Kwiaciarnia Staszów Dolce Vita

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Kwiaciarnia Staszów Dolce Vita

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Zapewniamy bardzo wysoki poziom florystyczny wszystkich wykonanych przez nas prac . Pracujemy zgodnie z najnowocześniejszymi trendami florystycznymi-dyktowanymi przez światowych kreatorów mody florystycznej . Mamy doskonałe przygotowanie zdobyte dzięki ukończeniu studiów na Akademii Rolniczej o Kierunku Ogrodnictwo . Jednocześnie nieustannie doskonalimy swoje umiejętności,uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach kończących się uzyskaniem certyfikatów .

Opinie o Kwiaciarnia Staszów Dolce Vita

4.9
7 opinii
7 opinii
Profesjonalizm
(7)
Jakość/cena
(7)
Polecasz to?
(7)
z.marchew
Autor: Zenon
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kwiaciarnię "Dolce Vita" w Staszowie polecamy bardzo!!!Nasza opinia nie wiaże się w żaden sposób z tak miłym wydarzeniem, jakim jest ślub (przepraszamy!), ale w życiu mamy chwile i radosnie, i przykre, które nie sposób pominąć milczeniem. Korzystaliśmy z usługi "D V" w związku z pogrzebem w rodzinie, który miał miejsce 12. 07.2019 r. właśnie w Staszowie i na którym nie mogliśmy być osobiście. Koniecznie chcieliśmy dostarczyć na ten pogrzeb jakąś nietuzinkową wiązankę z dedykacją bliskienu nam Zmarłemu. Dobry los sprawił, że w sieci natrafiliśmy na tą właśnie kwiaciarnię i Panią Marię.Przepiękna wiązanka dotarła w miejsce pogrzebu na czas i dokładnie zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, jakie poczyniliśmy w trakcie szybkiej i dość intensywnej korespondencji telefonicznej. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że Pani Maria jest pełna chęci do działania i - takie spostrzeżenie nasunęło się na podstawie kontaktu telefonicznego - ta praca przynosi Jej wiele satysfakcji, wręcz radości. Chciałoby się powiedzieć: właściwy człowiek na właściwym miejscu.Dziekujemy.Danuta i Zenon z Gdyni.

Zgłoś nadużycie
wawrzyk
Autor: Magdalena
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pięć gwiazdek to za mało! Dosłownie wszystko było tak, jak sobie wymarzyłam. Dbałość o każdy detal, profesjonalizm, , kreatywność, cierpliwość, fenomenalne wyczucie estetyki i poczucie smaku, dobór dekoracji do charakteru ślubu i wesela, wszystko spójne i PRZEPIĘKNE + bardzo życzliwe, ludzkie podejście do klienta. Dzięki Wam ten dzień był dniem najpiękniejszym. Dziękujemy! 

Zgłoś nadużycie
vindor
Autor: Szymon
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo gorąco polecam! Bukiet pięknie przygotowany, nigdy nie widziałem tak wspaniałych kwiatów. Obsługa bardzo miła a ceny nie wygórowane! 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 28

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt