45

Opis

Nazywam się Krystian, fotografuję zakochanych ludzi tworząc niepowtarzalne historie miłosne pod marką Jeden Moment. Skupiam się na wielu aspektach, świetle, chwili, detalach przy czym wykorzystuje swoje doświadczenie i wyczucie momentu. Idąc na ślub w tym dniu jestem nie tylko fotografem, ale głównie obserwatorem. Dla mnie ważne jest wszystko, spojrzenie, dotyk, łzy, subtelne muśnięcie dłoni, po prostu łapię emocje. Staram się aby moje fotografie były naturalne bez sztuczności. Ciężko pracuję, dużo wymagam, ale dzięki temu widzę u swoich klientów to co chciałem pokazać przez swoje zdjęcia, czyli uśmiech i szczęście. Lubię to co robię i mam nadzieję, że będę mógł dzielić się tym jak najdłużej.

 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek przy podpisaniu umowy.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Świetny kontakt, miła atmosfera, po prostu macie się czuć przy mnie jakbyśmy się znali wieki :) Jeśli chodzi o usługę to zdecydowanie kadry, a o produkt to przepiękny spersonalizowany fotoalbum.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  8 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Przeważnie sam, ale gdy jest taka potrzeba zabieram ze sobą asystenta.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Średnio około 4 tygodni, maksymalny czas to 60 dni roboczych.

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
6 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Krystianie,

bardzo dziękujemy Ci za wspaniałe zdjęcia oraz za atmosferę jaką stworzyłeś zarówno w dniu ślubu jak i na sesji zdjęciowej. Serdecznie polecamy wszystkim nerzeczonym, którzy chcą mieć piękną pamiątkę na całe życie a właśnie stoją przed wyborem osoby, która uwieczni ten wyjątkowy dzień. "Jeden moment" to właściwy wybór.

Ewelina&Maciej

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Krystianie,

bardzo dziękujemy Ci za wspaniałe zdjęcia oraz za atmosferę jaką stworzyłeś zarówno w dniu ślubu jak i na sesji zdjęciowej. Serdecznie polecamy wszystkim nerzeczonym, którzy chcą mieć piękną pamiątkę na całe życie a właśnie stoją przed wyborem osoby, która uwieczni ten wyjątkowy dzień. "Jeden moment" to właściwy wybór.

Ewelina&Maciej

Zgłoś nadużycie
Przez adam5.5s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Krystiana poznaliśmy dosyć spontanicznie, bo w ostatniej chwili fotograf polecony przez znajomych się wykruszył. Spędziliśmy 2 tygodnie na przeglądaniu zdjęć dostępnych fotografów na nasz termin. Jeżeli ktoś się zastanawia nad współpracą z Krystianem niech zerknie na jego zdjęcia, gwarantuję że obronią się same. Jesteśmy mega zadowoleni i nasi znajomi chyba też, bo już dwie pary prosiły nas o kontakt do Krystiana, więc pewnie niedługo znowu zobaczymy się na jakimś weselu. Pozdrawiam 

Zgłoś nadużycie
Przez martynamatys
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Krystian jest świetnym fotografem, nasze zdjęcia zachwycają nie tylko nas samych :) w kościele i na weselu nie odczuliśmy jego obecności. Na sesji uwzględniał nasze sugestie i miał świetne pomysły na zdjęcia. Polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez jcija06s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Fantastyczny gość i profesjonalista. Jest a masz wrażenie, że go nie ma czyli wszędzie tam gdzie być powinien bez  zbędnego ustawiania i dominowania imprezy. Ogarnął wszystko, włacznie z zapłakaną córką. Przygotowania ,Ślub i Wesele to pikuś. Plener dopiero pokazał jak można sie bawić fotografią - wyszedł zjawiskowo.

Szególnie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości przydały się do ogromnych rozmiarów odbitek na ściany. Album dokładnie taki jaki chcieliśmy. Ceny bardzo przystępne i mozna się dogadac co w cenie ma być ujęte. Co tu dużo pisać. Złapcie za telefon i porozmawiajcie z gościem. Nie ma obaw, zadowolenie gwarantowane. 

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny w Trójmieście. Sprawdź!
Fotograf ślubny w Trójmieście. Sprawdź!

Lista wszystkich lokalizacji jedenmoment.pl Krystian Prochowski w Pomorskie:

80 Gdańsk