Jessi - florystyka, dekoracje

ZIWA 2018

Opinia/i (6)

4.9 6 opinii
Przez jrajca92s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NIESZABLONOWE I ORYGINALNE - te dwa słowa cisną mi się na usta za każdym razem, kiedy mam okazję podziwiać kompozycje Jessi. Każda jest inna, piękna, wykonana z dbałością o najmniejszy nawet szczegółBez wątpienia Pani Ilona jest Artystką i nie ma sobie równych!Z niecierpliwością czekam już na mój wielki dzień. Wiem, że dzięki Niej będzie najpiękniej!Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta - POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

Zgłoś nadużycie
Przez girafas
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

"Nic tak jak wszyscy". To moje słowa, które Pani Ilonka usłyszała na samym początku. Lubię mieć "coś innego". Podejmując współpracę z Jessi, wiedziałam, że tak będzie. Rozmowa, bardzo profesjonalne podejście do szczegółów, które w efekcie końcowym wcale nie są takimi szczegółami, a istotnymi punktami całego przedsięwzięcia.
"Nie było łatwo, ale udało się" - to słowa Pani Ilonki, które przekazała mi przy okazji składania życzeń pod kościołem. Kościołem, który zamieniła w jeszcze piękniejszą, romantyczną i magiczną Świątynię. Sprostała moim oczekiwaniom w 100%. Z resztą...to nie pierwszy raz, kiedy praca Pani Ilony zachwyca mnie i wszystkich wokół. Polecam, na każdą okazję kwiaty, kompozycje i dekoracje Pani Ilonki. Zawsze! :)

Zgłoś nadużycie
Przez soonczis
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chciałabym z wielką przyjemnością polecić przesympatyczną Panią Ilonę, wszystkim przyszłym parom młodym planującym swój ślub. Pani Ilona jest mega kreatywną i profesjonalną osobą w tym co robi. Pytając o wszystkie szczegóły, tworzy piękną wiązankę ślubną stworzoną indywidualnie pod przyszłą pannę młodą. Dobierając piękne kwiaty, Pani Ilona tworzy cudowny i elegancki wystrój kościoła i sali weselnej, co u nas zachwycało wszystkich gości, a moja wiązanka przetrwała do teraz, mimo że jest już sucha, to szkoda, że nadal nie może być tak piękna. Widać, że pracownia Jessi - Florystyka wkłada w swą pracę całe serce do kwiatów. Mogę tylko zachwalać i polecać no i jeszcze raz podziękować  

Zgłoś nadużycie
Właściciel wizytówki
Dziekuję, ta realizacja pozostanie na zawsze w mojej pamieci :) wyrazić indywidualizm Pani Soni to bylo COŚ. No I to 150% zaufania... <3
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Indywidualne podejście, tysiąc pomysłów na minutę, pełen profesjonalizm:) Goście weselni byli bardzo zaskoczeni i zachwyceni moim 'bukietem'. Ślub miałam w grudniu po świętach i bukiet właśnie idealnie pasował do wystroju na dworze :) Kolory dobrane idealnie :)

Zgłoś nadużycie
Właściciel wizytówki
Dziękuję, z przyjemniscią pracowałam dla Was!
Przez girafas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z czystym sercem mogę polecić Panią Ilonkę jako najlepszą Florystkę! Sprostała moim dość wysokim wymaganiom, oczywiście po uprzednim skonsultowniu. Sama przyznała,  że nie było łatwo,  jednak, wszystko wyszło przepięknie. Ślub to bardzo ważne wydarzenie, także kwiaty i wystrój pełniły bardzo ważną rolę. Wiem, że byłoby ciężko uzyskać takie efekty podejmując współpracę z kimś innym. Polecam Panią Ilonkę, jej talent i kompozycje na różne inne okazje. Zawsze zadowoli, nawet bardzo wymagającego klienta:)

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecam Panią Ilonę, szczególnie przyszłym pannom młodym:) Pani Ilona to nietuzinkowa florystka, bardzo kreatywna, zaangażowana i chłonąca wszystko co aktualnie dzieje się w świecie kwiatów. Przed wydarzeniem takim jak ślub, warto spotkać się z Panią Iloną i porozmawiać o tym jak wyobrażamy sobie naszą stylizację, z własnego doświadczenia wiem jak takie spotkania są owocne. Warto zaufać doświadczeniu i intuicji Pani Ilony, bo naprawdę tworzy prawdziwe kwiatowe cuda, wpasowujące się w klimat naszej kreacji i sposobu bycia. Nieskromnie przyznam, że moja kwiatowa stylizacja ślubna do dziś mnie zachwyca:) Dziękuję Pani Ilono !

Zgłoś nadużycie
Właściciel wizytówki
Dziękuję Pani Kingo ! Cieszę się, że się podobało :) pozdrawiam serdecznie!