Fotografia Michał Lis

ZIWA 2018
31

Opis

Obecnie moją bazą wypadową Łódź, ale działam na terenie całej Polski, dojeżdżam i  wykonuję reportaże ślubne, zdjęcia okolicznościowe, sesje plenerowe, reportaże ze spotkań, szkoleń czy innych eventów.

Jeśli jesteście zainteresowani usługami fotograficznymi lub macie jakiekolwiek pytania, zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego lub o bezpośredni kontakt telefoniczny. Nie zapomnijcie wspomnieć gdzie odbędzie się Wasz ślub co niewątpliwie przyspieszy uzyskanie oferty cenowej.

Kilka słów o mnie:

Choć ukończyłem filologię angielską, to właśnie wykonywanie zdjęć pochłonęło mnie bez reszty. Fotografia ślubna zainteresowała mnie po raz pierwszy, gdy zobaczyłem zdjęcia ze ślubu córki jednego z lektorów języka angielskiego. To był fragment reportażu ślubnego. Ludzie na tych fotografiach byli naturalni, uśmiechnięci, pochłonięci rozmową, a przy tym rozbawieni. Oglądając te zdjęcia czuło się atmosferę tego dnia. Pomyślałem wtedy, że właśnie tak chciałbym zachować w pamięci nie tylko wspomnienia z wesela czy ślubu ale z każdej ważnej uroczystości rodzinnej.
Zdecydowałem, że na moich fotografiach zawsze będę starał się pokazać emocje. Sprawić by materiał zdjęciowy wykonany w  dniu ślubu począwszy od porannych przygotowań, zwykle pełnych napięcia i stresu, poprzez wzruszającą ceremonię zaślubin, aż po tryskające energią wesele przywoływał uśmiech na twarzy i pozwalał uronić łezkę nawet dwadzieścia lat od chwili wykonania reportażu ślubnego.


Zarówno podczas sesji plenerowych jak i w dniu ślubu pracuję na profesjonalnym sprzęcie marki Canon, pełnoklatkowych aparatach i stałoogniskowych jasnych obiektywach, które pozwalają mi dyskretnie dokumentować wydarzenia tego dnia.

Pamiętajcie! Po weselu suknia ślubna trafi do szafy, kwiaty z bukietu Panny Młodej zwiędną, a po torcie weselnym zostaną tylko okruchy. Pamięć jest ulotna. Dla Was zamknę te chwile w kadry, które przetrwają wiele lat.

Jeśli szukacie fotografa z indywidualnym podejściem i dużym zaangażowaniem, napiszcie do mnie. Spotkamy się i porozmawiamy o Waszym dniu ślubu.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Warunkiem rezerwacji jest podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki. Płatność pozostałej części odbywa się bezpośrednio przed odebraniem fotografii.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Skupiam się na momentach, ale staram się by były one pokazane w niebanalny sposób. Poświęcam wiele czasu na obróbkę zdjęć tak by efekt końcowy pokrywał się z tym co można zobaczyć w moim portfolio.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  4 lata

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (10)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 10 opinii
Przez tymek007s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Genialny fotograf! Pełen pasji i oddania do tego co robi. Już od pierwszego kontatku zrobił na nas ogromne wrażenie swoim podejście do pracy i zaangażowaniem w każdy detal. Bardzo szybko odnajduje się w nowym środowisku i doskonale potrafi wykorzystać otoczenie do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć. Jego pozytywna energia zaraża i kiedy podczas sesji w plenerze był u nas lekki spadek energii, Michał potrafił sterować tym na tyle dobrze, że szybko zapomnieliśmy o zmęczeniu, a na naszych twarzach pojawił się uśmiech, który do dziś oglądamy na zdjęciach. Nie możemy również zapomnieć o charakterystycznym uśmiechu Michała zza aparatu, który zawsze rozbawiał wszystkich przy zdjęciach grupowych. Ma się wrażenie, że to dobry znajomy a nie wynajęty fotograf. Ponad wszystkim cały czas wykazywał się kreatowynością i co najważniejsze potrafił "złapać" najważniejsze dla nas momenty w tym dniu. My również doceniamy to, że zaproponował nam kilka ujęć, których nie robił wcześniej, dzięki czemu stały się one niepowtarzalne w naszej kolekcji. Bardzo jasno tłumaczy jak należy się ustawić, co zrobić przez co cała współpraca przebiega bardzo przyjemnie. Szczerze polecamy Michała jeśli w tym szczególnym dniu zależy wam na wyjątkowej pamiątce, do której będziecie chętnie wracać! Bardzo Ci dziekujemy Damian i Ula :)

Zgłoś nadużycie
Przez agunia_2005s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam serdecznie usługi Michała.

Zgłoś nadużycie
Przez drabekldzs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z Michałem to sama przyjemność! Fotograf z pasji, co widać na każdym zdjęciu. Przeglądając zdjęcia ze ślubu odnosi się wrażenie, że Michał biega dookoła, a co najważniejsze - jest przy tym niewidoczny. Bardzo dobre "oko" do zdjęć, dzięki czemu łapie w obiektyw najważniejsze chwile. Bardzo dobry kontakt, Michał jest konkretny i wie, co przekazać, abyśmy byli zadowoleni z sesji i bez cienia wstydu mogli pochwalić się naszymi zdjęciami. Dodając do tego przygotowanie do sesji plenerowej (wcześniejsze rozeznanie terenu) , wychodzi, że zlecając Michałowi sesję ślubną, możemy mieć pewność, że będziemy mieć usługę na najwyższym poziomie, z której na pewno będziemy zadowoleni. Najlepsza pamiątka ze ślubu. Dziękujemy! Marta i Szymon.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Świetny Fotograf!!!! Z przyjemnością możemy polecić  Michała.  Profesjonalizm w każdym calu. Dzieki Michała zaangażowaniu,  mamy wspaniałą pamiątke w postaci zdjęć. Zdjęcia robione naprawde z pasją. Pokazują nas, nasze emocje.  Wspòłpraca z Michałem to czysta przyjemność.  Jesteśmy mega zadowoleni.  Polecamy  !!!!

Zgłoś nadużycie
Przez the_bachus
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalizm w każdym calu. Michał nie pstryka zdjęć. Michał tworzy arcydzieła. Za każdym razem gdy otwieramy album, lub odpalamy prezentację przeżywamy ten dzień z takim samym wzruszeniem jak w dniu ślubu. Większość fotografów to rzemieślnicy. Michał to prawdziwy artysta.

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Fotografia Michał Lis w Łódzkie:

Łódź
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny