WILANESKA

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

WILANESKA

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Restauracja Wilaneska - wesele w niesamowitym miejscu w województwie świętokrzyskim!

Restauracja Wilaneska znajduje się tuż przy parku etnograficznym Muzeum Wsi Kieleckiej. To unikatowe miejsce, w którym urządzicie niezapomniane wesele oraz wszelkie przyjęcia okolicznościowe jak np urodziny, komunię czy chrzciny. Zajmujemy się organizacją kameralnych uroczystości, jak i większych przyjęć nawet dla 300 osób, zarówno we wnętrzach naszej eleganckiej restauracji jak i pod bankietowym namiotem.

Restauracja Wilaneska charakteryzuje się wyjątkowym wnętrzem - inspiracje nawiązujące do regionalnego wzornictwa rewelacyjnie łączą się z nowoczesnymi i eleganckimi elementami. Wilaneska w Tokarni to idealne miejsce na wesele w stylu rustykalnym i boho! Nasza sala weselna idealnie wpisuje się w taki klimat.

Z przyjemnością zorganizujemy Państwu wyjątkowe przyjęcie w  naszym bankietowym namiocie. Przestronny namiot, w którym można przygotować dekoracje w każdym stylu. Wygodne miejsca dla 250 gości. Dookoła niego roztacza się malowniczy widok na okolicę. 

W namiocie możemy zorganiuzować przyjęcie przy okrągłych lub prostokątnych albo stołach wave, mamy do dyspozycji dla Państwa najmodniejsze krzesła chiavari.

Ponadto, zabytkowy Spichlerz, który został wybudowany w 1684 roku i znajduje się na terenie Muzeum Wsi Kieleckiej, jest unikalnym budynkiem na skalę kraju. Zbudowany jest z drewna, czerwonej cegły i fragmentów kutego żelaza. Spichlerz est doskonałą przestrzenią pod przyjęcia w stylu industrialnym, boho i rustykalnym, na klimatyczne wesele, bądź poprawiny. W jego wnętrzach urządzicie przyjęcie dla 80 osób, natomiast wykorzystując zewnętrzny podest lub namiot, który można dostawić łącząc klasyczną uroczystość z imprezą plenerową, zorganizujecie wesele dla 150 gości. 

Wilaneska to synonim fantastycznej kuchni. Menu weselne tworzymy na bazie najwyższej jakości produktów, pochodzących z naszego regionu. Wiejski stół pełen jest tradycyjnych i naturalnych przysmaków, jak np. wędzone ryby z wód dorzecza Białej Nidy czy sery z małego, lokalnego gospodarstwa. Każde danie weselne przyrządzamy, dbając o najmniejszy detal. Stawiamy na potrawy regionalne, wywodzące się z tradycji kulinarnych województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy również otwarci na Wasze oczekiwania, serwujemy także menu wegetariańskie i wegańskie.

Na terenie naszego obiektu zaplanujecie również zachwycający ślub w plenerze: cywilny, symboliczny a nawet kościelny. Co więcej, nieopodal Wilaneski zlokalizowany jest zabytkowy Kościół p.w. Matki Bożej Pocieszenia z Rogowa, w którym może odbyć się niezwykle romantyczna ceremonia ślubna.

Restauracja Wilaneska w Tokarni serdecznie zaprasza wszystkie przyszłe Pary Młode, które poszukują na swoje wesele miejsca jedynego w swoim rodzaju. Oryginalne wnętrza, niepowtarzalna atmosfera, wyśmienita kuchnia oraz wykwalifikowana obsługa - tym charakteryzuje się wesele w Wilanesce!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Miejsce na ceremonię, Parkiet, Parking, Wartość kulturowa
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze

Opinie o WILANESKA

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 26-060

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt