Cześć! Tutaj Kornelia, zajmuję się projektowaniem i kaligrafią zaproszeń. Wykonuję przeróżne zlecenia, jednak moim głównym zadaniem jest pomoc w odnalezieniu Waszych zaproszeń, takich które będą w Waszym stylu, opowiadały Waszą historię. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie, szczególnie gdy widzimy na Pintereście i Instagramie masę przepięknych zaproszeń i nie do końca wiemy na co się zdecydować.. wszystkie się nam podobają i mieszają w głowie... ja, na szczęście wiem, co z tym zrobić.  Tworzymy własną inspirację, z moją pomocą będziecie wiedzieli jak stworzyć tzw planszę, która pomoże mi później stworzyć Wasze zaproszenia. Z wykorzystaniem mojego poczucia estetyki, z dodatkiem zdolności plastycznych i kaligraficznych kreujemy coś pięknego i niepowtarzalnego.
Jeżeli kochacie delikatne i naturalne wzory, nowoczesną kaligrafię i minimalizm, gorąco zapraszam do współpracy! Jestem pewna, że znajdziemy wspólny język. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Florae Papeteria Ślubna i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Florae Papeteria Ślubna

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Pracujemy różnie, przez cały dzień, czasami także wieczorami
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność za zaproszenia, które dostępne są na stronie uiszcza się przez nasz sklep internetowy, można tez zrobić to bezpośrednio, kontaktując się z nami ( W razie pytań lub gdy chcemy wybrać opcje mieszane, które obecnie nie są dostępne na stronie ) Płatność za projekty indywidualne także można opłacić na naszej stronie lub bezpośrednio kontaktując się z nami.
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Czy cena obejmuje druk zaproszeń?
Koszt wydruku wliczony w cenę
Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?
Druk cyfrowy, Inne
Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?
3 tygodnie
Jak długo działają Państwo w tej branży?
1 rok

Adres

Miasto: 31056