1/4
1 od 4 Zdjęcia
1 od 4 Zdjęcia
1 od 4 Zdjęcia
1 od 4 Zdjęcia

Opis

Justyna Wróbel - makijażystka, charakteryzatorka. Tworzy makijaże oraz charakteryzacje do produkcji telewizyjnych i filmowych, spotów reklamowych, sesji zdjęciowych, współpracuje z agencjami modowymi. Jej specjalizacja to makijaż High Definition, który chętnie stosuje w makijażach swoich klientek. "Mniej znaczy więcej". W makijażu wykorzystuje techniki klasyczne i airbrush co pozwala na uzyskanie maksymalnie naturalnego, a jednocześnie niesamowicie trwałego wykończenia. W makijażu ślubnym ceni sobie niepowtarzalną atmosferę i ciepło jakie towarzyszy w tym wyjątkowym dniu.

Szczegóły

Opinia/i (7)

4.9 Ponad 5
7 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Przez ania1106.1985s
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Najlepsza makijazystka jaką znam! Wiele razy Justyna sprawiła że wyglądałam jak milion dolarów :) Taka makijazystka jak Justyna to skarb! 

Zgłoś nadużycie
Przez kingakuleszas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cudowna kobieta , wspaniała artystka. Dziękuję Justynka :) sprawiłaś , że wiele razy czułam się piękna. Jesteś najlepsza :* 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Była rewelacyjna.. sumienna uśmiechnięta od razu złapałyśmy dobry kontakt. co do makijażu i fryzury wszystko wytrwało do końca wesela ba nawet poprawiny odbyłam z weselną fryzurą . Pełen profesjonaluzm. Mój mąż jak mnie zobaczył był zachwycony ze jestem umalowana a nie przemalowana. Justynko jeszcze raz dziękuję. polecam Cię w 100 %

Zgłoś nadużycie
Przez maktabas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ze mnie Justyna zrobiła Księżniczkę dwukrotnie.
Nie na ślub, ale na równie, albo nawet bardziej uroczyste gale. Takie z najważniejszymi osobami w kraju.
Justyna zajęła się moim makijażem i fryzurą. Spod jej ręki wyszły piękne, miękko opadające na ramiona loki, idealnie dobrane do mojej wieczorowej sukni.Makijaż w obu przypadkach podkreślał moje atuty, tak że byłam nie tylko mądra ale i piękna. I to przez cały długi wieczór!
A i potem, w już najbardziej kameralnym gronie, w atmosferze ochów i achów ukochanego... :)
Justyna będzie mnie czesać i malować przy każdej bardzo uroczystej okazji.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Justyna wykonała mi świetny makijaż ślubny oraz wspaniałą fryzurę, która wytrzymała do białego rana. Mimo tego, że podczas ceremonii od czasu do czasu leciały mi łzy szczęścia i wzruszenia, makijaż pozostał nienaruszony. Kreatywna, perfekcyjna, dopasowuje się do potrzeb i gustu klientki, świetnie doradza...maluje tak, że nie musiałam spoglądać w lusterko, bo wiedziałam, że będzie idealnie - zawsze jest genialnie, przy tym bardzo ciepła i sympatyczna osoba.  Polecam wszystkim dziewczynom, które podczas tego ważnego dnia chcą poczuć się szczególnie piękne. Justyma Wam to zapewni :-)

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Najnowsze nowości redakcyjne

Najlepsza makijażystka ślubna w Warszawie!
Najlepsza makijażystka ślubna w Warszawie!

Lista wszystkich lokalizacji Justyna Wróbel make-up & hair w Mazowieckie:

Warszawa
X