13

Opis

Profesjonalna fotografia ślubna, którą z pasją wykonuje dla Młodych Par to subtelne zdjęcia zatrzymujące emocje, ulotne chwile tego wyjątkowego wydarzenia, otulone światłem i wzbogacone detalem. Dbałość o każdy szczegół i pozytywną energię, nie tylko widać na zdjęciach, ale także odczuwa się podczas ich wykonywania, co sprawia, że są to naturalne, pełne autentycznie romantycznych historii i magii ujęcia, do których z przyjemnością i wzruszeniem wraca się po latach. Nie przestaje rozwijać się, inspirować, podróżować po kraju i świecie w poszukiwaniu najpiękniejszego ślubnego zdjęcia.

Szczegóły

 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  By zarezerwować podpisujemy umowę i uzgadniamy zaliczkę.
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Inspiruję, zamiast reżyserować czy Was ograniczać. W prawie niezauważalny sposób pozwalam Wam autentycznie cieszyć się sobą i tym wspaniałym dniem. To sprawia, że częsta jest opinia, że zdjęcia są intymne i bliskie Wam, a to co na nich, wygląda nawet piękniej niż to co zapamiętali wszyscy obecni. Najpiękniejszy plener ślubny, realizowany gdzie tylko sobie wymarzycie, to ten uchwycony poprzez Waszą miłość i pełny namiętności, nawet jeżeli zapraszacie mnie na środek morza, czy na wysokogórski szczyt, czy też inne miejsce bliskie Waszemu sercu, a stanowiące najlepszą scenerię by opowiedzieć o Was i Waszym uczuciu. Dzięki temu zdjęcia ogląda się od pierwszego do ostatniego ujęcia, a sesja jest przyjemnością dla Was.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  7 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (8)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 8 opinii
Przez iwonaga12s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy Darka do reportaży ślubnych i plenerów. Był niewidoczny jak cień, przez co goście byli bardziej zrelaksowani i zdjęcia pokazują rodzinę i przyjaciół bardzo naturalnie (ale bez obciachu!). Naprawdę świetnie trafiliśmy, jesteśmy bardzo zadowoleni ze wszystkich zdjęć, polecamy!

Zgłoś nadużycie
Przez gosiak2409s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy Darka jako świetnego fotografa :) Praktycznie jest niezauważalny podczas wesela, dopiero na zdjęciach widać, że potrafi uchwycić każdą chwilę i nic mu nie umknęło. Zdjęcia oddają prawdziwe emocje :) Polecam :)!

Zgłoś nadużycie
Przez beatabgs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Od naszego ślubu minął rok, z perspektywy czasu zmieniłabym kilka organizacyjnych wyborów, ale na pewno nie fotografa! To był strzał w 10, czego dowodem jest fakt że poleciłam Darka mojemu jedynemu bratu, który również skorzystał z jego usług. Super atmosfera pracy, elastyczność, dobry humor, kreatywność a w wyniku tego wiele pięknych, naturalnych ujęć! Naprawdę z całego serca polecamy tego przesympatycznego i bardzo utalentowanego człowieka. My już zarezerwowaliśmy Darka na złote gody (:D) więc radzę zaklepać termin już dzisiaj :)) 

Zgłoś nadużycie
Przez o.chojnas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Gorąco polecam usługi Darka :) cudowna pamiątka z ze ślubu a wykonawca zdjęć symptatyczny, kreatywny  a przede wszystkim pełen profesjonalizm :)

Zgłoś nadużycie
Przez marlenaziajas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ze zdjęć jesteśmy bardzo zadowoleni. Współpraca z Darkiem bardzo przyjemna. Tego dnia od samego początku starał się wprowadzać troszkę luźniejszej atmosfery, co w efekcie zaowocowało bardzo wesołymi i naturalnymi zdjęciami. Darek do malutkich osób nie należy a pomimo tego na małej kameralnej sali, gdzie mieliśmy przyjęcie weselne  "nie było go widać" - oczywiście w pozytywnym znaczeniu :). Sesja w plenerze w dniu wesela bardzo udana i niemęcząca - wszystko dzięki Darkowi. Podsumowując - uchwycone zostały najważniejsze chwile i wszelkie emocje, które przeżywaliśmy w tym pięknym dla nas dniu. A teraz oglądając zdjęcia przeżywamy wszystko ponownie. Wszystkim którzy poszukują wyjątkowego fotografa gorąco polecamy - Marlena i Mariusz

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji fot. Dariusz Pakuła:

Bytom +48 503806632
Tarnowskie Góry +48 503806632
Gliwice +48 503806632
Dąbrowa Górnicza +48 503806632
 • #Fotografia