• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Cześć! Tutaj Kornelia, zajmuję się projektowaniem i kaligrafią zaproszeń. Wykonuję przeróżne zlecenia, jednak moim głównym zadaniem jest pomoc w odnalezieniu Waszych zaproszeń, takich które będą w Waszym stylu, opowiadały Waszą historię. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie, szczególnie gdy widzimy na Pintereście i Instagramie masę przepięknych zaproszeń i nie do końca wiemy na co się zdecydować.. wszystkie się nam podobają i mieszają w głowie... ja, na szczęście wiem, co z tym zrobić.  Tworzymy własną inspirację, z moją pomocą będziecie wiedzieli jak stworzyć tzw planszę, która pomoże mi później stworzyć Wasze zaproszenia. Z wykorzystaniem mojego poczucia estetyki, z dodatkiem zdolności plastycznych i kaligraficznych kreujemy coś pięknego i niepowtarzalnego.
Jeżeli kochacie delikatne i naturalne wzory, nowoczesną kaligrafię i minimalizm, gorąco zapraszam do współpracy! Jestem pewna, że znajdziemy wspólny język. 

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Pracujemy różnie, przez cały dzień, czasami także wieczorami
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność za zaproszenia, które dostępne są na stronie uiszcza się przez nasz sklep internetowy, można tez zrobić to bezpośrednio, kontaktując się z nami ( W razie pytań lub gdy chcemy wybrać opcje mieszane, które obecnie nie są dostępne na stronie ) Płatność za projekty indywidualne także można opłacić na naszej stronie lub bezpośrednio kontaktując się z nami.
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jaka jest minimalna wartość zamówienia?
30 szt zaproszeń
Czy cena obejmuje druk zaproszeń?
Koszt wydruku wliczony w cenę
Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?
Druk cyfrowy, Inne
Czy oferują Państwo usługę dostawy?
Przesyłki krajowe
Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?
3 tygodnie
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Możliwość dopasowania zaproszeń pod siebie. Wykorzystując moje zdolności plastyczne i kaligraficzne otrzymujemy szerszy wachlarz możliwości. Sprawia to, że pojawiają się nowe perspektywy, techniki, które możemy zastosować w tworzeniu zaproszeń. Jest to niestandardowa opcja, gdy w grę wchodzi projekt zaproszenia. Natomiast dla osób które szukają zaproszeń i nie decydują się na projekt indywidualny, proponujemy zaproszenia gotowe- projekty już przez nas wykonane, jednak z możliwością dopasowania i dodrukowania przeróżnych dodatków. Mimo, ze projekt jest powtarzalny to zaproszenia zyskują unikatowy charakter ze względu na nasza kaligrafię- kaligrafujemy ręcznie nazwy Pary Młodej .
Jak długo działają Państwo w tej branży?
1 rok

Adres

Miasto: 31056
Powiązane tagi:
  • Zaproszenia ślubne
  • Średnie ceny
  • Druk cyfrowy
  • Przesyłki krajowe
  • Sklep on-line