Homelike CAFE

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Homelike CAFE

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Nasza przestrzeń to knajpka na samym środku stoku narciarskiego w Istebnej, lecz z naszymi słodkościami wyruszamy w świat. Bardzo serdecznie zapraszamy Cię do siebie lub do skorzystania z naszych usług.

Torty okolicznościowe i weselene, słodkie stoły... co jeszcze jest w naszej ofercie ? wszystko, co sobie wymarzysz. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Kochamy góry, zimę, rustykalne klimaty, ale chętnie wczujemy się także w Twój klimat. Jedyne, czego odmówimy to sztucznych mas cukrowych, słodkich, ciężkich kremów i sztucznych dodatków.

Słodkiego Dnia (:

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak długo działają Państwo w tej branży?
2016
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Homelike CAFE

4.9
13 opinii
13 opinii
Profesjonalizm
(12)
(1)
Jakość/cena
(13)
Polecasz to?
(13)
magdalenabojda
Autor: Magdalena
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wszystko co przygotowała ekipa z Homelike Cafe było naprawdę pyszne, dodatkowo zaaranżowane na stole w bardzo klimatycznej oprawie. Jakby tego było mało Sara jest przemiłą osobą, cała współpraca przebiegła bardzo sprawnie i konkretnie. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją gdzie goście brali dokładkę tortu! ;) 

Zgłoś nadużycie
czesc2
Autor: Studio
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najpyszniejsze słodkie stoły, jakie można sobie wymarzyć! Homelike cafe stawia na naturalne składniki i na jakość swoich wyrobów. Nawet we Włoszech nie zjecie lepszego tiramisu!

Ale Homelike to nie tylko smak, ale też wygląd! Sami aranżują swoje wypieki. Ich słodkie stoły i torty naprawdę robią wrażenie!

Zgłoś nadużycie
khstraubefotograf
Autor: Katarzyna
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Nie znam drugiej tak smacznej firmy ze słodkimi stołami. A co najważneijsze te pyszne słodkości można jeść bez wyrzutów sumienia. Stoły przepięknie zaaranżowane

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 43

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt