Magiczna Foto budka to mobilne studio wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny, ekran dotykowy i drukarkę . Atrakcja ta jest w pełni samoobsługowa. Wystarczy wejść, włączyć odliczanie i pozować. 
W budce można śmiać się , robić głupie miny i uwiecznić je na zdjęciu w różnych formach, w kolorze lub w wersji czarno białej.Można także zdjęcia z budki opublikować za jednym kliknięciem na portalach społecznościowych typu Facebook.Po zrobieniu serii zdjęć w kilka sekund w Twoich rękach ląduje gotowe zdjęcie wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym. Wraz z kabiną dostarczamy mnóstwo atrakcyjnych gadżetów i przebrań do wyboru! 

Magiczna Foto budka jest wspaniałą atrakcją przyjęć weselnych. Goście robią sobie zdjęcia. a następnie wklejają do Księgi Gości dla Pary Młodej i dedykują im życzenia.Jest to pamiątka na całe życie.

Oferujemy także dodatki- albumy , osobę , która pomoże w przygotowaniu pamiątkowego albumu ślubnego, możliwość nagrywania na nośniki dvd,galerię internetową, możliwość zaprojektowania własnego tła i wiele innych.

Magiczna Foto budka wynajmowana jest na godziny, od Was zależy ile zabawy sobie zafundujecie, a my będziemy zawsze z Wami aby umilić czas,pomóc w obsłudze i pozostawić niezapomniane wspomnienia w postaci Magicznych Fotek.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj fotobudki.pl i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o fotobudki.pl

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)