Kamavi Story - Film i Fotografia

Od zawsze mieliśmy takie samo poczucie estetyki, ten sam zamysł i wizję – stąd też zrodził się pomysł połączenia naszych dwóch światów. Chcemy tworzyć fotografie i filmy, które będą ze sobą spójne kolorystycznie oraz reportażowo. 

Dzięki pracy w duecie klimat zdjęć, styl i kolory nie odbiegają od tych uwiecznionych w filmie. Mamy również wypracowany własny workflow co sprawia, ze podczas przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia weselnego nie zachodzimy sobie drogi i nie wchodzimy sobie w kadr w celu złapania tego „najlepszego ujęcia”. 

Ideą Kamavi Story jest przede wszystkim podejście reportażowe i chęć uwiecznienia emocji, które w trakcie tego dnia grają główną rolę. Wychodzimy poza schematy i razem w oryginalny i ponadczasowy sposób chcemy zapisywać Wasze historie. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Kamavi Story - Film i Fotografia i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Kamavi Story - Film i Fotografia

4.8 3 opinii
Autor: Marta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kasia i Patryk perfekcyjnie zadbali o to, by uwiecznione - w postaci zdjęć i filmu - wspomnienia z naszego ślubu i wesela zapierały dech w piersiach za każdym razem, gdy je odtwarzamy. Profesjonalne podejście, dokladnosc i dbanie o najmniejszy szczegół, a do tego przyjacielskość i empatia jakimi nas obdarowali bylo dokładnie tym, czego szukaliśmy. Duet godny polecenia!

Zgłoś nadużycie
Autor: Amanda
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam z całego serca duet Kamavi Story! Bardzo profesjonalna firma. Cudowne ujęcia, każde zdjęcie jest niepowtarzalne i wyjątkowe. Film i teledysk również na najwyższym poziomie, zachowane najpiękniejsze momenty, do których możemy wrócić w każdej chwili. Dzięki tak zgranemu i profesjonalnemu zespołowi obiektyw nie był Nam straszny.

Powtórzę się jeszcze raz, ale polecam z całego serca Kamavi Story <3.  Piękna pamiątka na całe życie!

Zgłoś nadużycie
Autor: Monika
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

KAMAVI to profesjonaliści i bardzo sympatyczni ludzie z talentem i pomysłem polecam z całego serca wszystkim młodym parom. Po oglądnięciu filmu żałowaliśmy, że nie trafiliśmy na nich wcześniej i nie skorzystaliśmy też z usług fotograficznych. Na weselu byli jak ninja i nie było ich w ogóle widać przez co nie stresowaliśmy się obecnością kamer Moja ocena 11/10 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku. Możemy to zrobić stacjonarnie jak również w formie spotkania online.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Zazwyczaj pracujemy w duecie film+foto i jest to pakiet najbardziej opłacalny. Istnieje również możliwość wyboru poszczególnego pakietu, wtedy również oferujemy duet.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Do dwóch dni po weselu nasze Pary otrzymują 10 - 15 zdjęć, natomiast na całość materiału czas oczekiwania wynosi 90 dni.

Adres

Miasto: