43

Opis

Nasza przestrzeń to knajpka na samym środku stoku narciarskiego w Istebnej, lecz z naszymi słodkościami wyruszamy w świat. Bardzo serdecznie zapraszamy Cię do siebie lub do skorzystania z naszych usług.

Torty okolicznościowe i weselene, słodkie stoły... co jeszcze jest w naszej ofercie ? wszystko, co sobie wymarzysz. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Kochamy góry, zimę, rustykalne klimaty, ale chętnie wczujemy się także w Twój klimat. Jedyne, czego odmówimy to sztucznych mas cukrowych, słodkich, ciężkich kremów i sztucznych dodatków.

Słodkiego Dnia (:

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Wszystkie produkty są najwyższej jakości, świeże i domowe. Nie używamy żadnych ulepszaczy. Wykorzystujemy sezonowe owoce i kwiaty, dlatego smaki tortów, deserów i lemoniad zmieniają się wraz z porami roku. Chcemy pokazać, że to, co piękne jest naturalne oraz, że smak ukryty jest w naturze. Mniej cukru, więcej smaku.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  od 2016

Opinia/i (11)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 11 opinii
Znam tego usługodawcę zawodowo

Nie znam drugiej tak smacznej firmy ze słodkimi stołami. A co najważneijsze te pyszne słodkości można jeść bez wyrzutów sumienia. 
Stoły przepięknie zaaranżowane

Zgłoś nadużycie
Przez anka.buzeks
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Najpyszniejsze tiramisu :) wszystkie słodkości z naturalnych składników, przygotowane z sercem i pasją!

Zgłoś nadużycie
Przez lajonek91s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu


Mielismy okazję zasmakować wypieków z Homelike Cafe podczas przyjęcia z okazji chrztu naszego syna (przyjęcie również odbyło się w Homelike Cafe). Do dzisiaj w rodzinie wspomina się małe deserki tiramisu (których sposób podania zaskoczył wielu) oraz rewelacyjny tort - lekki, smaczny i mega owocowy! In plus należy jeszcze wymienić lemoniady - z dziwnymi, ale w sumie dobrze dopasowanymi dodatkami :)! Wszytsko było smaczne, a do tego pięknie podane! Gorąco polecamy!

Zgłoś nadużycie
Przez czeczorjs
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Pyszne tiramisu i soczek wyciskany ze świeżych owoców. Polecam

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Obsługa słodkiego stołu, tort, dekoracje, smak, i kontakt z klientem- wszystko na 5 z plusem ! polecamy gorąco. Szkoda, że wesele jest tylko jedno, bo z chęcią zjedlibyśmy to wszystko jeszcze raz napewno przy innej okazji skozystamy

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Homelike CAFE w Śląskie:

Istebna 575 43 Istebna
 • #Średnie ceny