pogrzeb jakąś nietuzinkową wiązankę z dedykacją bliskienu nam Zmarłemu. Dobry los sprawił, że w sieci natrafiliśmy na tą właśnie kwiaciarnię i Panią Marię.
Przepiękna wiązanka dotarła w miejsce pogrzebu na czas i dokładnie zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, jakie poczyniliśmy w trakcie szybkiej i dość intensywnej korespondencji telefonicznej. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że Pani Maria jest pełna chęci do działania i - takie spostrzeżenie nasunęło się na podstawie kontaktu telefonicznego - ta praca przynosi Jej wiele satysfakcji, wręcz radości. Chciałoby się powiedzieć: właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Dziekujemy.
Danuta i Zenon z Gdyni.

Zgłoś nadużycie
Autor: Magdalena
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pięć gwiazdek to za mało! Dosłownie wszystko było tak, jak sobie wymarzyłam. Dbałość o każdy detal, profesjonalizm, , kreatywność, cierpliwość, fenomenalne wyczucie estetyki i poczucie smaku, dobór dekoracji do charakteru ślubu i wesela, wszystko spójne i PRZEPIĘKNE + bardzo życzliwe, ludzkie podejście do klienta. Dzięki Wam ten dzień był dniem najpiękniejszym. Dziękujemy! 

Zgłoś nadużycie
Autor: Szymon
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo gorąco polecam! Bukiet pięknie przygotowany, nigdy nie widziałem tak wspaniałych kwiatów. Obsługa bardzo miła a ceny nie wygórowane! 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 28

Podobne firmy

Bukiet i dekoracje kwiatowe | Świątniki
Szybka
odpowiedz
2

Przepiękne bukiety ślubne, dekoracje kościoła, sal weselnych, samochodów, tworzone z wielkim sercem i pasją. Zapraszam do kontaktu.  See +

Bukiet i dekoracje kwiatowe | Kielce
Szybka
odpowiedz
2

Kwiaciarnia Anna See +

Bukiet i dekoracje kwiatowe | Kielce
Szybka
odpowiedz
2

KWIATY OD FACETÓW Tworzymy rzeczy w dobrym guście. Kwiaty, aranżacje ślubne, dekoracje, upominki, tekstylia, design.Współpracujemy z naturą #silniwkwiaty Oferujemy: kompleksową oprawę ślubną i weselną, nietuzinkowe bukiety okolicznościowe, konsultacje wedding planner (spójne połączenie istotnych elementów... See +

Bukiet i dekoracje kwiatowe | Kielce
Szybka
odpowiedz
1

Nazywam się Edyta Zając-Chruściel. Florystyką zajmuję się od 16-tu lat. To kim jestem i co robię zawdzięczam w dużej mierze moim dziadkom. Będąc dzieckiem każdą wolną chwilę spędzałam u nich na wsi włócząc się po polach i łąkach. Mój dziadek był moim pierwszym nauczycielem przyrody. Opowiadał, pokazywał... See +

Bukiet i dekoracje kwiatowe | Starachowice

Przepiękne kwiaty na każdą okazję. Indywidualne podejście do każdego klienta. Realizujey najbardziej nietypowe pomysły jak i te najbardziej klasyczne. Zapraszamy do kontaktu !  See +