Inspiracja - Fotografia Ślubna

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Inspiracja - Fotografia Ślubna

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 3 600 zł

Inspiracja to duet fotografów. Dzięki pracy we dwójkę doskonale uzupełniamy się. W naszych zdjęciach możecie głównie dostrzec styl reporterski. Uwielbiamy tworzyć Waszą historię naszymi oczami. Uchwycamy rzeczywistość taką jaka jest, bez zbędnej koloryzacji w sposób prosty i przejrzysty. Jeżeli chcecie nas bliżej poznać zapraszamy Was do naszego świata fotografii ślubnej.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
3 600 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Inspiracja - Fotografia Ślubna

4.8
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(4)
Jakość/cena
(4)
Polecasz to?
(4)
aniakrs
Autor: Ania
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Partnerzy w życiu, partnerzy zawodowo... - Justynę i Łukasza mieliśmy okazję zobaczyć w akcji rok temu podczas ślubu i wesela mojego brata i bratowej. Nie mieliśmy wątpliwości, że też ich chcemy. Zwłaszcza, że świadomie zrezygnowaliśmy z kamery, stwierdziliśmy, że w takim razie dwóch fotografów będzie lepszym wyborem niż jeden, bo w efekcie dostaniemy bardzo kompleksowy materiał. Zdjęcia są jeszcze w obróbce, wciąż przed nami sesja poślubna, ale nawet teraz, będąc pewna jakości ich usługi, mogę szczerze powiedzieć i z całego serca polecić Inspirację!Ich nazwa firmowa nie jest przypadkowa! Inspirują nie tylko swoim talentem, ale też podejściem do klienta, swoją kreatywnością, propozycją rozwiązań. Mnie szczególnie urzekł ich niebanalny zmysł artystyczny. Ich zdjęcia są nieoczywiste, oryginalne w swojej inności, tematyce. Także tak po ludzku - to są przesympatyczni ludzie, którzy tego najwazniejszego dla nas dnia byli nieustannie uśmiechnięci, wspierający. Byli wszędzie i ze wszystkimi, w każdym ważnym i mniej ważnym momencie - taki walor pracy w parze :)Justyna, Łukasz- baaaaardzo dziękujęmy! Za wszystko! <3

Zgłoś nadużycie
joasiaboruta
Autor: Joanna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z Justyną i Łukaszem spotkaliśmy się mniej więcej trzy lata temu. Byli pierwszą i zarazem ostatnią parą fotografów, z którymi spotkaliśmy  się z Mężem w sprawie fotografowania naszego ślubu i wesela. Po naszym spotkaniu nie szukaliśmy juz dalej, nie było sensu, trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy ;) Od pierwszego spotkania nawiązaliśmy z Nimi niezwykłą więź. To dzięki Inspiracji nasz dzień był nieco mniej stresujący, Justyna i Łukasz świetnie potrafią rozładować nerwową atmosferę, kiedy trzeba doradzić, uchwycić najważniejsze momenty w wyjątkowy sposób. Każdy kadr, który  "łapią" ma w sobie "to coś", chwyta za serce, jest małym dziełem sztuki. Efekty ich pracy, mówią same za siebie- są niesamowici!

Nasza znajomość nie skończyła się z dniem odebrania fotografii, jestem szczęśliwa, że tak cudowni ludzie o wielkich sercach, niespotykanej wrażliwości i wyczuciu, są dalej obecni w naszym życiu. Z zachwytem i często "rozdziawioną buzią" podziwiam ich kolejne realizacje :) Jeśli szukacie profesjonalnych fotografów, przy których poczujecie się tak swobodnie,  jak wśród bliskich, którzy wydobędą z Was całe piękno, nie szukajcie dalej, już znaleźliście :)

Zgłoś nadużycie
anaakowalewska
Autor: Anna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Inspiracja to nie tylko duet dwóch osób, kobiety i mężczyzny, małżeństwa, to duet osób z wspólną pasją, celem i pomysłem na swoje życie. Jako para z "kompleksami", która może nie do końca lubi patrzeć sama na siebie, a pozowane zdjęcia kojarzyły Nam się tylko ze zdjęciami własnych rodziców, baliśmy się bardzo czy odnajdziemy się w roli Pary Młodej gdzie wszystkie „oczy” obiektywów skierowane będą na Nas. I tu największą robotę odwalili ONI! Swoją postawą, delikatnością z nutą szaleństwa pozwolili Nam się na Siebie otworzyć i zaufać. Zdjęcia jakie dostaliśmy zarówno z reportażu ślubnego jak i pleneru, ujęły Nas całkowicie. Już po samej współpracy wiedzieliśmy że będzie to dobry materiał, lecz efekt końcowy przeszedł Nasze oczekiwania. Justyna i Łukasz są całkowicie zaangażowani w to co robią, często sami wychodzą z inicjatywą zrobienia czegoś nowego, innego, np. My w ogóle nie chcieliśmy robić pleneru, lecz po ich namowach się zgodziliśmy, a Nasze uczucie zostało uwiecznione w Bieszczadzkim krajobrazie. Nie żałujemy ani jednej chwili spędzonej z tymi ludźmi, ani jednego ujęcia. To nie tylko fotograf na wesele to fotograf na wszystkie ważne momenty w Naszym życiu! Anna i Daniel – Jesienne wesele

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt