Kocięda Na Ślubach

26

Opis

To co nas wyróżnia to umiejętność słuchania, otwartość na Waszą historię i Was samych.

Pragniemy zatrzymać dla Was szczęście, magię wyjątkowych chwil i piękno Waszego uczucia. Staramy się przenieść na zdjęcia to co kochacie, co sprawia Wam radość, co jest dla Was ważne. Prawdziwa miłość broni się sama a my jestśmy tylko kimś w rodzaju cichych obserwatorów, którzy osadza ją w odpowiedniej ramie.

W fotografii ślubnej szukamy przede wszystkim prawdy, naturalnego piękna, ciepła i emocji, bo to właśnie one składają się na niepowtarzalne kadry.

 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja terminu następuje z chwilą podpisania umowy oraz wpłaty I części wynagrodzenia, która wynosi 30% całości kwoty.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Bez kosztów podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Praca w duecie pozwala nam na wykonanie zróżnicowanych zdjęć w krótkim czasie. Cechuje nas ogromna dbałość o detale, niebanalna oprawa gotowego materiału, spersonalizowane produkty. Brak opłaty za dojazd na reportaż ślubny niezależnie od tego w jakim miejscu w Polsce będzie miał miejsce ślub :)
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym, zawsze nierozłączni i niezłomni :)
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Maksymalnie do 90 dni

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (14)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 14 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kiedy zdobyliśmy się na odwagę, aby samodzielnie zorganizować nasz plenerowy, rustykalny ślub, byliśmy pewni, że tego dnia muszą być z nami Ela i Marcin- https://kocieda-na-slubach.pl/
Wiedzieliśmy, że tylko oni mogli uwiecznić ten dzień w taki sposób, aby oddać towarzyszące nam wówczas emocje.

Wystarczyło tylko kilka pierwszych zdjęć (Ela wysyłała nam je, aby umilić czas w oczekiwaniu na resztę) i już wiedzieliśmy, że O POMYŁCE NIE BYŁO MOWY!!
KLIMAT I CZAR W ZUPEŁNOŚCI ZOSTAŁ ZACHOWANY!
Oglądając zdjęcia poczuliśmy, że ponownie przeżywamy ten dzień!

Nie mogliśmy zachować zachwytu tylko dla siebie, dlatego dzielimy się naszą opinią, aby przyszłe Pary Młode miały szansę zapoznać się z portfolio https://www.facebook.com/kociedanaslubach/ zanim dokonają wyboru fotografa.

MŁODYM PAROM SZCZERZE POLECAMY!!!

A WAM KOCIĘDA NA ŚLUBACH- DZIĘKUJEMY!!!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Tą przesympatyczną parę możemy polecić z całego serca, flow było już od pierwszego spotkania. Kocięda na ślubach to absolutnie niebanalny duet, totalnie otwarty na potrzebę klienta i zaangażowany na tyle, że wielokrotnie sama Ela dopominała się grzecznie o określenie oczekiwań, stylu, inspiracji! Świadczy to o dużym profesjonalizmie, sercu do tego co robią. Dzięki nim nasze cudowne wspomnienia ubrane są w pięknym formacie, który zostanie z nami na zawsze :) Zdjęcia cudowne, ogromna skromność i kultura osobista oraz przepięknie wykończona całość w postaci albumu i dodatków to znaki firmowe tej pełnej pasji pary fotografów! 10/10 

Zgłoś nadużycie
Przez julia.tryznos
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na profil tych wspaniałych fotografów trafiłam przypadkiem na jednej z grup ślubnych. Weszliśmy z przyszłym mężem na ich stronę internetową i wiedzieliśmy, że to właśnie Ela i Marcin zrobią nam takie zdjęcia, jakich oczekujemy - pełnych pasji, naturalnych, w pięknych kolorach. Spotkaliśmy się, szybko między nami zaiskrzyło (hihi :)) i tak zaczęła się nasza znajomość. Piszę "znajomość", ponieważ nasze spotkania nie były zwyłymi formalnymi spotkaniami. Ela i Marcin od pierwszych chwil w dniu ślubu eliminowali nasz stres i pracowali tak, że w ogóle nie wiedzieliśmy, że robią nam w danej chwili zdjęcie. Ba! Na przyjęciu weselnym goście dziwili się, że fotografowie "chyba już się zmyli", bo tak dyskretnie zachowywali się na przyjęciu. Nikt nie był skrępowany, a to naprawdę bardzo ważne! Na tym nam zależało - na naturalnych, prawdziwych emocjach. Zdjęcia pozowane? Zapomnijcie (no, może poza zdjęciami portretowymi, z rodzicami etc.). Nigdy nie podjęlibyśmy innej decyzji w sprawie fotografów. Ela, Marcin - Wy wiecie, że to dzięki Wam mamy przepiękną pamiątkę na CAŁE życie. Z radością wracamy do tych chwil i każde zdjęcie po prostu nas zachwyca. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia! 
Przyszli państwo młodzi! Jeśli jeszcze się wahacie, to już nie musicie. Na pewno się nie zawiedziecie, a wręcz przeciwnie - możecie się tylko baaaaaardzo pozytywnie zaskoczyć efektem finalnym! :) 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NAJLEPSI FOTOGRAFOWIE NA ŚWIECIE!!!!

Ela i Marcin to genialny duet foto, który polecamy każdemu, kto chce mieć wspaniałe zdjęcia ze ślubu!!! Profesjonaliści ze świetnym okiem do malowniczych kadrów, z doskonałym sprzętem i tak niebywałym ogarnięciem, jakiego przy organizacji naszego ślubu nie spotkaliśmy u nikogo. Można im zaufać w 100% - dokładnie wypytują, czego oczekujecie, a potem realizują to w 150%! To specjaliści w ślubach slow - co nie tylko oznacza estetykę fotografii, ale też podejście: zero presji, poruszają się jak koty, a są wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Wszystkie elementy ceremonii mamy pięknie uwiecznione, a podczas mszy prawie ich nie widzieliśmy, mogliśmy skupić się na przysiędze :) Sesja poślubna była czystą przyjemnością, nawet dla mojego męża, który jeszcze bardziej niż ja nie przepada za byciem fotografowanym :) Fotografie są piękne, pełne kolorów, światła i emocji. Zrobili coś takiego, że wyluzowaliśmy się natychmiast, my, rodzice, teściowie, goście - i to widać! Nie mogliśmy marzyć o piękniejszych zdjęciach :) Zawsze służą radą i pomocą, kontakt jest natychmiastowy i wszystkie warunki współpracy całkowicie jasne. To przesuper specjaliści w swojej robocie, baradzo, bardzo byliśmy pod wrażeniem ich profesjonalizmu i organizacji! Polecamy najbardziej na świecie!!!!

Zgłoś nadużycie
Przez kamil2710s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie polecamy wszystkim którzy się wahają, którzy już nie wiedzą A tym, którzy już zdecydowali szczerze gratulujemy wspaniałego wyboru! :) pełen profesjonalizm, uchwycone najpiękniejsze i najlepsze momenty. Cud, miód, perełka, że mucha nie siada a komar nie kuca! Do tego mili, sympatyczni. Nie mogliśmy lepiej trafić! Kocięda na ślubach to zdecydowany strzał w dziesiątkę :) 

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Osypane srebrem i szarością piękno ślubne w niezwykłej stylizowanej sesji! Zapraszamy!
Osypane srebrem i szarością piękno ślubne w niezwykłej stylizowanej sesji! Zapraszamy!

Lista wszystkich lokalizacji Kocięda Na Ślubach w Mazowieckie:

Warszawa
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny