• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Hypertex to dwukrotnie nagrodzona grupa producentów filmu ślubnego z małopolski, która dotychczas przemierzyła pół świata, robiąc to co umie i lubi robić najbardziej - filmy ślubne.

Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęli realizować filmy ślubne przy użyciu technik filmowych i nadal rozumieją, że 100% zaangażowania, słuchanie potrzeb par młodych, unikanie utartych schematów ma kluczowe znaczenie, aby film ślubny był najważniejszą pamiątką w życiu zainteresowanych, tak aby powracanie do niego przez całe lata było niezapomnianą przygodą.

Jako pierwsze studio z Polski otworzyli się na najbardziej obiecujący rynek świata, jakim jest Państwo Środka oraz inne fascynujące rejony Azji Południowo – wschodniej.

Doświadczenie w filmowaniu uroczystości ślubnych w różnych kulturach, religiach i kontynentach daje szerokie spojrzenie na to, jak ta najważniejsza chwila w życiu jest przeżywana na różnych szerokościach geograficznych, co daje odpowiednią perspektywę, aby realizować filmy w sposób unikalny.

Nasze osiągnięcia:

Statuetka za najlepszy film 2016 Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych z Kantonu (Chiny).

Film Roku 2016 na Ogólnopolskim Przeglądzie Filmu Ślubnego 2017.

Wybierając nasz zespół, zyskują Państwo pewność najwyższej jakości, profesjonalnego podejścia do tematu, wsparcia naszym doświadczeniem na każdym etapie produkcji filmu ślubnego, oraz we wszelkich Państwa pomysłach. Nie jest ważne, Kraków, Warszawa, kosmopolityczny Londyn, klimatyczny Wiedeń, ultranowoczesny Szanghaj, czy urokliwa podkarpacka miejscowość, zawsze główni aktorzy ceremonii są w tym dniu najważniejsi, także dla nas.

Nie stawiamy sobie granic, zarówno w znaczeniu twórczym, jak i lokalizacyjnym. Filmujemy na terenie całego globu.

tel. +48 601 777 776

www.hypertex.pl

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.8 1 opinia
Autor: knupelmarek
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesionalizm !!! Nie przeszkadzają w zabawie gościom, są zawsze tam gdzie dzieje się coś co powinno zostać udokumentowane. Filmy wyprodukowane przez Hypertex Film to najwyższa półka produkcji filmów ślubnych, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że są ładniejsze od filmów MP Studio... Naprawdę z szczrze polecam tą firmę !!!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
5000
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Inne
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Doświadczenie w filmowaniu uroczystości ślubnych w różnych kulturach, religiach i kontynentach daje nam odpowiednią perspektywę, dzięki czemu wypracowaliśmy swój unikalny styl.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8 lat

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Videofilmowanie