2
Zobacz Film Roku 2016! "Never Alone" zdobył statuetkę na Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Ślubnych 2017. W filmie Klaudii i Kuby nie mogło zabraknąć emocji. I nie chodzi tu tylko o emocje na torze żużlowym, ale również te, które towarzyszą momentowi powiedzenia sobie "tak". Zapraszamy Was w daleką podróż poprzez Australię i Malezję, Stadion Żużlowy Orła Łódź, aż do Tarnowa, gdzie odbyła się huczna impreza ślubna Klaudii i Kuby, na którym gośćmi byli m.in. Elvis i Michael Jackson!.
1 od 9
Niesamowite miejsce, gdzie wiosna trwa cały rok, niesamowita para... Witamy na Bali na ślubie Dan i Perry!
1 od 9
Film Patrycji i Łukasza, nagrany w niedalekim, ale jakże urokliwym mieście - Pradze. Stolica południowych sąsiadów przywitała nas piękną pogodą, a kilka godzin spędzonych w tym mieście z Patrycją i Łukaszem było intensywne i owocne. Wesele zaś, nie pozwalało gościom nawet na chwilowe znudzenie. Biesiadnicy bujali się w rytmach góralskich i nie tylko, a wiele atrakcji, spośród których można wspomnieć m.in. pokaz ogni "fire show", podniósł jeszcze bardziej temperaturę tego upalnego dnia.
1 od 9
Zachęcamy do oglądnięcia filmu, który realizowaliśmy w dalekim Nanning, w Chinach Południowo Wschodnich.
1 od 9
Błękitne morze, słońce, idealna temperatura i jedne z najlepszych plaż na świecie, ale przede wszystkim wszędzie dający się wyczuć klimat luzu, to wszystko ma Tajlandia, a najjaśniejszym punktem na turystycznej mapie tego kraju jest wyspa Phuket. Lucheng i Mengyiong postanowili spędzić jeden dzień w tym magicznym miejscu, a poniżej znajdziecie zapowiedź ich filmu, która zabierze Was na chwilę do raju :-).
1 od 9
Our Dreamland - Sibenik, Croatia
1 od 9
1 od 9
Zapraszamy do Sztokholmu, miasta Eweliny i Michała. Dane nam było przebywać w tym miejscu w najdłuższym dniu roku i na własne oczy podziwiać białą noc oraz dłuuuugi zachód słońca, który trwał prawie do północy ;-). Zwiedzaliśmy miasto z Eweliną i Michałem, którzy byli jednocześnie przewodnikami i głównymi aktorami materiału, który możecie oglądnąć poniżej. Nasz pobyt był wspaniałym miksem wytężonej pracy i dobrej zabawy za którą dziękujemy!
1 od 9
1 od 9

Opis

Hypertex to dwukrotnie nagrodzona grupa producentów filmu ślubnego z małopolski, która dotychczas przemierzyła pół świata, robiąc to co umie i lubi robić najbardziej - filmy ślubne.

Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęli realizować filmy ślubne przy użyciu technik filmowych i nadal rozumieją, że 100% zaangażowania, słuchanie potrzeb par młodych, unikanie utartych schematów ma kluczowe znaczenie, aby film ślubny był najważniejszą pamiątką w życiu zainteresowanych, tak aby powracanie do niego przez całe lata było niezapomnianą przygodą.

Jako pierwsze studio z Polski otworzyli się na najbardziej obiecujący rynek świata, jakim jest Państwo Środka oraz inne fascynujące rejony Azji Południowo – wschodniej.

Doświadczenie w filmowaniu uroczystości ślubnych w różnych kulturach, religiach i kontynentach daje szerokie spojrzenie na to, jak ta najważniejsza chwila w życiu jest przeżywana na różnych szerokościach geograficznych, co daje odpowiednią perspektywę, aby realizować filmy w sposób unikalny.

Nasze osiągnięcia:

Statuetka za najlepszy film 2016 Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych z Kantonu (Chiny).

Film Roku 2016 na Ogólnopolskim Przeglądzie Filmu Ślubnego 2017.

Wybierając nasz zespół, zyskują Państwo pewność najwyższej jakości, profesjonalnego podejścia do tematu, wsparcia naszym doświadczeniem na każdym etapie produkcji filmu ślubnego, oraz we wszelkich Państwa pomysłach. Nie jest ważne, Kraków, Warszawa, kosmopolityczny Londyn, klimatyczny Wiedeń, ultranowoczesny Szanghaj, czy urokliwa podkarpacka miejscowość, zawsze główni aktorzy ceremonii są w tym dniu najważniejsi, także dla nas.

Nie stawiamy sobie granic, zarówno w znaczeniu twórczym, jak i lokalizacyjnym. Filmujemy na terenie całego globu.

tel. +48 601 777 776

www.hypertex.pl

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  5000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Kamerzysta na wesele
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Inne
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Doświadczenie w filmowaniu uroczystości ślubnych w różnych kulturach, religiach i kontynentach daje nam odpowiednią perspektywę, dzięki czemu wypracowaliśmy swój unikalny styl.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  8 lat

Opinia/i (1)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.8
1 opinia
Przez knupelmareks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesionalizm !!! Nie przeszkadzają w zabawie gościom, są zawsze tam gdzie dzieje się coś co powinno zostać udokumentowane. Filmy wyprodukowane przez Hypertex Film to najwyższa półka produkcji filmów ślubnych, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że są ładniejsze od filmów MP Studio... Naprawdę z szczrze polecam tą firmę !!!

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji HypertexFilm w Małopolskie:

Kraków