Justyna Wróbel make-up & hair

  • Odwiedź Stronę Www

Justyna Wróbel - makijażystka, stylistka fryzur, charakteryzator i wykładowca - praktyk zawodowy w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawi. Jej specjalizacja to makijaż High Definition, który chętnie stosuje w makijażach swoich klientek. "Mniej znaczy więcej". W makijażu wykorzystuje techniki klasyczne i airbrush co pozwala na uzyskanie maksymalnie naturalnego, a jednocześnie niesamowicie trwałego wykończenia. W makijażu ślubnym ceni sobie niepowtarzalną atmosferę i ciepło jakie towarzyszy w tym wyjątkowym dniu.

Z wykształcenia klarnecistka i saksofonistka, studiowała architekturę, zgłębiała inżynierię środowiska, oraz kierunek malarski związany z charakteryzacją, scenografią i kostiumografią.

Swoje pasje przekuła w sposób na życie zakładając firmę JW Creatives.

W pracy ceni sobie profesjonalizm w każdym aspekcie - praca na najlepszych markach kosmetyków i sprzętu, wysokie standardy higieny, najwyższy poziom obsługi i kultury osobistej.

Pracowała przy reklamach, projektach, eventach dla m.in. takich marek jak Martini, Danone, Play, Orange, Ericsson, Elixir, PGNiG, Grecos, Eska, Mcdonalds, SKYN, H&M, Batiste, Whiskas, Oriflame, Allegro, Coca-Cola, Synthetic, MSBHV, HBO Polska, Nissan oraz organizacji dobroczynnych: Szlachetna Paczka, Akademia Przyszłości, Fundacja Axis, Black Butterflies by Eva Minge. Miała przyjemność współpracować z zespołami muzycznymi: Micromusic, Soniamiki, The Dumplings, Zawartko/Piasecki, SARSA, artystami teatru ROMA (Deszczowa Piosenka), artystami opery Joanna Zawartko-Kołodziej, Magdalena Wachowska, Sylwia Olszyńska, Iwona Rutkowska. Pod jej pędzlami znaleźli się również aktorzy, sportowcy, politycy i osoby publiczne, m.in. Anna Dereszowska, Marieta Żukowska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna, Olga Frycz, Paweł Małaszyński, Karolina Czarnecka, Marcin Perchuć, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Kamila Baar, Magda Schejbal, Piotr Głowacki, Lidia Sadowa, Dominika Kluźniak, Natalia Partyka, Robert Lewandowski, Mariusz Czerkawski, Krzysztof Włodarczyk, Mariusz Pudzianowski, Janusz Palikot, Andrzej Duda.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Justyna Wróbel make-up & hair i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Justyna Wróbel make-up & hair

4.9 9 opinii
Autor: aleksandraszarlinska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przesympatyczna i profesjonalna artystka :-) Za każdym razem makijaż i fryzura były genialne :-) Warto dodać, ze tworzy niesamowitą atmosferę i aż chce się z nią pracować! 

Zgłoś nadużycie
Autor: boston
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Justynka jest WSPANIAŁA i CUDOWNA. Na mój ślub zrobiła mi cudowną fryzurę i jeszcze piękniejszy makijaż. Posiada masę sprzętu, produktów i akcesoriii potrzebnej do wykonania usługi. Coż mogę powiedzieć zakochałam się w niej i jej pracy już podczas makijażu przedślubnego. Na przygotowania przyjechała punktualnie i nawet pomogła mi się ubrać <3. 

Jest profesjonalistką, którą polecam z całego serca. Oprócz jej profesjonalizmu jest też coś co jest bardzo ważne jest miła, ciepła, cierpliwa, sumienna, punktualna, zabawna... boże jest poprostu NAJ<3  

Jeśli się zastanawiacie nad wyborem jej usług to ją wybierzcie i będziecie piękne i szczęśliwe <3

Zgłoś nadużycie
Autor: ania1106.1985
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Najlepsza makijazystka jaką znam! Wiele razy Justyna sprawiła że wyglądałam jak milion dolarów :) Taka makijazystka jak Justyna to skarb! 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto:
Miasto: