10

Opis

Bukiety ślubne są jednym z ważniejszych elementów ceremonii ślubnej. Dlatego nie może to być przypadkowy i nieprzemyślany wybór. Ważna jest forma i styl bukietu oraz dobór kwiatów i kolorów. Wiązanka ślubna powinna Młodych łączyć, a jednocześnie zbytnio się nie wyróżniać. Należy ją starannie dobrać do stroju nowożeńców. Kolor wiązanki wybieramy wiedząc jak wygląda suknia i garnitur wraz z dodatkami. Ważne są również kolorystyka makijażu oraz fryzura panny młodej. Połączenia monochromatyczne są gwarancją elegancji i harmonii. Jedna barwa konsekwentnie wypływa z drugiej, kwiaty nie kontrastują ze sobą. Bukiet w takim połączeniu pozostaje w tonacji sukni, jest jej dopełnieniem.

Innym połączeniem są kolory kontrastujące. Taki układ kwiatów daje mocny efekt. Korzystając z połączenia kontrastowego pamiętajmy, aby kolor dominujący nawiązywał do jakiegoś elementu stroju ślubnego.
W doborze barwy wiązanki pomogą dodatki, kolor może pochodzić ze stroju pana młodego, a także makijażu panny młodej. Wybieramy kolor dominujący i stosujemy go w bukiecie. Zwykle sprawdza się łączenie kolorów z jednej palety, np. suknia ecru, pomarańczowe koraliki, klipsy, pantofelki, lakier na paznokciach, szminka; u pana młodego pomarańczowa mucha i butonierka.

Szczegóły

  • Jaką usługę Państwo oferują?

    Bukiet ślubny, Dekoracje kwiatowe na ślub, Kwiaty na salę weselną

Opinia/i (2)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.8
2 opinii
Przez majapiels
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Ślub i wesele mojej siostry były spełnieniem jej marzeń, a dekoracje: kościoła, auta, sali były cudowne o dopełniły całości. Na pewno skorzystam z usług tej firmy na swoim ślubie.

Zgłoś nadużycie
Przez daniola59s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mój ślub był bajką, między innymi dzięki dekoracji, jaka zapewniła nam Firma HG Studio. Dekoracja nietuzinkowa, Kwiaty śweżutkie zdobiły nasze mieszkanko nawet po 2 tygodniach. Wszystko zgodnie z planem. Cudownie.

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji HG Studio w Lubelskie:

Bychawa