Hotel Zamkowy

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Hotel Zamkowy

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Menu od: 150 zł

Stało się już tradycją, że w sobotnie popołudnia do Zamku w Krasiczynie nadciągają wspaniałe orszaki weselne. Jadą dorożkami, bryczkami lub lśniącymi limuzynami. Baśniowa sceneria zabytkowego Zamku, otoczonego przepięknym parkiem skłania Młode Pary, często z zagranicy, do wybrania Zamku w Krasiczynie na miejsce swojego przyjęcia weselnego lub sesji zdjęciowej. Zabytkowy obiekt, wyśmienita kuchnia, ciekawy program oraz nasza gościnność i profesjonalizm sprawiają, że organizowane w Zamku uroczystości weselne mają niepowtarzalny charakter.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: 4 sale reprezentacyjne oraz 3 sale restauracyjne w Zamku, 96 miejsc noclegowych w Hotelu Zamkowym***, a także Park o pow. 14 ha z możliwością zorganizowania bankietu oraz ślubu w plenerze.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Menu gości
Od jakiej ceny można zamówić menu?
150 zł
Czy wynajem mebli i dekoracje są wliczone w cenę wynajmu?
Nie obejmuje wynajmu mebli
Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Miejsce na ceremonię, Parkiet, Parking, Wartość kulturowa, Zakwaterowanie dla gości, Piękny krajobraz, Dla niepełnosprawnych
Czy obiekt posiada własną kuchnię / catering?
Własny katering
Czy Młoda Para może zorganizować tort we własnym zakresie?
Para nie może wnosić swojego tortu
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
Bez wyłączności, możliwość obsłużenia kilku imprez w tym samym d
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
Brak ograniczeń
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Postępowanie w przypadku rezerwacji przyjęcia weselnego w Zamku w Krasiczynie: KROK 1. Ustalenie terminu przyjęcia weselnego i podpisanie umowy na organizacje przyjęcia. KROK 2. Do 7 dni od daty podpisania umowy wpłacają Państwo 10% wartości zamówienia wynikającego z umowy. Kwota zadatku zostanie potrącona przy zapłacie ostatecznej kwoty za imprezę. KROK 3. Do 2 miesięcy od daty podpisania umowy wpłacają Państwo 30% wartości zamówienia wynikającego z umowy. Kwota zadatku zostanie potrącona przy zapłacie ostatecznej kwoty za imprezę. KROK 4. Zamawiający może skorygować ilość uczestników biorących udział w imprezie bez ponoszenia kosztów nie później jak 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Tolerancja korekty w zakresie obniżenia liczby uczestników w tym przypadku nie może przekroczyć 10 % ogólnej liczby uczestników. KROK 5. Zamawiający może skorygować ilość osób korzystających z noclegów bez ponoszenia kosztów nie później jak 14 dni przed przyjazdem gości. Tolerancja korekty w zakresie obniżenia liczby uczestników w tym przypadku nie może przekroczyć 10 % ogólnej liczby uczestników. KROK. 6. Całkowite rozliczenie zamówionych usług nastąpi najpóźniej dzień po imprezie.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
17

Opinie o Hotel Zamkowy

4.5
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
daria2
Autor: Daria
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

To przepiękne miejsce. Idealne na perfekcyjny, bajkowy ślub i wesele. Pani kierownik bardzo nam pomogła także pracuje tam najlepsza cukierniczka pod słońcem. Nasz tort oraz słodkości były niepowtarzalne. Współpracowaly z nami i rozumiały nas. Polecam. 

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 37-741

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt