• Menu od: 200 zł

Organizacja wesela to niezwykle stresujące wyzwanie, które wymaga podjęcia wielu ważnych, a zarazem mających bardzo duży wpływ na odbiór całego wydarzenia, decyzji. Jednym z tych arcyważnych punktów do zorganizowania będzie kulinarna strona przyjęcia weselnego. 

Jesteśmy firmą cateringową z wieloletnim doświadczeniem w branży, a za nami setki, jak nie tysiące zorganizowanych wydarzeń. Od konferencji oraz sympozjów, do prowadzenia własnej sali bankietowej. Tak obszerne doświadczenie pozwala nam zapewniać catering weselny dla dowolnej ilości osób i w dowolnie wybranym przez klientów miejscu. Wszędzie tam, gdzie znajdziecie swoją wymarzoną przestrzeń, my dostarczymy najsmakowitsze dania, rozstawimy stoły udekorowane adekwatnie do myśli przewodniej wesela i obsłużymy gości z należytą uwagą.  

Mimo ogromu podejmowanych zleceń, zapewniamy, że każde wydarzenie to dla nas wyjątkowa sprawa. Dlatego do każdego z Waszych przyjęć weselnych podchodzimy tak, jakbyście byli członkami naszej rodziny. Tylko dzięki takiemu działaniu możemy pochwalić się setkami zadowolonych i polecających nasze usługi cateringowe par, które składają się na naszą historię. Dla wielu z nich organizowaliśmy również i inne uroczystości rodzinne, co stanowi dla nas najwyższe wyróżnienie i potwierdzenie jakości świadczonych usług.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prezentujemy ofertę cateringu weselnego oraz dział Miejsca Cateringu, w którym przedstawiamy przykładowe lokalizacje idealne na przyjęcia weselne. 
Nasze usługi cateringowe świadczymy na terenie województw: małopolskiego oraz śląskiego. Główne miasta w których działamy to Kraków, Warszawa, Katowice.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Jurek-Catering i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Jurek-Catering

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można zamówić menu?
200
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy w ofercie znajdują się jakieś specjalne menu?
Menu Wegetariańskie, Dieta bezglutenowa
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Wynajem zastawy stołowej, Sztućce

Adres

Miasto: 32-031