• Odwiedź Stronę Www

Zapewniamy bardzo wysoki poziom florystyczny wszystkich wykonanych przez nas prac . Pracujemy zgodnie z najnowocześniejszymi trendami florystycznymi-dyktowanymi przez światowych kreatorów mody florystycznej . Mamy doskonałe przygotowanie zdobyte dzięki ukończeniu studiów na Akademii Rolniczej o Kierunku Ogrodnictwo . Jednocześnie nieustannie doskonalimy swoje umiejętności,uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach kończących się uzyskaniem certyfikatów .

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 6 opinii
Autor: wawrzyk
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pięć gwiazdek to za mało! Dosłownie wszystko było tak, jak sobie wymarzyłam. Dbałość o każdy detal, profesjonalizm, , kreatywność, cierpliwość, fenomenalne wyczucie estetyki i poczucie smaku, dobór dekoracji do charakteru ślubu i wesela, wszystko spójne i PRZEPIĘKNE + bardzo życzliwe, ludzkie podejście do klienta. Dzięki Wam ten dzień był dniem najpiękniejszym. Dziękujemy! 

Zgłoś nadużycie
Autor: vindor
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo gorąco polecam! Bukiet pięknie przygotowany, nigdy nie widziałem tak wspaniałych kwiatów. Obsługa bardzo miła a ceny nie wygórowane! 

Zgłoś nadużycie
Autor: maciej1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kwiaty najlepszej jakości, róże stoją nawet po dwa tygodnie a i ceny nie są z kosmosu. Właścicielka to przemiła osoba i ma wielki talent do dekoracji ślubnych , polecam serdecznie :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 28