13

Opis

Jesteśmy dystrybutorem sprzedawanej na 5 kontynentach marki Nigel Rayment, która w tym roku debiutuje w naszym kraju. Wszystkie zainteresowane współpracą butiki prosimy o kontakt.

Sklep internetowy www.hatcompany.pl został stworzony z myślą o klientkach, które cenią wygodę internetowych zakupów oraz poszukują oryginalnych dodatków. Oferujemy niebanalne kolekcje wykonane z najwyższą starannością i jakością materiałów. 

Oferowane przez nas marki to przede wszystkim brytyjscy modyści, których projekty można zobaczyć na głowach wielu celebrities, przedstawicieli monarchii brytyjskiej oraz na łamach takich magazynów jak Vogue, Tatler i Times. Klientki znajdą u nas zarówno gotowe produkty jak i istnieje możliwość wykonania nakrycia głowy na specjalne zamówienie u jednego z naszych projektantów.

Stale pracujemy nad poszerzeniem swojej oferty o zagraniczne i rodzime marki.

Klientki z Warszawy zapraszamy do showroomu w centrum, po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Szczegóły

 • Ekskluzywne ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny
 • Jakie są Państwa godziny pracy?

  9:00- 17:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zapraszamy do zakupów przez internet lub w showroomie. Przez internet akceptujemy płatność kartą, tradycyjny przelew oraz przelewy internetowe.
 • Czy posiadają Państwo własną kolekcję czy współpracują z innymi firmami?

  Kolekcje autorskie
 • Jakiego rodzaju akcesoria Państwo oferują?

  Akcesoria do włosów, Inne
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?

  Sklep internetowy
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Jesteśmy dystrybutorem angielskiego projektanta nakryć głowy z 30 letnią tradycją, który wśród swoich klientów miał przedstawicieli rodziny królewskiej, polityków oraz celebrytów. Paleta 30 wspaniałych odcieni pozwoli nawet najbardziej wymagającym fashionistkom na eleganckie wykończenie każdej stylizacji. Nigel Rayment tworzy wspaniałe nakrycia głowy, używając takich materiałów jak sinamay, organza, jedwab, tiul oraz wiele innych. Kapelusze i fascynatory marki Nigel Rayment dostępne są w ekskluzywnych butikach na 5 kontynentach, między innymi w domu mody Harrodds, w Londynie. Od dzisiaj także Polki mają okazję kupić kapelusz lub fascynator docenianego na całym świecie modysty. Posiadamy szeroką ofertę dla Panien Młodych, kapeluszy dla mam, świadkowych i gości weselnych.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  od stycznia 2013

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Hat Company w Mazowieckie:

Al. Szucha 16/21 00582 Warszawa