Kamavi Story - Film i Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Kamavi Story - Film i Fotografia

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Od zawsze mieliśmy takie samo poczucie estetyki, ten sam zamysł i wizję – stąd też zrodził się pomysł połączenia naszych dwóch światów. Chcemy tworzyć fotografie i filmy, które będą ze sobą spójne kolorystycznie oraz reportażowo. 

Dzięki pracy w duecie klimat zdjęć, styl i kolory nie odbiegają od tych uwiecznionych w filmie. Mamy również wypracowany własny workflow co sprawia, ze podczas przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia weselnego nie zachodzimy sobie drogi i nie wchodzimy sobie w kadr w celu złapania tego „najlepszego ujęcia”. 

Ideą Kamavi Story jest przede wszystkim podejście reportażowe i chęć uwiecznienia emocji, które w trakcie tego dnia grają główną rolę. Wychodzimy poza schematy i razem w oryginalny i ponadczasowy sposób chcemy zapisywać Wasze historie. 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku. Możemy to zrobić stacjonarnie jak również w formie spotkania online.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Kamavi Story - Film i Fotografia

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
marta.wan1995
Autor: Marta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kasia i Patryk perfekcyjnie zadbali o to, by uwiecznione - w postaci zdjęć i filmu - wspomnienia z naszego ślubu i wesela zapierały dech w piersiach za każdym razem, gdy je odtwarzamy. Profesjonalne podejście, dokladnosc i dbanie o najmniejszy szczegół, a do tego przyjacielskość i empatia jakimi nas obdarowali bylo dokładnie tym, czego szukaliśmy. Duet godny polecenia!

Zgłoś nadużycie
amanda.kaluza48
Autor: Amanda
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam z całego serca duet Kamavi Story! Bardzo profesjonalna firma. Cudowne ujęcia, każde zdjęcie jest niepowtarzalne i wyjątkowe. Film i teledysk również na najwyższym poziomie, zachowane najpiękniejsze momenty, do których możemy wrócić w każdej chwili. Dzięki tak zgranemu i profesjonalnemu zespołowi obiektyw nie był Nam straszny.

Powtórzę się jeszcze raz, ale polecam z całego serca Kamavi Story <3.  Piękna pamiątka na całe życie!

Zgłoś nadużycie
monikarusak2203
Autor: Monika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

KAMAVI to profesjonaliści i bardzo sympatyczni ludzie z talentem i pomysłem polecam z całego serca wszystkim młodym parom. Po oglądnięciu filmu żałowaliśmy, że nie trafiliśmy na nich wcześniej i nie skorzystaliśmy też z usług fotograficznych. Na weselu byli jak ninja i nie było ich w ogóle widać przez co nie stresowaliśmy się obecnością kamer Moja ocena 11/10 

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt