72

Opis

Nazywam się Szczepan Woszczyło i oprócz zamiłowania do zgłosek „sz” i „cz” moją wielką pasją jest towarzyszenie Wam w najważniejszym dniu Waszego wspólnego życia, utrwalając każdą chwilę, do której powraca sie przez długie lata. Bliska mi estetyka fotografii to połączenie klasyki z unikatowym stylem każdej pary. Taka kompozycja gwarantuje, że zdjęcia będą ponadczasowe i jednocześnie bliskie Waszemu sercu :) 

Jeśli moje prace przemawiają do Was, zapewne znajdziemy wspólny język, a to kluczowa sprawa w satysfakcjonującej współpracy. Zapraszam do kontaktu: tel. 664 693 419, e-mail: fotshot@fotshot.pl

Zapraszam też na moją stronkę: www.fotshot.pl , bloga: www.fotshot.tumblr.com oraz fanpage'a: www.facebook.com/fotshot 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Przy rezerwacji terminu wymagana przedpłata - 200 zł. Płatność pozostałej kwoty przy oddaniu gotowego materiału.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  5 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Zgodnie z filozofią mojej pracy zdjęcia ślubne powinny łączyć w sobie ponadczasową klasykę z unikalnym stylem każdej pary i mojego spojrzenia na świat przez szkło obiektywu. Podczas reportażu staram się być częścią otoczenia - starannie zapisuję emocje, spojrzenia i szaleństwo weselnej zabawy! Sesje plenerowe wykonuję w innym dniu niż dzień ślubu. Pośpiech nie jest naszym sprzymierzeńcem. Nie zależy mi, by to "odhaczyć", ale by swoją pracę wykonać na najwyższym poziomie i oddać prawdziwy charakter Waszej miłości! Jestem zwolennikiem kilkugodzinnej sesji, która pozwoli nam się lepiej poznać i razem stworzyć unikatową sesję w klimacie :)

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (32)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

5.0 32 opinii
Przez joasia134s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecamy usługi FotShot. Szczepan jest bardzo sympatyczną, otwartą i przyjazną osobą, która w pełni spełniła nasze oczekiwania. Pierwsze zdjęcia ze ślubu i wesela mogliśmy zobaczyć już 2 dni po uroczystości, co pozwoliło nam dłużej cieszyć się tym wspaniałym dniem. Bardzo szybko udało nam się ustalić termin sesji ślubnej. Szczepan wybrał dla nas przepiękne miejsca. Zdjęcia są cudowne i zachwycają wszystkich znajomych! Fotografie są wspaniałą pamiątką. Jeśli szukacie profesjonalisty, który kocha to, co robi, właśnie go znaleźliście :)

Asia i Paweł

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy FOTSHOT ze względu na profesjonalizm i sympatyczną atmosferę, zarówno podczas wyjątkowego dnia ślubu, jak i plenerowej sesji zdjęciowej. Profesjonalizm i serdeczność Szczepana nie uszły także uwadze naszych gości ;) Dużym atutem było również to, że oprócz wyselekcjonowanych, obrobionych fotek, dostaliśmy wszystkie zrobione zdjęcia, wśród których, kryły się prawdziwe perełki. Jeszcze raz dziękujemy Szczepanowi i rodzinnej firmie FOTSHOT za romantyczną sesję zdjęciową, wzruszający, a momentami przezabawny reportaż ślubny oraz przepiękny album. 

Magda i Piotr.

Zgłoś nadużycie
Przez o.wawrzaszeks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie dziękujemy Szczepanowi za towarzyszenie nam w tym wyjątkowym dniu :) FotShot to firma solidna, profesjonalna, uczciwa, ale przede wszystkim pracująca z pasją, zaanagażowaniem i kontaktem z klientem na zasadach bardzo koleżeńskich. Już od spotkania na targach wiedzieliśmy z kim złapaliśmy najlepszy kontakt, a otrzymane albumy, zdjęcia tylko potwierdziły fakt świetnej współpracy polegającej nie tylko na miłych rozmowach ale po prostu na spotkaniach z fachowcem kochającym to, co robi oraz słuchającym dokładnie oczekiwań klientów. Pogoda ducha, cierpliwość, świetny kontakt, nieoczywiste zdjęcia pełne emocji i wzruszeń to w kilku cecach opis tego, co otrzymaliśmy od Szczepana i jego fantastycznej żony, tak pomocnej przy sesji. Polecamy z czystym sumieniem i już zazdrościmy kolejnym parom możliwości współpracowania z FotShot :)

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szczepan to świetny fotograf. Chcielibyśmy podziękować za zrobienie przepięknych zdjęć, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Zarówno te z uroczystości zaślubin, jak i z wesela oraz z pleneru są przepiękne. Fotografie oddają w pełni barwy przyrody i uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała nasza rodzina, znajomi i oczywiście my. To wielki zaszczyt spotkać kogoś, kto kocha tak swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Do zdjęć powracamy często i z uśmiechem na twarzy bo są właśnie takie o jakich zawsze marzyliśmy. Z czystym sumieniem polecamy Szczepana, bo współpraca z nim to czysta przyjemność. Klaudia &Marcin

Zgłoś nadużycie
Przez natalia2180s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
 • Szczepan to nie tylko doskonały fotograf ale także przesympatyczny człowiek. Sesja przebiega w luźnej, koleżeńskiej atmosferze a efekty są powalające. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za cudowne zdjęcia! 
Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Fotshot Szczepan Woszczyło w Zachodniopomorskie:

Szczecin +48 664693419
 • #Średnie ceny
 • #Styl artystyczny