Justyna Wróbel make-up & hair

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Justyna Wróbel make-up & hair

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Justyna Wróbel - makijażystka, stylistka fryzur, charakteryzator i wykładowca - praktyk zawodowy w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawi. Jej specjalizacja to makijaż High Definition, który chętnie stosuje w makijażach swoich klientek. "Mniej znaczy więcej". W makijażu wykorzystuje techniki klasyczne i airbrush co pozwala na uzyskanie maksymalnie naturalnego, a jednocześnie niesamowicie trwałego wykończenia. W makijażu ślubnym ceni sobie niepowtarzalną atmosferę i ciepło jakie towarzyszy w tym wyjątkowym dniu.

Z wykształcenia klarnecistka i saksofonistka, studiowała architekturę, zgłębiała inżynierię środowiska, oraz kierunek malarski związany z charakteryzacją, scenografią i kostiumografią.

Swoje pasje przekuła w sposób na życie zakładając firmę JW Creatives.

W pracy ceni sobie profesjonalizm w każdym aspekcie - praca na najlepszych markach kosmetyków i sprzętu, wysokie standardy higieny, najwyższy poziom obsługi i kultury osobistej.

Pracowała przy reklamach, projektach, eventach dla m.in. takich marek jak Martini, Danone, Play, Orange, Ericsson, Elixir, PGNiG, Grecos, Eska, Mcdonalds, SKYN, H&M, Batiste, Whiskas, Oriflame, Allegro, Coca-Cola, Synthetic, MSBHV, HBO Polska, Nissan oraz organizacji dobroczynnych: Szlachetna Paczka, Akademia Przyszłości, Fundacja Axis, Black Butterflies by Eva Minge. Miała przyjemność współpracować z zespołami muzycznymi: Micromusic, Soniamiki, The Dumplings, Zawartko/Piasecki, SARSA, artystami teatru ROMA (Deszczowa Piosenka), artystami opery Joanna Zawartko-Kołodziej, Magdalena Wachowska, Sylwia Olszyńska, Iwona Rutkowska. Pod jej pędzlami znaleźli się również aktorzy, sportowcy, politycy i osoby publiczne, m.in. Anna Dereszowska, Marieta Żukowska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna, Olga Frycz, Paweł Małaszyński, Karolina Czarnecka, Marcin Perchuć, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Kamila Baar, Magda Schejbal, Piotr Głowacki, Lidia Sadowa, Dominika Kluźniak, Natalia Partyka, Robert Lewandowski, Mariusz Czerkawski, Krzysztof Włodarczyk, Mariusz Pudzianowski, Janusz Palikot, Andrzej Duda.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Justyna Wróbel make-up & hair

4.9
9 opinii
9 opinii
Profesjonalizm
(9)
Jakość/cena
(9)
Polecasz to?
(9)
aleksandraszarlinska
Autor: Aleksandra
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przesympatyczna i profesjonalna artystka :-) Za każdym razem makijaż i fryzura były genialne :-) Warto dodać, ze tworzy niesamowitą atmosferę i aż chce się z nią pracować! 

Zgłoś nadużycie
boston
Autor: Lucyna Marciniak
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Justynka jest WSPANIAŁA i CUDOWNA. Na mój ślub zrobiła mi cudowną fryzurę i jeszcze piękniejszy makijaż. Posiada masę sprzętu, produktów i akcesoriii potrzebnej do wykonania usługi. Coż mogę powiedzieć zakochałam się w niej i jej pracy już podczas makijażu przedślubnego. Na przygotowania przyjechała punktualnie i nawet pomogła mi się ubrać <3. 

Jest profesjonalistką, którą polecam z całego serca. Oprócz jej profesjonalizmu jest też coś co jest bardzo ważne jest miła, ciepła, cierpliwa, sumienna, punktualna, zabawna... boże jest poprostu NAJ<3  

Jeśli się zastanawiacie nad wyborem jej usług to ją wybierzcie i będziecie piękne i szczęśliwe <3

Zgłoś nadużycie
ania1106.1985
Autor: Natasza
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Najlepsza makijazystka jaką znam! Wiele razy Justyna sprawiła że wyglądałam jak milion dolarów :) Taka makijazystka jak Justyna to skarb! 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:
Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt