• Cena usługi Średnie ceny

Nazywam się Szczepan Woszczyło i oprócz zamiłowania do zgłosek „sz” i „cz” moją wielką pasją jest towarzyszenie Wam w najważniejszym dniu Waszego wspólnego życia, utrwalając każdą chwilę, do której powraca sie przez długie lata. Bliska mi estetyka fotografii to połączenie klasyki z unikatowym stylem każdej pary. Taka kompozycja gwarantuje, że zdjęcia będą ponadczasowe i jednocześnie bliskie Waszemu sercu :) 

Jeśli moje prace przemawiają do Was, zapewne znajdziemy wspólny język, a to kluczowa sprawa w satysfakcjonującej współpracy. Zapraszam do kontaktu: tel. 664 693 419, e-mail: fotshot@fotshot.pl

Zapraszam też na moją stronkę: www.fotshot.pl , bloga: www.fotshot.tumblr.com oraz fanpage'a: www.facebook.com/fotshot 

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

5.0 33 opinii
Autor: kaskawatychowicz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca ze Szczepanem to była czysta przyjemność! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć zarówno z dwóch sesji jak i z wesela. Szczepan przy robieniu i obróbce zdjęć brał pod uwagę nasze prośby i preferencje. Ma on świetne wyczucie artystyczne i fajne pomysły, a przede wszystkim jest przesympatyczną i kontaktową osobą. Szczerze polecamy wybór FOTSHOT na fotografa ślubnego!

Zgłoś nadużycie
Autor: joasia134
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecamy usługi FotShot. Szczepan jest bardzo sympatyczną, otwartą i przyjazną osobą, która w pełni spełniła nasze oczekiwania. Pierwsze zdjęcia ze ślubu i wesela mogliśmy zobaczyć już 2 dni po uroczystości, co pozwoliło nam dłużej cieszyć się tym wspaniałym dniem. Bardzo szybko udało nam się ustalić termin sesji ślubnej. Szczepan wybrał dla nas przepiękne miejsca. Zdjęcia są cudowne i zachwycają wszystkich znajomych! Fotografie są wspaniałą pamiątką. Jeśli szukacie profesjonalisty, który kocha to, co robi, właśnie go znaleźliście :)

Asia i Paweł

Zgłoś nadużycie
Autor: magdaperuzynska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy FOTSHOT ze względu na profesjonalizm i sympatyczną atmosferę, zarówno podczas wyjątkowego dnia ślubu, jak i plenerowej sesji zdjęciowej. Profesjonalizm i serdeczność Szczepana nie uszły także uwadze naszych gości ;) Dużym atutem było również to, że oprócz wyselekcjonowanych, obrobionych fotek, dostaliśmy wszystkie zrobione zdjęcia, wśród których, kryły się prawdziwe perełki. Jeszcze raz dziękujemy Szczepanowi i rodzinnej firmie FOTSHOT za romantyczną sesję zdjęciową, wzruszający, a momentami przezabawny reportaż ślubny oraz przepiękny album. 

Magda i Piotr.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Przy rezerwacji terminu wymagana przedpłata - 200 zł. Płatność pozostałej kwoty przy oddaniu gotowego materiału.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
5 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Zgodnie z filozofią mojej pracy zdjęcia ślubne powinny łączyć w sobie ponadczasową klasykę z unikalnym stylem każdej pary i mojego spojrzenia na świat przez szkło obiektywu. Podczas reportażu staram się być częścią otoczenia - starannie zapisuję emocje, spojrzenia i szaleństwo weselnej zabawy! Sesje plenerowe wykonuję w innym dniu niż dzień ślubu. Pośpiech nie jest naszym sprzymierzeńcem. Nie zależy mi, by to "odhaczyć", ale by swoją pracę wykonać na najwyższym poziomie i oddać prawdziwy charakter Waszej miłości! Jestem zwolennikiem kilkugodzinnej sesji, która pozwoli nam się lepiej poznać i razem stworzyć unikatową sesję w klimacie :)

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Styl artystyczny