• Cena usługi Średnie ceny

To co nas wyróżnia to umiejętność słuchania, otwartość na Waszą historię i Was samych.

Pragniemy zatrzymać dla Was szczęście, magię wyjątkowych chwil i piękno Waszego uczucia. Staramy się przenieść na zdjęcia to co kochacie, co sprawia Wam radość, co jest dla Was ważne. Prawdziwa miłość broni się sama a my jestśmy tylko kimś w rodzaju cichych obserwatorów, którzy osadza ją w odpowiedniej ramie.

W fotografii ślubnej szukamy przede wszystkim prawdy, naturalnego piękna, ciepła i emocji, bo to właśnie one składają się na niepowtarzalne kadry.

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Kocięda Na Ślubach i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

4.9 26 opinii
Autor: dziobasia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zanim wiedziałam, że mój mąż będzie moim mężem, już wiedziałam, że Ela i Marcin będą moimi fotografami :D

Śledziłam ich profil na Instagramie od długiego czasu, zwłaszcza, że poznałam Elę osobiście i wiedziałam jak cudowną i pełną pasji jest osobą. Tworzą z Marcinem idealny duet. Bije od nich nie tylko profesjonalizm, ale i ciepło, które pozwala się zrelaksować i cieszyć każdą chwilą. Nawet przez moment nie zastanawialiśmy się czy dobrze wychodzimy na zdjęciach, a ich obiektywy stawały się niewidoczne. Byli znajomymi, z którymi spędzaliśmy ten ważny dzień, a nie aparatem, do którego trzeba pozować. Dzięki temu tak idealnie zostały uchwycone spontaniczne wybuchy radości, wzruszenia i miłość, jaka nas otaczała. Pięknie też widać całą pracę, jaka została włożona w stworzenie jesiennego, bajkowego klimatu, który był dla nas tak ważny. Zwłaszcza na zdjęciach wieczorem, kiedy wszystko było otoczone ciepłym światłem świec i lampek. W dodatku potrafią stworzyć coś z niczego - ułożyć kompozycję w szkatułce z obrączkami czy sprawić, że nudna okolica naszego domu będzie wyglądać pierwsza klasa. 

A sesja plenerowa? Magia! Jakbym oglądała zdjęcia inspiracyjne na Pinterest. Moja ukochana jesień aż bije po oczach, a my, mimo kompleksów podobamy się sobie jak nigdy. Ela i Marcin potrafią wydobyć to, co najpiękniejsze i odzwierciedlić charakter, jak nikt inny. Wszystko przerosło moje najśmielsze oczekiwania. 

Paczka z odbitkami też nas zaskoczyła, nie tylko pieczołowicie przygotowaną skrzynką i tym jak świetnie wyglądają papierowe zdjęcia, ale też prezentem, z którego często korzystamy. To tylko pokazuje jak dużo pracy Ela i Marcin wkładają w indywidualne podejście do swoich par. Zawsze mile będziemy wspominać dni, które razem spędzaliśmy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja do wspólnego uwiecznienia pięknych wspomnień.

Zgłoś nadużycie
Autor: skolimowskakatarzyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W lutym 2019 r. okazało się, że Stodoła którą wymarzyliśmy sobie na scenerię weselną ma wolny termin na początku lipca. Zostały 4 miesiące, żeby zorganizować wszystko. Wiedzieliśmy, że nie chcemy filmu z wesela, ale bardzo zależało nam na pięknych zdjęciach.

W marcu wypełniliśmy formularz kontaktowy na stronie "Kocięda na ślubach". Ich zdjęcia były tym, czego szukaliśmy - jeśli pozowane, to tak nie do końca... takie naturalne! Uchwycone chwile, małe, cudne momenty i gesty.

Kontakt z Elą i Marcinem był bardzo płynny, a nawet rzekłabym błyskawiczny - okazało się, że byli wolni i "czekali" na wesele w "naszej" Stodole :)

Zarówno kontakt mailowy, przez media społecznościowe i bezpośrednie spotkania były super! Pełne energii, porad dla zestresowanych państwa młodych, sugestie co i jak i kiedy. Zapewnienia, że to co dla nas było powodem do paniki - to tak naprawdę żaden problem! Okazało się, że "nasze Kocięda" są naszymi ludźmi :)

W dniu wesela byli też wsparciem i służyli radą, ale przede wszystkim w mega profesjonalny sposób wykonywali swoją pracę. Już następnego dnia po weselu dostaliśmy kolaż ze zdjęciami i zapowiedź tego, co będzie dalej. A dalej było jeszcze lepiej, bo w ekspresowym tempie dostaliśmy zdjęcia do wybrania, a potem na bieżąco informacje o postępie prac :)

Galeria internetowa zdjęć ze ślubu i wesela pozwoliła nam na spokojnie wrócić do "tego" dnia i szybko podzielić się tymi małymi radościami z bliskimi. Ale moment, w którym zdjęcia fizycznie trafiły w nasze ręce - rewelacja! Jakość zdjęć! Fakt, ze trzymając je w dłoni widać wszystko BARDZIEJ! Spersonalizowane "gadżety" i kartka z cudownymi słowami... Prze-re-we-lac-ja!

Zdjęcia są dokłądnie takie, na jakich nam zależało - nawet pozowana minisesja bardzo naturalna. Uchwycone gesty, spojrzenia, zabawa, radość, zatrzymane w czasie chwile, do których chętnie będziemy wracać. Podobnie  jak do spotkania z Elą i Marcinem... niedawno robiiśmy sesję rodzinną, również polecamy :)

Zgłoś nadużycie
Autor: moniab9191
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

 Pierwszy raz zdjęcia Eli i Marcin zauważyliśmy na jednym z portali społecznościowych u naszych znajomych. Zaskoczyło nas wtedy jak bardzo zostały oddane ludzkie emocje. Można było poczuć jak wielkim uczuciem darzy się ta dwójka ludzi. Kiedy zaczęliśmy przegotowania do naszego ślubu od razu postanowiliśmy napisać właśnie do Nich. Na umówionym spotkaniu nie rozmawialiśmy tylko o sprawach formalnych ale też o Nas. Ela chciała się dowiedzieć czym się interesujemy i co robimy na co dzień aby wiedzieć  o Nas jak najwięcej co później ułatwi jej pracę. Po powrocie do domu wiedzieliśmy już na 100%, że chcemy aby to właśnie oni uwiecznili nasz najważniejszy dzień w życiu.  Przeczytaliśmy umowę, podpisaliśmy i odesłaliśmy. W zwrotce otrzymaliśmy propozycje sesji narzeczeńskiej inspirowanej tym co robimy w wolnym czasie czyli wyjazdami nad jezioro pod namiot. Nigdy nie mieliśmy robionych profesjonalnych zdjęć, więc trochę się stresowaliśmy ale kiedy sesja się zaczęła i Marcin rzucił jeden ze swoich kawałów to stres minął. Zdjęcia były wykonywane w miejscu gdzie w sumie nie było nic ciekawego no i do tego padał deszcz a efekt ich pracy był oszałamiający. Udało Nam się też złapać kontakt prywatnie, wiec w późniejszym czasie dzieliliśmy się z Nimi wszystkim co było związane z naszym ślubem.

 Nadchodził ten najważniejszy dzień i aby dobrze się przygotować Ela wysłała Nam ankietę na temat pomieszczeń w których będziemy się znajdować aby dobrać odpowiednie obiektywy. Dogadaliśmy też harmonogram dnia, w którego przygotowaniu mocno Nam pomogli. Nie mieliśmy do tego zupełnie głowy ponieważ w tygodniu przed ślubem dopadła Nas fala nieszczęść. Mogliśmy w tym czasie również liczyć na ich wsparcie dobrym słowem. W dniu ślubu zbudowali super atmosferę, dzięki czemu stres był dużo łagodniejszy. Cały czas widzieliśmy jak intensywnie pracują aby udało im się złapać wszystkie ważne momenty. Usłyszeliśmy od Nich wiele pięknych i ciepłych słów na temat naszego ślubu co było bardzo miłe.

Tydzień później zaczęliśmy pisać na temat sesji ślubnej. Nie mieliśmy kompletnie pomysłu na miejsce, w którym mogłaby się odbyć. No i tu kreatywnością wykazał się Marcin. Znalazł świetne miejsce. Idealnie wpasowywało się w Nasz gust, a Ela perfekcyjnie przemyślała jakie zdjęcia chcę Nam zrobić. Podczas sesji panowała super atmosfera. Rozmawialiśmy o naszych kotach, serialach które lubimy no i oczywiście nie obeszło się bez żartów Marcina.

Zdjęcia dostaliśmy po ok miesiącu od sesji. Kiedy je obejrzeliśmy pierwszy raz myśleliśmy już o obejrzeniu ich ponownie. Taką ekscytacje czuliśmy naprawdę bardzo mało razy w życiu. Wszyscy goście są na nich uśmiechnięci, naturalni i pełni emocji, które wtedy panowały. A nasze zdjęcia sa przecudowne. Nie możemy się na nie napatrzeć do tej pory. Zawsze uważaliśmy, że jesteśmy bardzo niefotogeniczni a tu nie możemy uwierzyć ze to my. Nasi gości są pod równie wielkim wrażeniem. Po wysłaniu linka nasze telefony urywały się do samego wieczora. Wszyscy dzwonili i mówili, że pierwszy raz widzą tak piękne zdjęcia.

Chcielibyśmy bardzo polecić Elę i Marcina. Nie spotkaliśmy się wcześniej ze zdjęciami, które budzą takie emocje jak te które wykonuję ta para. To ludzie którzy podchodzą do swojej pracy z ogromna pasją. Są zawsze świetnie przygotowani i budują świetną atmosferę w stresujących sytuacjach. Lepszych fotografów nie mogliśmy sobie nawet wymarzyć.

Monika i Szymon.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
4000
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Do której godziny trwa usługa?
0:30
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja terminu następuje z chwilą podpisania umowy oraz wpłaty I części wynagrodzenia, która wynosi 30% całości kwoty.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Praca w duecie pozwala nam na wykonanie zróżnicowanych zdjęć w krótkim czasie. Cechuje nas ogromna dbałość o detale, niebanalna oprawa gotowego materiału, spersonalizowane produkty. Brak opłaty za dojazd na reportaż ślubny niezależnie od tego w jakim miejscu w Polsce będzie miał miejsce ślub :)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym, zawsze nierozłączni i niezłomni :)
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Maksymalnie do 90 dni

Adres

Miasto:

Podobne firmy

Piotr Braniewski Fotografia Top

Piotr Braniewski Fotografia

Fotograf i kamerzysta | Warszawa
12

Dzień dobry, W reportażu i filmie skupiamy się na tym co wartościowe,  ale trwa krótko -  na relacjach międzyludzkich. Gesty i momenty, które trwają ułamki sekund, a dzięki  którym za wiele lat powrócą najcenniejsze chwile i wspomnienia. Fotografujemy, filmujemy, podróżujemy. Mieścimy się w Warszawie... See +

michalzagorny.com Top

michalzagorny.com

Fotograf i kamerzysta | Warszawa
9

Wiem, że zbliża się w Waszym życiu bardzo ważna chwila. Wiem, że czas i energia są dla Was bardzo istotne. Proponując swoje usługi, gwarantuję Wam minimum formalności i straconego czasu na poszukiwaniach odpowiedniego fotografa.   Typ Fotografii Ślubnej jaką oferuje, to subiektywny reportaż. Nie zajmuję... See +

Snobista Fotografik

Fotograf i kamerzysta | Warszawa
6

UWAGA , jestem fotografem , nie pytajcie o video ;) ani wyceny, to jest na mojej stronie. Ponieważ poważnie traktuję to co robię, postanowiłem nie odpowiadać na hurtowe zapytania. Jeśli poważnie jestescie zainteresowani tym co mogę dla Was zrobić, zadzwońcie proszę ... Zdajac sobie sprawę, że Ślub... See +

Luke Sezeck Photographer

Fotograf i kamerzysta | Warszawa

Destination Wedding Photographer Hi! My name is Luke and I am Warsaw and Paris based wedding photographer. During your Wedding Day I always do my best to create very positive atmosphere. Only then we have a chance to create something beautiful together- images that truly tell your story. I want you... See +

Piotr Knap Fotografia

Fotograf i kamerzysta | Warszawa

Mam w życiu to szczęście że zawód który wykonuję sprawia mi ogromną przyjemność i frajdę. W fotografię jestem zaangażowany całym sercem co, mam nadzieję, widać na zdjęciach. Na reportażu staram się być niewidoczny, żeby nie ingerując w wydarzenia wyłowić z nich esencję i najciekawsze emocje, na sesjach... See +

Another Story - Joanna Paxton

Fotograf i kamerzysta | Warszawa
2

Cześć mam na imię Asia i jeśli tu jesteś, to przede wszystkim - serdecznie gratuluję Wam zaręczyn!!! Przez obiektyw aparatu smakuję wyjątkowe chwile w życiu. Te, które otaczają nas każdego dnia. Moją pasją jest chwytanie tych ulotnych i intymnych momentów naszego życia. Inspirują mnie ludzie... See +

Na Całe Życie

Fotograf i kamerzysta | Warszawa
1

Bycie Fotografem i Kamerzystą Ślubnym to opowiadać historię i widzieć świat oczami Pary Młodej i ich Gości.  Specjalizujemy się w dokumentowaniu wspomnień i najpiękniejszych momentów. Potrafimy uchwycić to, co szczególne i wyjątkowe. Uwieczniamy w jednym momencie wzruszenie w oczach babci, dumę rodziców... See +

Uchwyc Moment Studio

Fotograf i kamerzysta | Warszawa
2

Fotografia Ślubna - www.uchwycmoment.pl See +

Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Styl artystyczny