Jubiler Skorpion

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Jubiler Skorpion

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Spośród innych salonów jubilerskich wyróżnia nas:

- konkurencyjne ceny

- szeroki asortyment

- zróżnicowany towar

- oryginalne, niepowtarzalne wzory - często pojedyncze Suzuki

W swojej szerokiej ofercie proponujemy biżuterię złotą i srebrną, biżuterię z brylantami, obrączki ślubne, zegarki oraz pióra Parker.

W Kielcach posiadamy jeszcze trzy salony: Sienkiewicza 40, DT Puchatek, Galeria Korona.

Sieć sklepów Jubilerskich SKORPION jest prowadzony przez rodzinną firmę znaną w Kielcach od 1991 roku. Łączy nas umiłowanie piękna biżuterii ze szlachetnych kruszców i szlachetnych kamieni. Zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego sklepu w C.H. Galeria Echo aby dotrzeć z naszą pasją do szerszego grona klientów, zaoferować nasze towary w jeszcze atrakcyjniejszych cenach.

Naszą ofertę rozszerzamy sukcesywnie, dbając o zadowolenie naszych klientów.

Opinie o Jubiler Skorpion

1.7
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(2)
Polecasz to?
(2)
kulczykowskamartyna
Autor: Martyna
1.6666666666667
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nie polecam . Jubiler przy Sienkiewicza 33 w Kielcach . Pani sprzedając pierścionek zaręczynowy zapewniała nas ,że w razie potrzeby można przyjść z paragonem i zmniejszyć pierścionek . Niestety rozmiar nie trafiony więc poszliśmy o zmniejszenie - pani zmieniła zdanie ,pierścionka nie zmniejszają .Wmawiała nam ,że nigdy czegoś takiego nie powiedziała mimo że była nad trójka świadków na to . Po czym zaczęła szyderczo mówić ,że jak nie odpowiedni to najlepiej kupić nowy .  Także proszę uważać na z pozoru miła (przy zakupie ) potem zaś ,chamska, bezczelna panią  ( w średnik wieku ,blondynka w okularach) . 

Zgłoś nadużycie
patrycja.demarczyk
Autor: Patrycja
1.6666666666667
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Poprosiłam o wymianę w sklepie stacjonarnym w Katowicach, gdzie zakupiona była biżuteria. Pani w sklepie powiedziała, że spyta kierowniczki i oddzwoni (akurat w sklepie byli potencjalni klienci, więc pewnie nie wypadało ich zniechęcić do zakupów). Po paru godzinach dostałam odpowiedź, że wymiana jest niemożliwa. Nie prosiłam o zwrot, tylko o wymianę, nawet na droższą hrzecz. Biżuteria była kupiona 2 dni temu z kompletem metek. Dodam tylko, że chodziło mino wymianę jedynie przywieszki do łancuszka. Łańcuszek, który stanowił 80% paragonu chciałam zostawić.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 25007

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt