2
1 od 5
1 od 5
Walking on sunshine Ania Polowczyk & Piotr Schulz FORMAT
1 od 5
I will always love you Gigant Orkiestra
1 od 5
"Easy Lover" Ania Polowczyk & Piotr Schulz FORMAT Blue Note 2012.wmv
1 od 5

Opis

Gigant Orkiestra to kwintet, który powstał w Poznaniu w 2006 roku. Zespół składa się z profesjonalnych artystów, którzy na codzień współtworzą wiele projektów muzycznych. Założycielami są wokalistka Ania Polowczyk i gitarzysta Darek Kamiński.

Śpiewamy na 3 głosy, a największą siłą naszego zespołu są świetnie brzmiące duety wokalne Ani (półfinalistki programu Mam Talent) oraz Piotra Schulz’a (znanego z festiwali polskiej piosenki w Opolu) zatopione w gęstym groovie basu i akustycznej perkusji – to wszystko okraszone jest soczystymi riff’ami gitarowymi Darka.

Zgrabnie przepleciony rock, pop, disco i muzyka latynoska sprawi, że nasz muzyczny program to świetna propozycja dla organizatorów koncertów, eventów, bankietów, przyjęć weselnych, studniówek, imprez rodzinnych, jak również spotkań biznesowych, imprez zamkniętych oraz plenerowych.

Przez ostatnią dekadę zagraliśmy już na ponad 400-stu różnych wydarzeniach. Występowaliśmy na jednej scenie z takimi wykonawcami jak: Bajm, Budka Suflera, DeMono, Zbigniew Wodecki.

Szczegóły

Opinia/i (0)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0
0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Gigant Orkiestra w Wielkopolskie:

Poznań