Jodłowy Dwór

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Jodłowy Dwór

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Jeśli zawsze marzyliście o pięknym weselu, pozwólcie nam urzeczywistnić te marzenia! Zadbamy o każdy szczegół i sprawimy, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy!

Na początek kilka słów o Jodłowym Dworze.

Jodłowy Dwór to centrum konferencyjno – bankietowe położone w malowniczej  miejscowości Jodłowa w województwie podkarpackim. Obiekt nawiązuje do dworu pańskiego, który otoczony zielenią i stawami rybnymi, stał nieopodal przed laty. 

Jodłowy Dwór to wyjątkowe miejsce na organizację wesel i bankietów oraz wszelkich przyjęć okolicznościowych. Nasze piękne, gustownie urządzone wnętrza oczarują Państwa gości, a wyśmienita kuchnia i profesjonalna obsługa sprawią, że każde przyjęcie będzie niezapomnianym wydarzeniem. Organizujemy zarówno małe kameralne imprezy (komunie, chrzciny, urodziny, konsolacje), jak i bardzo duże przyjęcia.

W Jodłowym Dworze posiadamy 4 sale:

2 duże sale bankietowe, w których w tym samym czasie mogą niezależnie odbywać się dwa przyjęcia,

2 małe sale bankietowe, znajdujące się obok dużych sal bankietowych, które mogą służyć jako dodatkowa przestrzeń, jeśli przyjęcie jest większe niż 150 osób.

Duże sale są identyczne wielkościowo i jednakowo urządzone – stanowią swoje lustrzane odbicia. Obydwie są wyposażone w ruchomą ściankę akustyczną, którą na Państwa życzenie możemy oddzielić parkiet od części konsumpcyjnej.

Przy bardzo dużych przyjęciach (powyżej 220 osób) wynajmujemy lokal na wyłączność.

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją przyjęcia weselnego w Jodłowym Dworze, prosimy o kontakt – przedstawimy Państwu naszą pełną ofertę.

Opinie o Jodłowy Dwór

1.0
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
zebiszymanski1900
Autor: Sebastian
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam za rzadne skarby dziecko z kokonii wróciło zatrute cześć zabrali wcześniej rodzice omijać szerokim łukiem. Sprawę zgłaszam do sanepidu. Jak trzeba to i wyżej pójdę z tym co tam się dzieje. 

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 39-225

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt