• Cena od: 5 000 zł

To co nas wyróżnia to umiejętność słuchania, otwartość na Waszą historię i Was samych.

Pragniemy zatrzymać dla Was szczęście, magię wyjątkowych chwil i piękno Waszego uczucia. Staramy się przenieść na zdjęcia to co kochacie, co sprawia Wam radość, co jest dla Was ważne. Prawdziwa miłość broni się sama a my jestśmy tylko kimś w rodzaju cichych obserwatorów, którzy osadza ją w odpowiedniej ramie.

W fotografii ślubnej szukamy przede wszystkim prawdy, naturalnego piękna, ciepła i emocji, bo to właśnie one składają się na niepowtarzalne kadry.

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Kocięda Na Ślubach i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Kocięda Na Ślubach

4.9 28 opinii
Autor: Aleksandra Bilewicz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ela i Marcin wykonali naszą sesję rodzinną z okazji roczku naszej córeczki. Była piękniejsza niż to sobie wyobrażałam. Postanowiliśmy, że stanie się to naszą rodzinną tradycją i już jesteśmy umówieni na kolejną. Nie możemy się doczekać ️

Zgłoś nadużycie
Autor: Katarzyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasz ślub odbył się 01 sierpnia 2020 roku. Ela i Marcin byli naszym pierwszym wyborem – i to był strzał w dziesiątkę! Dla tej sympatycznej pary fotografów praca jest największą pasją. Widać to na każdym kroku, a raczej na każdym zdjęciu. Zdjęcia, które otrzymaliśmy, są jak żywe! Widać na nich uczucia i emocje, jakie towarzyszyły nam tego dnia. W cudowny sposób zostały uchwycone spojrzenia, gesty oraz spontaniczne reakcje – nasze i gości. Dzięki zdjęciom możemy przenieść się w czasie i powtórnie przeżyć ten wielki dzień.

Miałam pewne obawy dotyczące tego, że zdjęcia z przygotowań do ślubu nie wyjdą korzystnie. Mój pokój jest mały i nie jest zbyt fotogeniczny. Ale to, co zrobiła Ela przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia wyszły przepięknie!

Mieliśmy z Mężem jedno specjalne życzenie dotyczące naszego wesela. W związku z tym, że nasza sala weselna połączona była z tarasem z widokiem na lotnisko, pragnęliśmy, aby zdjęcie grupowe z naszymi gośćmi zostało zrobione na tle lądujących samolotów. I to się udało!

Z kolei nasza sesja plenerowa odbyła się w Wilanowie – w miejscu dobrze znanym wszystkim warszawiakom. A jednak nasi znajomi, którzy oglądali zdjęcia, byli przekonani, że zostały one wykonane w jakimś egzotycznym kraju!

Skorzystaliśmy także z możliwości zamówienia u Eli i Marcina fotoalbumu. Na każdym etapie tworzenia albumu mieliśmy wpływ na jego wygląd. Mogliśmy decydować o doborze zdjęć, ich ułożeniu, a także o wyglądzie okładki. Album prezentuje się wspaniale! Jest wykonany z materiałów najwyższej jakości i zamknięty w stylowym, drewnianym pudełku.

Jesteśmy wdzięczni Eli i Marcinowi za to, że w tak cudowny sposób uwiecznili na zdjęciach nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Wszystkim, którzy poszukują fotografów na swój ślub, polecamy Elę i Marcina! Są to sprawdzone osoby, na których z całą pewnością można polegać. A jeśli już się zdecydowaliście skorzystać z ich usług, to gwarantujemy Wam, że na pewno nie pożałujecie!  

Kasia i Michał

Zgłoś nadużycie
Autor: Paulina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zanim wiedziałam, że mój mąż będzie moim mężem, już wiedziałam, że Ela i Marcin będą moimi fotografami :D

Śledziłam ich profil na Instagramie od długiego czasu, zwłaszcza, że poznałam Elę osobiście i wiedziałam jak cudowną i pełną pasji jest osobą. Tworzą z Marcinem idealny duet. Bije od nich nie tylko profesjonalizm, ale i ciepło, które pozwala się zrelaksować i cieszyć każdą chwilą. Nawet przez moment nie zastanawialiśmy się czy dobrze wychodzimy na zdjęciach, a ich obiektywy stawały się niewidoczne. Byli znajomymi, z którymi spędzaliśmy ten ważny dzień, a nie aparatem, do którego trzeba pozować. Dzięki temu tak idealnie zostały uchwycone spontaniczne wybuchy radości, wzruszenia i miłość, jaka nas otaczała. Pięknie też widać całą pracę, jaka została włożona w stworzenie jesiennego, bajkowego klimatu, który był dla nas tak ważny. Zwłaszcza na zdjęciach wieczorem, kiedy wszystko było otoczone ciepłym światłem świec i lampek. W dodatku potrafią stworzyć coś z niczego - ułożyć kompozycję w szkatułce z obrączkami czy sprawić, że nudna okolica naszego domu będzie wyglądać pierwsza klasa. 

A sesja plenerowa? Magia! Jakbym oglądała zdjęcia inspiracyjne na Pinterest. Moja ukochana jesień aż bije po oczach, a my, mimo kompleksów podobamy się sobie jak nigdy. Ela i Marcin potrafią wydobyć to, co najpiękniejsze i odzwierciedlić charakter, jak nikt inny. Wszystko przerosło moje najśmielsze oczekiwania. 

Paczka z odbitkami też nas zaskoczyła, nie tylko pieczołowicie przygotowaną skrzynką i tym jak świetnie wyglądają papierowe zdjęcia, ale też prezentem, z którego często korzystamy. To tylko pokazuje jak dużo pracy Ela i Marcin wkładają w indywidualne podejście do swoich par. Zawsze mile będziemy wspominać dni, które razem spędzaliśmy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja do wspólnego uwiecznienia pięknych wspomnień.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja terminu następuje z chwilą podpisania umowy.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym, zawsze nierozłączni i niezłomni :) Zawsze pracujemy jako duet.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Maksymalnie do 90 dni od dnia ślubu (są to zwyczajne dni, nie tylko dni robocze)
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
5000

Adres

Miasto: