Kashmir Studio

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Kashmir Studio

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Dla nas najważniejsza jest Wasza historia miłosna. Spotkajmy się przy kawie i opowiedzcie nam ją. My tę historię ubierzemy w odpowiednie środki filmowe i fotograficzne. Gwarantujemy, że przy oglądaniu zarówno zdjęć, jak i komedii romantycznych z Wami w roli głównej, będą towarzyszyły Wam wzruszenia, łzy szczęcia i wiele radosnych uśmiechów. Przekonajcie się sami.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane

Opinie o Kashmir Studio

3.9
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(2)
(1)
(1)
Jakość/cena
(3)
(1)
Polecasz to?
(3)
(1)
katarzynakrac
Autor: Katarzyna
1
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nie polecam Kashim studio, wybraliśmy ich ze względu na pozytywne opinie oraz na wspaniałą autopromocję. Film, ktory był ich wizytómą, jak się później okazało montowały osoby, które w tej firmie już nie pracowały. Film, ktory otrzymaliśmy po weselu był zmontowany tragicznie, były różnice w dźwięku. Raz było bardzo cicho, a innym razem bardzo głośno. Po obejrzeniu całego materiału zostały wysłane na maila uwagi dotyczące poprawek. Natomiast od 2016 roku do dnia dzisiejszego tj. Lipiec 2023 nie otrzymaliśmy od tej firmy zdjęć oraz filmu. Kontakt z nimi jest utrudniony nie odposują na wiadomości, a jak już odpiszą to wymyślają tysiące wymówek. NIE POLECAM!!! OSZUZUŚCI

Zgłoś nadużycie
wajka.pl
Autor: wajka.pl
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecam Kashmir Studio wszystkim parom planujacym slub!!! :) Profesjonalizm 100%, kontakt fantastyczny, jako, ze sa to mlodzi ludzie i efekt koncowy cudowny :)

Zgłoś nadużycie
Oli
Autor: Oli
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca ze Studiem Kashmir była przyjemnością. Materiał ślubny świetny, nakręcony świeżym okiem i z humorem, nietuzinkowo. Wszystkie koleżanki zazdroszczą mi takiego reportażu ślubnego. Polecam!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt