Folwark u Różyca

8

Opis

Folwark u Różyca to doskonałe miejsce na wyprawienie przyjęcia weselnego. Państwo Młodzi poczują się jak za dawnych czasów. Wykwintne potrawy i staropolska dekoracja sali weselnej sprawią, że goście będą zachwyceni. Miła obsługa będzie do Państwa dyspozycji całą noc. Dbamy o każdy szczegół, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dla Państwa ten dzień. Spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełną satysfakcję.

Szczegóły

  • Jakie są główne cechy obiektu?

    Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Parking, Wartość kulturowa

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x5

Opinia/i (1)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.8 1 opinia
Przez jgrabczewskas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nasze wesele odbyło się 23.09.2017. Szukając miejsca na wesele, byłam przeczulona na to, żeby nie była to kolejna sala weselna, a miejsce z duszą - zobaczyliśmy jedynie dwie sale - bo po wizycie w Folwarku, wiedzieliśmy, że to jest TO!To, co mnie trochę dziwiło to fakt, że zadawałam masę pytań, na które Pani Aneta cierpliwie, chociaż bez specjalnych emocji odpowiadała, już teraz wiem, że wynika to jedynie z faktu, że w Folwarku wszystko pracuje jak w zegarku i panika ze strony Państwa Młodych jest zupełnie zbędna :) Dzień wcześniej mogliśmy bez problemu zobaczyć salę, poukładać winietki, przećwiczyć taniec. W dniu wesela nie martwiłam się zupełnie - i słusznie. Od samego wejścia, folwark był przygotowany cudownie: Obsługa w pełni profesjonalna, uprzejma, szybka, uśmiechnięta i jednocześnie nie rzucająca się w oczy. Jedzenie - MARZENIE, do tej pory żałuję, że jako Panna Młoda nie miałam czasu za wiele zjeść:) Jedzenia jest taka ilość, że jeśli jacyś goście wszystko by zjedli - to chyba pułk wojska po walce. Do tego jakość niesamowita - kartacze, golonka, stół wiejski, żurek - wszystko pyszne, a szef kuchni jest przemiłym człowiekiem, którego bardzo pozdrawiamy! Racuchy - mistrzostwo, nie tylko w kwestii smaku, ale i efektu, sposobu podania! do tego wszystkie szczegóły takie, jak piękna zastawa, cudowny widok z tarasu, wyjątkowe wnętrze - które zarówno na zdjęciach jak i w filmie wyglądają nieziemsko, i któremu na szczęście jako para młoda nie musieliśmy poświęcać dodatkowej uwagi. No i kropka nad i, czyli wianki - element obowiązkowy! tyle radości, ile te piękne wianki Pani Anetko sprawiły wszystkim dziewczynom, to też nadaje się na osobną historię:) a jakie piękne zdjęcia!

wszystko, powyższe dostaje się w pakiecie w bardzo dobrej cenie, bez ukrytych kosztów - co dla mnie też było bardzo ważne w kontekście uczciwego podejścia do klienta:)

Jedyny mikro minus, który wiem, że w przyszłym roku ma zniknąć, to brak noclegu, ale budowa już pełną parą w toku, także domyślam się, że w przyszłości nie będzie to żadne zmartwienie.

Nie było osoby, która nie mówiłaby nam, jak wspaniale się bawiła - wiele osób mówiło o najlepszym weselu, jedzeniu, zabawie (Pozdrawiamy Filipa z Mocnej Grupy!).

Jeśli ktokolwiek zastanawia się, czy to dobry wybór - nie zastanawiajcie się, bo zaraz zniknie termin:)

Pozdrawiamy serdecznie cały zespół Folwarku u Różyca, Asia i Witek

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Piękna ceremonia ślubna i staropolskie wesele w Folwarku Agaty i Jakuba!
Piękna ceremonia ślubna i staropolskie wesele w Folwarku Agaty i Jakuba!

Lista wszystkich lokalizacji Folwark u Różyca w Mazowieckie:

ul. Ponańska 11 00-680 Warszawa
  • #Miejsce na ceremonię
  • #Parkiet
  • #Parking
  • #Wartość kulturowa