Klaudia Mendyk Makeup Artist

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Klaudia Mendyk Makeup Artist

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Oferuję profesjonalny makijaż ślubny oraz okazjonalny, wykonany z najwyższą starannością, dopasowany do preferencji klientki. Makijaż z dojazdem do klienta lub stacjonarnie w Krakowie. Zajmuję się również stylizacją fryzur.

„Makijaż podkreśla urodę kobiety, ale to uśmiech czyni ją piękną”. Uśmiech pojawiający się na twarzy zadowolonej klientki, idealnie dopełnia wykonany przeze mnie makijaż. To ten uśmiech i zadowolenie ze swojego „nowego wyglądu” jest celem mojej pracy. Z wielką przyjemnością zajmę się stworzeniem Twojego idealnego, wymarzonego makijażu ślubnego oraz zadbam o piękny wygląd Twoich gości.

Nazywam się Klaudia Mendyk. Jestem dyplomowaną wizażystką i stylistką, moje wykształcenie zostało potwierdzone Państwowym Egzaminem Czeladniczym z tytułem Czeladnik w zawodzie Wizażysta/Stylista. Ukończyłam dwuletnią Szkołę Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy zarówno z klientem indywidualnym przy kreowaniu makijaży okazjonalnych (ślubne, wieczorowe, dzienne, biznesowe), jak i w pracy przy sesjach zdjęciowych oraz nagraniach video.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacji można dokonać poprzez system rezerwacji online: https://rezerwacja.klaudiamendyk.pl/ wysłanie wiadomości: na tym profilu, mailowej na adres: kontakt@klaudiamendyk.pl poprzez FP na Facebooku: https://www.facebook.com/klaudiamendykmakeupartist kontakt telefoniczny: 693166749 W celu potwierdzenie rezerwacji pobieram bezzwrotny zadatek, który należy wpłacić do 3 dni roboczych.
Jakie usługi Państwo oferują?
Fryzury ślubne, Makijaż panny młodej
Czy oferują Państwo dojazd do domu?
W domu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2018

Opinie o Klaudia Mendyk Makeup Artist

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 31-586

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt