Fotografia - Natalia Nowińska

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Fotografia - Natalia Nowińska

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 2 500 zł

Cześć! Mam na imię Natalia i jestem fotografem, bo po prostu bardzo lubię robić zdjęcia. Fotografuję przede wszystkim śluby i ludzi w różnych ważnych momentach życia. Kocham też sesje maluszkowe, rodzinne i brzuszkowe. Dla mnie takie naturalne złapanie Waszej codzienności naprawdę pokazuje i zatrzymuje czas.

W życiu wychodzę też z założenia, że wiele rzeczy nabiera smaku dopiero gdy możemy się nimi podzielić. Ze zdjęciami mam tak samo. Świadomość, że ktoś ogląda je z przyjemnością, uśmiecha się i myśli – piękne zdjęcia, jest dla mnie bardzo ważna. Gdybym miała w trzech słowach opisać moje zdjęcia byłaby to naturalność, ciepło i emocje. Więc jeśli masz podobne skojarzenia to jesteśmy dla siebie.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
2 500 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Spotkajmy się i porozmawiajmy, wypijmy razem kawę i poznajmy się, przy okazji podpisująć umowę. Zależy mi na tym aby dowiedzieć się o Was jak najwięcej. Podpisanie umowy to jednoczesna rezerwacja terminu.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Fotografia - Natalia Nowińska

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
milena148
Autor: Milena
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzystaliśmy z usług Natalii przed naszym ślubem i był to najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać, jeśli chodzi o usługi fotograficzne. Natalia jest osobą bardzo profesjonalną, kochającą swój zawód i wychodzącą na przeciw oczekiwaniom klienta. Zdjęcia robi z ogromną pasją, która jest widoczna w każdym ujęciu. Otrzymaliśmy od Natalii kilkaset zdjęć zarówno z ceremonii ślubu, wesela jak i pleneru i muszę przyznać, że nie było wśród nich takiego, które by nam się nie podobało. Przed i podczas ceremonii ślubu Natalia robiła zdjęcia tak, że w ogóle nie byliśmy spięci czy zestresowani tą czynnością, co dla nas - nieprzyzwyczajonych do pozowania - było bardzo komfortowe i mogliśmy się skupić wyłącznie na przeżywaniu najważniejszych dla nas chwil. Podczas wesela Natalia umiała znaleźć najodpowiedniejsze momenty na to, by zrobić zdjęcia z gośćmi, sfotografować nas z rodziną czy znajomymi. Dla mnie osobiście bardzo komfortowe było to, że fotograf wie, co ma robić i stara się jak najlepiej wykonać swoją pracę, podczas gdy my na weselu mogliśmy się integrować z gośćmi. Natalia zrobiła nam również niesamowitą sesję fortograficzną w plenerze - wiele zdjęć plenerowych oprawiłam w ramy, a nasi znajomi za każdym razem gdy je oglądali, pytali, skąd znaleźliśmy takiego dobrego fotografa. Na pewno będziemy chcieli ponownie skorzystać z usług Natalii, jeśli zajdzie taka potrzeba, bo naprawdę usługi, jakie świadczy, są na najwyższym poziomie, a ona sama jest przesympatyczną osobą, pełną ciepła i humoru, która jest w stanie nawiązać kontakt z każdą osobą. Nawet mój mąż, który zawsze nie podoba się sobie na zdjęciach, po obejrzeniu zdjęć Natalii powiedział: "nawet jeśli nie wszystko podczas wesela było idealne, to z fotografką trafiliśmy w dziesiątkę". Ja się pod tym w stu procentach podpisuję. 

Milena

Zgłoś nadużycie
agnieszka.wardak91
Autor: Agnieszka
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Witam,

Fotografia Natalia Nowińska to po prostu uchwycone naturalne chwile. W natłoku dzisiejszych "udoskonalonych", pozowanych zdjęć te pstrykane przez Natalię mają niezwykły urok w swej naturalności. Wybierając fotografa na dzień naszego ślubu właśnie tym się kierowaliśmy. Natalia jest niezmiernie miłą osobą, jest tak ciepła i życzliwa, że człowiek aż się uśmiecha. W stresującym dniu ślubu daje niezwykłe wsparcie. Wybór jej był najlepszym, jakiego mogliśmy dokonać.

Teraz po prawie 6 miesiącach od ślubu, oglądając zdjęcia widzę piękne, naturalne chwile. Gesty, usmiechy, kolory wszystko jest naturalne i po prostu cudowne. 

Zdaję sobie sprawę, że w powyższym opisie słowo "naturalne" odmieniane jest przez wszystkie przypadki, ale właśnie to charakteryzuje jej zdjęcia. 

Z całą pewnością, gdy tylko będzie możliwość, Natalia będzie nam towarzyszyć w kolejnych ważnych etapach w naszym życiu.

Kto nie poznał tej przeuroczej, uśmiechniętej kobiety traci bardzo wiele, kto nie zaznajomił się z jej zdjęciami powinien to nadrobić, bo są wyjątkowe - każde z osobna i wszystkie razem.

A&R Orzechowscy

Zgłoś nadużycie
moona5
Autor: Monika Wolińska
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z Natalią od samego początku układała się rewelacyjnie. Począwszy od pierwszych spotkań na, których ustalaliśmy szczegóły, poprzez urokliwą sesję narzeczeńską, ślub, wesele i przepiękną sesję ślubną.

Natalia na każdym kroku zaskakiwała nas swoim profesjonalizmem. Dzięki jej radosnemu usposobieniu pozowanie do zdjęć było ogromną przyjemnością.W dniu ślubu Natalia była wielkim oparciem. Jej spokój udzielał się także nam.

Natalia jej cudowną osobą i niesamowitym fotografem. Ma głowę pełną pomysłów i z ogromną pasją wykonuje swoją pracę.

Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. DZIĘKUJEMY Natalia za tak cudowną pamiątkę i piękne wspomnienia z TEGO dnia.  

 

POLECAMY z pełną odpowiedzialnością.

Monika&Jakub

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 08

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt