• Menu od: 150 zł
 • Cena usługi Średnie ceny

Stało się już tradycją, że w sobotnie popołudnia do Zamku w Krasiczynie nadciągają wspaniałe orszaki weselne. Jadą dorożkami, bryczkami lub lśniącymi limuzynami. Baśniowa sceneria zabytkowego Zamku, otoczonego przepięknym parkiem skłania Młode Pary, często z zagranicy, do wybrania Zamku w Krasiczynie na miejsce swojego przyjęcia weselnego lub sesji zdjęciowej. Zabytkowy obiekt, wyśmienita kuchnia, ciekawy program oraz nasza gościnność i profesjonalizm sprawiają, że organizowane w Zamku uroczystości weselne mają niepowtarzalny charakter.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: 4 sale reprezentacyjne oraz 3 sale restauracyjne w Zamku, 96 miejsc noclegowych w Hotelu Zamkowym***, a także Park o pow. 14 ha z możliwością zorganizowania bankietu oraz ślubu w plenerze.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x15

Opinia/i

4.8 1 opinia
Autor: daria2
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

To przepiękne miejsce. Idealne na perfekcyjny, bajkowy ślub i wesele. Pani kierownik bardzo nam pomogła także pracuje tam najlepsza cukierniczka pod słońcem. Nasz tort oraz słodkości były niepowtarzalne. Współpracowaly z nami i rozumiały nas. Polecam. 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Parking, Piękny krajobraz, Wartość kulturowa, Zakwaterowanie dla gości, Dla niepełnosprawnych
Jaka jest maksymalna ilość gości, którą może pomieścić ten obiekt?
500 w plenerze
Od jakiej ceny oferowane jest menu na osobę?
150
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy wynajem mebli i dekoracje są wliczone w cenę wynajmu?
Nie obejmuje wynajmu mebli
Czy obiekt posiada własną kuchnię / catering?
Własny katering
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
Brak ograniczeń
Czy Młoda Para może zorganizować tort we własnym zakresie?
Para nie może wnosić swojego tortu
Czy Młoda Para może zorganizować napoje we własnym zakresie?
Możliwość organizacji alkoholu we własnym zakresie
Jakie są możliwości zakupu napojów (open bar, opłata za napój, itp.)?
Open bar znajduje się w ofercie, Część napojów zawarta w cenie
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
Bez wyłączności, możliwość obsłużenia kilku imprez w tym samym dniu
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Postępowanie w przypadku rezerwacji przyjęcia weselnego w Zamku w Krasiczynie: KROK 1. Ustalenie terminu przyjęcia weselnego i podpisanie umowy na organizacje przyjęcia. KROK 2. Do 7 dni od daty podpisania umowy wpłacają Państwo 10% wartości zamówienia wynikającego z umowy. Kwota zadatku zostanie potrącona przy zapłacie ostatecznej kwoty za imprezę. KROK 3. Do 2 miesięcy od daty podpisania umowy wpłacają Państwo 30% wartości zamówienia wynikającego z umowy. Kwota zadatku zostanie potrącona przy zapłacie ostatecznej kwoty za imprezę. KROK 4. Zamawiający może skorygować ilość uczestników biorących udział w imprezie bez ponoszenia kosztów nie później jak 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Tolerancja korekty w zakresie obniżenia liczby uczestników w tym przypadku nie może przekroczyć 10 % ogólnej liczby uczestników. KROK 5. Zamawiający może skorygować ilość osób korzystających z noclegów bez ponoszenia kosztów nie później jak 14 dni przed przyjazdem gości. Tolerancja korekty w zakresie obniżenia liczby uczestników w tym przypadku nie może przekroczyć 10 % ogólnej liczby uczestników. KROK. 6. Całkowite rozliczenie zamówionych usług nastąpi najpóźniej dzień po imprezie.
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie, które potrzebuje wyjątkowej oprawy a taką jest Zamek w Krasiczynie. Podarujcie sobie i swoim gościom niezapomniane chwile spędzone w magicznym klimacie XVI-wiecznej rezydencji. Zabytkowy park, którego urok sprzyja romantycznym spacerom zakochanych, będzie doskonałym dopełnieniem całości. Według lokalnej tradycji trzykrotne przejście wokół wiekowego miłorzębu japońskiego zapewnia spełnienie najskrytszych marzeń. Pary Młode pragnące złożyć przysięgę małżeńską przed ołtarzem mogą to zrobić we wspaniałej świeżo odrestaurowanej Kaplicy Zamkowej z początku XVII wieku. Organizujemy również wesela w plenerze na dziedzińcu zamkowym. Oferujemy znakomitą kuchnię, profesjonalną obsługę oraz niepowtarzalny klimat. Klasyczne i eleganckie wnętrza zachwycą Państwa gości i sprawią, że każdy poczuje się tu wyjątkowo.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
17

Adres

Miasto: 37-741
Powiązane tagi:
 • Zamki, dworki, pałace
 • Ogród
 • Miejsce na ceremonię
 • Parkiet
 • Parking
 • Dla niepełnosprawnych
 • Piękny krajobraz
 • Wartość kulturowa
 • Własny katering
 • Średnie ceny
 • Zakwaterowanie dla gości