Kocięda Na Ślubach

26

Opis

To co nas wyróżnia to umiejętność słuchania, otwartość na Waszą historię i Was samych.

Pragniemy zatrzymać dla Was szczęście, magię wyjątkowych chwil i piękno Waszego uczucia. Staramy się przenieść na zdjęcia to co kochacie, co sprawia Wam radość, co jest dla Was ważne. Prawdziwa miłość broni się sama a my jestśmy tylko kimś w rodzaju cichych obserwatorów, którzy osadza ją w odpowiedniej ramie.

W fotografii ślubnej szukamy przede wszystkim prawdy, naturalnego piękna, ciepła i emocji, bo to właśnie one składają się na niepowtarzalne kadry.

 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja terminu następuje z chwilą podpisania umowy oraz wpłaty I części wynagrodzenia, która wynosi 30% całości kwoty.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Bez kosztów podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Praca w duecie pozwala nam na wykonanie zróżnicowanych zdjęć w krótkim czasie. Cechuje nas ogromna dbałość o detale, niebanalna oprawa gotowego materiału, spersonalizowane produkty. Brak opłaty za dojazd na reportaż ślubny niezależnie od tego w jakim miejscu w Polsce będzie miał miejsce ślub :)
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym, zawsze nierozłączni i niezłomni :)
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Maksymalnie do 90 dni

Opinia/i (13)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 13 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Tą przesympatyczną parę możemy polecić z całego serca, flow było już od pierwszego spotkania. Kocięda na ślubach to absolutnie niebanalny duet, totalnie otwarty na potrzebę klienta i zaangażowany na tyle, że wielokrotnie sama Ela dopominała się grzecznie o określenie oczekiwań, stylu, inspiracji! Świadczy to o dużym profesjonalizmie, sercu do tego co robią. Dzięki nim nasze cudowne wspomnienia ubrane są w pięknym formacie, który zostanie z nami na zawsze :) Zdjęcia cudowne, ogromna skromność i kultura osobista oraz przepięknie wykończona całość w postaci albumu i dodatków to znaki firmowe tej pełnej pasji pary fotografów! 10/10 

Zgłoś nadużycie
Przez julia.tryznos
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na profil tych wspaniałych fotografów trafiłam przypadkiem na jednej z grup ślubnych. Weszliśmy z przyszłym mężem na ich stronę internetową i wiedzieliśmy, że to właśnie Ela i Marcin zrobią nam takie zdjęcia, jakich oczekujemy - pełnych pasji, naturalnych, w pięknych kolorach. Spotkaliśmy się, szybko między nami zaiskrzyło (hihi :)) i tak zaczęła się nasza znajomość. Piszę "znajomość", ponieważ nasze spotkania nie były zwyłymi formalnymi spotkaniami. Ela i Marcin od pierwszych chwil w dniu ślubu eliminowali nasz stres i pracowali tak, że w ogóle nie wiedzieliśmy, że robią nam w danej chwili zdjęcie. Ba! Na przyjęciu weselnym goście dziwili się, że fotografowie "chyba już się zmyli", bo tak dyskretnie zachowywali się na przyjęciu. Nikt nie był skrępowany, a to naprawdę bardzo ważne! Na tym nam zależało - na naturalnych, prawdziwych emocjach. Zdjęcia pozowane? Zapomnijcie (no, może poza zdjęciami portretowymi, z rodzicami etc.). Nigdy nie podjęlibyśmy innej decyzji w sprawie fotografów. Ela, Marcin - Wy wiecie, że to dzięki Wam mamy przepiękną pamiątkę na CAŁE życie. Z radością wracamy do tych chwil i każde zdjęcie po prostu nas zachwyca. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia! 
Przyszli państwo młodzi! Jeśli jeszcze się wahacie, to już nie musicie. Na pewno się nie zawiedziecie, a wręcz przeciwnie - możecie się tylko baaaaaardzo pozytywnie zaskoczyć efektem finalnym! :) 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NAJLEPSI FOTOGRAFOWIE NA ŚWIECIE!!!!

Ela i Marcin to genialny duet foto, który polecamy każdemu, kto chce mieć wspaniałe zdjęcia ze ślubu!!! Profesjonaliści ze świetnym okiem do malowniczych kadrów, z doskonałym sprzętem i tak niebywałym ogarnięciem, jakiego przy organizacji naszego ślubu nie spotkaliśmy u nikogo. Można im zaufać w 100% - dokładnie wypytują, czego oczekujecie, a potem realizują to w 150%! To specjaliści w ślubach slow - co nie tylko oznacza estetykę fotografii, ale też podejście: zero presji, poruszają się jak koty, a są wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Wszystkie elementy ceremonii mamy pięknie uwiecznione, a podczas mszy prawie ich nie widzieliśmy, mogliśmy skupić się na przysiędze :) Sesja poślubna była czystą przyjemnością, nawet dla mojego męża, który jeszcze bardziej niż ja nie przepada za byciem fotografowanym :) Fotografie są piękne, pełne kolorów, światła i emocji. Zrobili coś takiego, że wyluzowaliśmy się natychmiast, my, rodzice, teściowie, goście - i to widać! Nie mogliśmy marzyć o piękniejszych zdjęciach :) Zawsze służą radą i pomocą, kontakt jest natychmiastowy i wszystkie warunki współpracy całkowicie jasne. To przesuper specjaliści w swojej robocie, baradzo, bardzo byliśmy pod wrażeniem ich profesjonalizmu i organizacji! Polecamy najbardziej na świecie!!!!

Zgłoś nadużycie
Przez kamil2710s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie polecamy wszystkim którzy się wahają, którzy już nie wiedzą A tym, którzy już zdecydowali szczerze gratulujemy wspaniałego wyboru! :) pełen profesjonalizm, uchwycone najpiękniejsze i najlepsze momenty. Cud, miód, perełka, że mucha nie siada a komar nie kuca! Do tego mili, sympatyczni. Nie mogliśmy lepiej trafić! Kocięda na ślubach to zdecydowany strzał w dziesiątkę :) 

Zgłoś nadużycie
Przez ancuus
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniała para fotografów ze zdolnością zamykania w zdjęciach emocji oraz uczuć z tego jedynego dnia. Profesjonaliści z wielkim sercem i humorem, a przede wszystkim wyczuciem i talentem. Polecamy każdemu, kto chce mieć wspaniałą pamiątkę i przy okazji poznać świetnych ludzi zza obiektywu :)

Dziękujemy za wszystko i mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Ania i Łukasz :)

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Osypane srebrem i szarością piękno ślubne w niezwykłej stylizowanej sesji! Zapraszamy!
Osypane srebrem i szarością piękno ślubne w niezwykłej stylizowanej sesji! Zapraszamy!

Lista wszystkich lokalizacji Kocięda Na Ślubach w Mazowieckie:

Warszawa
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny