Justyna Wróbel make-up & hair

6

Opis

Justyna Wróbel - makijażystka, stylistka fryzur, charakteryzator i wykładowca - praktyk zawodowy w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawi. Jej specjalizacja to makijaż High Definition, który chętnie stosuje w makijażach swoich klientek. "Mniej znaczy więcej". W makijażu wykorzystuje techniki klasyczne i airbrush co pozwala na uzyskanie maksymalnie naturalnego, a jednocześnie niesamowicie trwałego wykończenia. W makijażu ślubnym ceni sobie niepowtarzalną atmosferę i ciepło jakie towarzyszy w tym wyjątkowym dniu.

Z wykształcenia klarnecistka i saksofonistka, studiowała architekturę, zgłębiała inżynierię środowiska, oraz kierunek malarski związany z charakteryzacją, scenografią i kostiumografią.

Swoje pasje przekuła w sposób na życie zakładając firmę JW Creatives.

W pracy ceni sobie profesjonalizm w każdym aspekcie - praca na najlepszych markach kosmetyków i sprzętu, wysokie standardy higieny, najwyższy poziom obsługi i kultury osobistej.

Pracowała przy reklamach, projektach, eventach dla m.in. takich marek jak Martini, Danone, Play, Orange, Ericsson, Elixir, PGNiG, Grecos, Eska, Mcdonalds, SKYN, H&M, Batiste, Whiskas, Oriflame, Allegro, Coca-Cola, Synthetic, MSBHV, HBO Polska, Nissan oraz organizacji dobroczynnych: Szlachetna Paczka, Akademia Przyszłości, Fundacja Axis, Black Butterflies by Eva Minge. Miała przyjemność współpracować z zespołami muzycznymi: Micromusic, Soniamiki, The Dumplings, Zawartko/Piasecki, SARSA, artystami teatru ROMA (Deszczowa Piosenka), artystami opery Joanna Zawartko-Kołodziej, Magdalena Wachowska, Sylwia Olszyńska, Iwona Rutkowska. Pod jej pędzlami znaleźli się również aktorzy, sportowcy, politycy i osoby publiczne, m.in. Anna Dereszowska, Marieta Żukowska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna, Olga Frycz, Paweł Małaszyński, Karolina Czarnecka, Marcin Perchuć, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Kamila Baar, Magda Schejbal, Piotr Głowacki, Lidia Sadowa, Dominika Kluźniak, Natalia Partyka, Robert Lewandowski, Mariusz Czerkawski, Krzysztof Włodarczyk, Mariusz Pudzianowski, Janusz Palikot, Andrzej Duda.

Szczegóły

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x5

Opinia/i (9)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 9 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przesympatyczna i profesjonalna artystka :-) Za każdym razem makijaż i fryzura były genialne :-) Warto dodać, ze tworzy niesamowitą atmosferę i aż chce się z nią pracować! 

Zgłoś nadużycie
Przez bostons
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Justynka jest WSPANIAŁA i CUDOWNA. Na mój ślub zrobiła mi cudowną fryzurę i jeszcze piękniejszy makijaż. Posiada masę sprzętu, produktów i akcesoriii potrzebnej do wykonania usługi. Coż mogę powiedzieć zakochałam się w niej i jej pracy już podczas makijażu przedślubnego. Na przygotowania przyjechała punktualnie i nawet pomogła mi się ubrać <3. 

Jest profesjonalistką, którą polecam z całego serca. Oprócz jej profesjonalizmu jest też coś co jest bardzo ważne jest miła, ciepła, cierpliwa, sumienna, punktualna, zabawna... boże jest poprostu NAJ<3  

Jeśli się zastanawiacie nad wyborem jej usług to ją wybierzcie i będziecie piękne i szczęśliwe <3

Zgłoś nadużycie
Przez ania1106.1985s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Najlepsza makijazystka jaką znam! Wiele razy Justyna sprawiła że wyglądałam jak milion dolarów :) Taka makijazystka jak Justyna to skarb! 

Zgłoś nadużycie
Przez kingakuleszas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cudowna kobieta , wspaniała artystka. Dziękuję Justynka :) sprawiłaś , że wiele razy czułam się piękna. Jesteś najlepsza :* 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Była rewelacyjna.. sumienna uśmiechnięta od razu złapałyśmy dobry kontakt. co do makijażu i fryzury wszystko wytrwało do końca wesela ba nawet poprawiny odbyłam z weselną fryzurą . Pełen profesjonaluzm. Mój mąż jak mnie zobaczył był zachwycony ze jestem umalowana a nie przemalowana. Justynko jeszcze raz dziękuję. polecam Cię w 100 %

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Makijażystka ślubna w Warszawie- najlepsze specjalistki makijażowe!
Makijażystka ślubna w Warszawie- najlepsze specjalistki makijażowe!
Wianki ślubne: kobiece i romantyczne zastępstwo welonu na ślub!
Wianki ślubne: kobiece i romantyczne zastępstwo welonu na ślub!
Peinados de novia 2017. Credits: Encarnacón Campanario
5 fryzur ślubnych, które zatriumfują w roku 2017!
Jak sprawić by Twój ślubny makijaż był fotogeniczny? 7 rad od nas!
Jak sprawić by Twój ślubny makijaż był fotogeniczny? 7 rad od nas!

Lista wszystkich lokalizacji Justyna Wróbel make-up & hair:

Warszawa
Wrocław